Webasto - nezavisle pridavne kurenie

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1741
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Webasto - nezavisle pridavne kurenie

Příspěvek od kornel »

Páni, vie niekto odporučit skutočného/ých odborníka/kov (najlepšie autoriz. montážne stredisko webasto) na montáž do osob. automobilu..? CZ/SK

Rozhodol som sa tým dovybaviť moje vozidlo, nech sa mu v zime ľahšie žije a mne tiež, no nerád by som zveril túto prácu niekomu, kto to nespraví na 110% a že takých prípadov už bolo.. :?
e1H

Re: Webasto - nezavisle pridavne kurenie

Příspěvek od e1H »

Ak ma pamäť neklame, tak Webasto má na webe uvedené, že kto sú jeho autorizovaný predajcovia. Na nich by som sa obrátil aj s montážou.
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1741
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Webasto - nezavisle pridavne kurenie

Příspěvek od kornel »

áno je to tak, to som ale aj vedel.. ovšem myslím si, že v kvalite práce na tom nebudú všetci (aj v rámci autori. siete) rovnako.., teda ide mi o reálne skúsenosti niekoho s prácou toho ktorého montážneho strediska..
šulda

Re: Webasto - nezavisle pridavne kurenie

Příspěvek od šulda »

Můžu ti dát kontakt na zkušeného odborníka, opravdu machra, neznám člověka který by nebyl z jeho prací spokojený a to i po jejich zkušenostech s jinými " autorizovanými odborníky". Je ale v Praze, pokud se ti to vyplatí. Věřím ale že najdeš i bližší místo.
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1741
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Webasto - nezavisle pridavne kurenie

Příspěvek od kornel »

jasné, kľudne mi ten kontakt na pána môžeš dať, budem vďačný (aj do SS) :) ..je to síce pre mňa už trochu dosť od ruky, ale človek nikdy nevie.. možno si urobím nakoniec výlet alebo minimálne pre budúcnosť, ak by bol nejaký problém.., človek pak má možnosť sa na niekoho zdatného obrátiť :wink:
Odpovědět