Jaký kompresor na pneumatiky ?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od Brembo »

tak som objednal prdítko Aircraft Airprofi 853/100/10 za 1490 € s DPH.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Matty06

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od Matty06 »

Možná už trochu passé, ale nemáte někdo zkušenost s tímto https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 11#p431711
kouskem? Rád bych nějaké recenze, než se odhodlám k takové investici. Díky
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od Brembo »

A na čo to potrebujete,respektíve,čo s tým chcete robit? To je dost zásadná otázka.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
miki

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od miki »

Chlapci nepreháňate to s tými kompresormi " na pneu " ? Ja mám z druhej ruky za 50E Nuair superboxy, 2l vzdušník, stačí to na pneu, bazén, bicykle, lopty, ofuk elektroniky.... a ak by som chcel niečo na striekanie tak beriem kompresor z LIDLu.... a na iné striekanie nízkotlakový systém...
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od Brembo »

miki je rozdiel medzi striekaním a striekaním. Niekto potrebuje nastriekat malu bránku alebo kusok plechu,iný potrebuje nastriekat plot okolo domu s bránou+dalšie veci,napríklad príves za traktor. A obaja pritom na hobby použitie.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od skodovkar »

Vykašli se na kompresor, udělej něco pro své zdraví a kup si ruční pumpu! :wink: U všech osobáků si pumpuji.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od Pitris »

No Luboši, ještě že nejezdíš traktorem.... :mrgreen:
Obrázek
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od skodovkar »

S trochou inspirace od Archiméda bych řekl: "Dej mi pevný bod a nafoukám i tohle." :idea:
1000watu

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od 1000watu »

Kompresor je k ničemu. Nožní dvoupístová pumpa to jistí.
miki

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od miki »

Brembo píše:miki je rozdiel medzi striekaním a striekaním. Niekto potrebuje nastriekat malu bránku alebo kusok plechu,iný potrebuje nastriekat plot okolo domu s bránou+dalšie veci,napríklad príves za traktor. A obaja pritom na hobby použitie.
Ale téma je kompresor na pneu, nie lakýrnické práce...
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od Hombre »

Jak bylo naznačeno, jaký důvod mě tlačí k tomu abych koupil kompresor na kola auta? Abych nafoukal gumy po přezouvání na ráfek, k tomu potřebuji i vyvažovačku, tak je mě v této fázi kompresor na nic. Ucházející guma, na dohuštění aspoň pro dojetí k první benzince, a pak na dojetí do pneuservisu stačí malá pumpa na horské kolo za 200 Kč a kolikrát v tomto případě bude kompresor třeba.Pumpička nezabere místo v odkládací skříňce spolujezdce, ne tak v kufru auta a funguje perfektně - vlastní zkušenost , je to rychlejší než u těch bzučáků do zásuvky zapalovače za 400 stovky. Jestli bych investoval do kompresoru, tak určitě ne jen na jedno použití 1x za 2 roky - huštění pneumatiky, ale i na jiné dílenské práce,vysokootáčkové fortuny na leštění třeba sacích a výfukových kanálků :mrgreen: atd... .
Ps: kompresory do zásuvky zapalovače jsou konstruovány tak, že se musí přimazávat olejem do sání. A co dělá taková olejová mlha vysoké koncentrace v uzavřeném prostoru gumy asi víme, leptá, leptá a leptá. :|
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Roman42

Re: Jaký kompresor na pneumatiky ?

Příspěvek od Roman42 »

Já mám mobilní kompresor https://www.kompresory-vzduchotechnika. ... -blue-line a je rychlej až až, taky s tým není težká manipulace
Odpovědět