Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Tak po dlouhý době opět tu :) No nevím,jak to budu mít v tu neděli,protože sem dlouhodobě počítal s tou sobotou :D Ale pokusím se dovalit :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Itall píše:Když jsem tam měl henten nový olej a ošetřený řetěz, bylo potřeba ještě vyhnat pavouky z výfuku (to v servisu nedělají a ještěže tak, za ošetření řetězu počítají 350,- Kč).
Tak pokud to udělají kvalitně (což pochybuju),tak je to dobrá cena. Já když čistím řetěz,tak spotřebuješ petrák,pak mazadlo,ale hlavně odšroubuju i dekl u předního kolečka a tam je potřeba vykydat ten humus ... Každopádně sem levnější,takže když budeš chtít ušetřit,tak přijeď :lol: A co se provětrání týká,tak s tím nemám problém - to udělám klidně zdarma :lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Zdarec.
V tomto týdnu se pohybuju Krušné hory + DDR (úzkorozchodné železnice), Lužky,Jizerky. Končim v sobotu v ev.novém bydlišti,tzn.,LB,kde jsme pořídili byt. Takže určitě Krucimburk ne e.
Cestuju samo na moto. Skoro sólo jízda.

Řetěz nikdy nečistim,jen lehce přimazávám PTFE Veidec. ŘS mi vydrží několik desítek tkm.
Jen jak píše D.,sem tam odstraním drobné nánosy z ližiny a malého kolečka. Díky této výše popsané chemii,je to minimum.
Řetěz je tmavý a nevzhledný,to má blbý,není tam pro parádu ale aby tahal. A to se mu daří bez závad.
Včera mi cestou prdla žárovka v blinkru. Bajonetka ale nevim watáž. Opravil na cestě,bo vozim dost cajku i různejch drobností na dojetí,ale dal jen 4W,to sice bliká,ale přerušovač má menší odběr,tak rychleji. Stalo se mi to v Kadani :lol:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9936
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

Pitris: No jo, chtěl jsem napsat k Pecinům, se mi to plete... :oops: :D
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:
Itall píše: Na motosraz jedou jen Pítrisojc a já nebo jak? Že nikdo nic neříká, nemá se to zrušit? :?:
Já nic rušit nebudu. Pokud někdo nahoře nepustí moc vody, tak s mladým jedem.
A možná vezmeme i "Pitrise nejstaršího" :P Že by táta provětral svoje sedmpade VFR 8)
No dobře, to jest dobrý nápad, více lidí i motorek (vy jste nějaká motorkářská rodina, koukám), ale pokud to bude pouze rodinný sraz, pokecat si můžete i doma a ještě ušetříte za benzin a pivo, nenastydnete... :D Nebo vemte ještě nějaké příbuzné jako batoh. Paní Pitrisová, např., a tak. No, snad tedy ještě někdo přijede, nejen Hujerovic :lol: .
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

PePe píše:Zdarec.
V tomto týdnu se pohybuju Krušné hory + DDR (úzkorozchodné železnice), Lužky,Jizerky. Končim v sobotu v ev.novém bydlišti,tzn.,LB,kde jsme pořídili byt. Takže určitě Krucimburk ne e.
Cestuju samo na moto. Skoro sólo jízda.
No vidíš a v neděli máš Krucišburk.
Dybys porád netrajdal po blbostech... 8)
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Viděl jsem též cenovou bombu MT-07. Japončíci si moc nedělají hlavu s tím, kde vyúsťuje hřídel řazení (nejlépe někde jinde, než je čep řadicí páky, také u SV) a k řadičce vede soustava táhel. MT-07 tohle má zvláště pikantní. Hřídel řazení vyúsťuje kdesi nahoře na převodovce a dolů vede táhlo. Tohle udělat v Rusku, tak se řekne, že jsou burani. Ale Japonsko - bomba... :roll: A J. Jozíf, slavný to tvůrce čistého řešení Jawa (řadicí a spouštěcí páka "dva v jednom") se v hrobě obrátil. Vlastně ne, tam nahoře se usmívá, jak jsou ti Japonci neschopní... :P
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Jo,přesně.
Jenže se šetří,bohužel všade.
Paradox,na MT7 se čeká....
Muj bejvalej kámoš koupil NC700. A to je dražší nez Y.
Hrůza,sváry,motor,nádrž,kyvka jak na mym Hornetu r.02,stejnej policajt. Motor = půlka Jazzu. A koupil to jako fungl... :o
Teda s Hornetem stejná kyvka a SNB,jinak ostatní NEEEEEEEEEE,vč. zpracování. Rozdíl 12 let ve :lol:
CBR power forever :wink:
Naposledy upravil(a) Pedro dne stř říj 01, 2014 11:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Ale podle gusta ....
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

U pecinů :?
Polička,salonek...sice ten langoš...,ale :wink:
A hromada párků k raňajkám :mrgreen:
Párky vz, 730
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

No, řada CB500 nyní také žádná sláva. U MT-07 výfuk pod motorem z pokoveného plechu, a pak svařeno. Svary děsné, antikorozní úprava nevím nevím. Není vidět. Asi dle filozofie: je to levné, tak co chcete. O zákazníky prý není nouze, i když trh je omezen, podle mě. Nejprve nával zájmu, a pak to opadne (už asi opadlo).
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Trochu tomu napomáhá i dnešní neuhlazený motodesign, roztodivné tvary všeho, výfuk je rovněž roztodivný, napasovaný mezi další roztodivné tvary, svařený z roztodivných dílců, že se na to nevyserou... :?
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

...a neustálé zkracování. Tykadlo SPZ,fuj :roll:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:No dobře, to jest dobrý nápad, více lidí i motorek (vy jste nějaká motorkářská rodina, koukám), ale pokud to bude pouze rodinný sraz, pokecat si můžete i doma a ještě ušetříte za benzin a pivo, nenastydnete... :D Nebo vemte ještě nějaké příbuzné jako batoh. Paní Pitrisová, např., a tak. No, snad tedy ještě někdo přijede, nejen Hujerovic :lol: .
Paní Pitrisojc na motku nesedne :( a táta říkal že by chtěl mrknout do nedalekého kempu Řeka. Jinak pokecat můžu s juniorem a seniorem i doma, ale chceme se projet a hen ten Kruc je dobrý cíl cesty. A když tam bude ještě někdo známej, tak ještě líp. Ale jo, snad dorazí i někdo další, bylo by to fajn.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:Paní Pitrisojc na motku nesedne :( a táta říkal že by chtěl mrknout do nedalekého kempu Řeka. Jinak pokecat můžu s juniorem a seniorem i doma, ale chceme se projet a hen ten Kruc je dobrý cíl cesty. A když tam bude ještě někdo známej, tak ještě líp. Ale jo, snad dorazí i někdo další, bylo by to fajn.
Tož jasné, musí být doma taky někdo rozumný, kdo nedělá blbosti, ale radši dělá dobré pomazánky, např. :D Já jsem ji tedy nejedl, páč jsem na srazu nespal a škvarky jsou už teď pro mě jed, ale slyšel jsem samé dobré reference... 8)
V neděli má snad být docela slušné počasí, tak bych dorazil někdy kolem 14.00 hod. Do jakéhosi kempu se třeba můžem podívat nebo jak.
Odpovědět