power car tab

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Autoxxxrady

power car tab

Příspěvek od Autoxxxrady »

http://www.powercartab.cz/t/palivovy-kondicioner-3-v-1/

.)

Lůďo to je zas pecka. Bez emisí a nízká spotřeba. Kluci vzali ferrocen udělali z něho tablety a teď z toho dělají zázrak. Žádný kovy do paliv se nemíchají. Jen u vozidel s filtrem pevných částic se používají tyto aditiva pro lepší regeneraci filtru od sazí. Tam se dávkují sami.
Používá se např. Cer nebo teď levnější železo. Pro vznik oxidu železitého se používá právě ferrocen. Ale jen u některých filtrů pevných částic pro snažší odstranění sazí. Tyto kovy filtr postupně sami zanáší. Pro žádný vylepšování paliv se kovové přísady nepoužívají. Nikdy!
Návštěvník

Re: power car tab

Příspěvek od Návštěvník »

Díky! Po dlouhé době mne opět něco pobavilo! :wink: :lol:
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: power car tab

Příspěvek od Brembo »

že ma to skor nenapadlo. Kupim kondicionér na vlasy v drogerií a nemusím objednávat cez net aditíva. Ešte zabudli poznamenat,že palivo má od neho hebký lesk,drží učes,je nadýchané-zvačšuje objem a palivo zostane dlhšie svieže a dlhšie udrží peknu farbu.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Autoxxxrady

Re: power car tab

Příspěvek od Autoxxxrady »

Je vhodný do benzínu, nafty, LPG i ethanolu.

Je dobrý do LPG. Musim ještě zavolat Pepovi ať mně dodělá v nádrži dvířka na tablety. Při přestavbě na LPG jsem na to zapomněl.
maya11

Re: power car tab

Příspěvek od maya11 »

to Fabia353ZR, ahoj diky za reakciu, ja tiez nie som stylista, ale to aditko a jeho ucinky su fakt pozoruhodne. Ja som nic podobne nepozoroval u vifu ani u aditiv, ktore su s nim porovnavane v testoch. Celkovo si myslim, ze ta firma celkovo ma kvalitne produkty. maj sa
Návštěvník

Re: power car tab

Příspěvek od Návštěvník »

Autoxxxrady píše:Je vhodný do benzínu, nafty, LPG i ethanolu.

Je dobrý do LPG. Musim ještě zavolat Pepovi ať mně dodělá v nádrži dvířka na tablety. Při přestavbě na LPG jsem na to zapomněl.
Jestli si neumíš poradit-tak tabletu-třeba po půlkách dáš do tankovacího otvoru ke kuličce+dáš pistoli.
Stačí??
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9844
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: power car tab

Příspěvek od Colommbo »

Ještě větší blbec, než jsme doufali... :P
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1739
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: power car tab

Příspěvek od kornel »

:lol: :lol:
Odpovědět