SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od NOVON »

Modelář: Nejistota?V čem?Máš pravdu,upravil jsem příspěvek.Chtěl jsem napsat,že nebylo nutné tolik investovat,ale moje auta měly vždy čistý protokol z STK,tak jsem chtěl holt dohnat,co minulý majitel zanedbával.To auto jsem koupil k vůli zachovalé karoserii,interiéru,a proto,že mám tyhle staré audiny rád.Taková srdcovka,koníček..
90% oprav si udělám sám,tak že mechanické závady a dodělávky pro mě nejsou nejmenší problém.Vybavení máme solidní i se zvedákem,tak že není problém..
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od skodovkar »

NOVON píše:skodovkar: Tak jako spotřebáka bych si koupil nějaké starší Mitsubishi......Ideální pracant,ne?
Cosi jsem si o starších myšácích našel a problémy s elektronikou o kterých jsem se dočetl mě odradily. Byly to asi hodně jeté kousky a tu a tam už nateče voda do ŘJ nebo do svorkovnice, tu a tam občas něco vzhledem k nájezdům. To je pochopitelné vzhledem k nájezdu, ale pro mě je auto "nezbytnost" a musí natočit vždy a nemohu si dovolit čekat až se někde podaří sehnat tu poloraritní součástku bez které mám jen kupu harampádí :|
Jako druhé auto? Každého volba jestli jej uspokojí a splní jeho představy.
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od NOVON »

skodovkar: No dyť to píšu pořád..AUDI 80 :wink:
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Návštěvník

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Návštěvník »

skodovkar píše:Cosi jsem si o starších myšácích našel a problémy s elektronikou o kterých jsem se dočetl mě odradily. Byly to asi hodně jeté kousky a tu a tam už nateče voda do ŘJ nebo do svorkovnice,...
Možná by nebylo od věci napřed si zjistit, kde že je u myšáků umístněna ŘJ, pak se zamyslet nad tím, jak/kudy by tam mohla natéct voda (případně do jaké že to "svorkovnice"), no a nakonec si kriticky vyhodnotit, jakou že to blbost jsi vlastně četl. :twisted:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od skodovkar »

O tom se přít nebudu. Procházel jsem http://mitsubishi.megaherz.cz a obecně problémy s elektronikou mě odradily.
Návštěvník

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Návštěvník »

No a četl jsi tam také moje příspěvky? :lol:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od skodovkar »

Určitě ano, ale bude to jářku už několik zim nazpět.
Návštěvník

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Návštěvník »

Tak já ti to v kostce připomenu: jestli s něčím zn. Mitsubishi problémy nikdy neměla, tak je to elektronika a vše kolem elektroinstalace (ne nadarmo si od ní někteří jiní japonští výrobci, např. Mazda, tyto prvky "půjčují"); naopak jestli s něčím tradičně problémy měla, tak to vždy byla nekompetentnost servismanů, kteří napřed konají, a pak teprve přemýšlejí, tedy pokud vůbec kdy. No a jestli narážíš na přinejmenším poněkud podivný spolek majitelů 3000GT/Dodge Stealth, tak bych tě chtěl upozornit na to, že většina těch jejich auťáků byla dotažena z USA a vůbec není jisté, zda ona jejich "nespolehlivá elektronika" není čirou náhodou made in USA.

P.S.: Vlastnil jsem evropské auto individuálně dovezené z USA a mělo v Evropě neznámou elektroinstalaci, včetně všech ŘJ.
Odpovědět