SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Návštěvník »

Na takto položenou otázku lze stěží poskytnout rozumnou odpověď. Přesto ti dám alespoň radu: nastav si ve vyhledávači ojetin cenový filtr, vyřaď všechny diesely, nehleď moc na stáří, zato trvej na tom, na čem ti záleží, např. na klimatizaci. No a z toho, co ti vypadne, vybírej mezi tím, co nikdo nezná. Např. pro tvůj účel (psal jsi, že na delší cesty máš velké auto?) by se hodilo např. Daihatsu Applause/Charade 1,5MPI 107PS. Dobře jezdící, pohodlný, absolutně nenáročný Japonec.
davidTJ

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od davidTJ »

Ano, mám ešte Mazdu 6 2,0 benzín 108kW.

Primeru používam na krátke trate okolo" komína" a v lete do praće po horších cestách... diesel nechcem vôbec....

ďakujem za radu :wink: to daihatsu ako priklad by sa mi páčilo, ale dá sa na to zohnať diely?
Návštěvník

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Návštěvník »

Téměř 25 let jsem jezdil japonskými vozy a měnil jsem jen filtry, svíčky, brzdové součásti podléhající opotřebení a občas nějaký ten tlumič a pryžový prvek na podvozku. Pokud už jsem potřeboval něco, co nebylo k dispozici v laciném aftermarketu, nikdy jsem neměl potíže to koupit v originále, byť za vyšší cenu.

Jenže tvé obavy jsou právě tím, co způsobuje nízkou cenu ojetin. Tak si to rozeber sám...
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od skodovkar »

davidTJ píše:Primeru používam na krátke trate okolo" komína" a v lete do praće po horších cestách... diesel nechcem vôbec....
Potřebuješ jednoduché, levné auto na poskakování? Více bych neřešil http://auta.yauto.cz/skoda-favorit-136l-481886.html :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Pitris »

Ale davidTJ chce auto :shock: :mrgreen: A že neřekl dřív -> byl k mání náš Civic :twisted: Je fakt že jsem mírně "zaujatý", ale můj tip http://auto.bazos.sk/inzerat/46598807/H ... W-Vtec.php - taky to ještě japonský japonec :wink:
(resp. u Civica 6.generace bylo čtyřdvířko z Japonska, tří a pětidvířko byl Angličan a coupé se dělalo tuším v Americe....)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od jerome »

skodovkar píše:Potřebuješ jednoduché, levné auto na poskakování? Více bych neřešil http://auta.yauto.cz/skoda-favorit-136l-481886.html :mrgreen:
Dobrý nápad :wink: :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Itall

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Itall »

Ty už ho prodáváš, škodovkáři? :?:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od skodovkar »

Neprodávám. Už vidím Civica jak skáče po horších cestách každý den, hotové utrpení pro auto :x Fáčko je vysoké, lehké, má měkoučká molitanová sedadla (starší provedení) a pro jezdění kolem komína je ideální i svým prostým nenáročným motorem :idea: Povinné ručení za pár korun, žádná elektronika (max. jednobod).
PS: ten Civic je pěkný, jen LPG mu chybí k dokonalosti :twisted:
Návštěvník

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Návštěvník »

skodovkar píše:...hotové utrpení ... Fáčko je ...
Ano, každý vyznáváme jiný druh sebetrýznění... :mrgreen:
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od NOVON »

DavidTJ: Budu stejně zaujatý jako modelář na "japonce"..A ze zaujatosti radím,kup si AUDI 80..:-)
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od jerome »

skodovkar píše:Fáčko je vysoké, lehké, má měkoučká molitanová sedadla (starší provedení) a pro jezdění kolem komína je ideální i svým prostým nenáročným motorem :idea: Povinné ručení za pár korun, žádná elektronika (max. jednobod)
keby to napisal stary dedek tak na to ani nereagujem :mrgreen: ale mlady chalan :?:
p.s. -> Zijeme len raz tak si to treba naplno uzit :wink: a favoritom to nedokazes :P
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Návštěvník

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Návštěvník »

NOVON píše:...A ze zaujatosti radím,kup si AUDI 80..:-)
To ovšem nebude na ježdění "kolem komína" - není to dost rovně! :mrgreen:
davidTJ

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od davidTJ »

tá Almera od jerome-ho vyzerá dobre :wink: audi 80 považujem tiež za výborné auto...sused má 2 pojazdné a 3 na náhradné diely :D maniak.....

najlepšie by bolo keby sa vymenil len senzor v rozdeľovači a primerka by ostala....na nissanclube každý piše že to je typický pre ten rozdeľovač...aj servismani čo robia nissany mi to tam písali....
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od Pitris »

To jsou fakt výborná auta :twisted: Na to, aby 2 jezdila potřebuje 3 náhradní :mrgreen:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
davidTJ

Re: SEAT Toledo 1 1,8 65kW- kúpa

Příspěvek od davidTJ »

:mrgreen:

ale nie, na tú dobu perfektné auto, dobrý interiér a dodnes niektoré verzie vyzerajú dobre.....

a na to aké je to staré tak to nekoroduje
Odpovědět