Mazda Skyactiv

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
opelfan
Příspěvky: 72
Registrován: úte lis 05, 2013 19:03

Re: Mazda Skyactiv

Příspěvek od opelfan »

Ťažko sa vyjadrovať ku výdrži materiálov v interiéri. Na Golfe po 110.000 km interiér vyzeral ako po 10.000 km, žiadne škrabance, presedené sedadlá a pod. Rovnako aj teraz na kórejskom šikmoočku po 100.000 km vyzerá rovnako ako po 10.000 a to som v ňom viezol všetko možné od malty až po kvádre naložené po strop, také menšie stavebné auto. Po umytí, povysávaní a pod žiadne známky po opotrebovaní, takže ťažko hodnotiť kvalitu :)
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Mazda Skyactiv

Příspěvek od jerome »

Jedno je iste. Mazda 3 ci 6 skyactive je v beznej pemavke neprehliadnutelna :wink: Proste trci z davu :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1754
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Mazda Skyactiv

Příspěvek od kornel »

opelfan.. s tym suhlasim.. Mam skusenosti aj s JAP aj s VAG (prichadzam do kontaktu s mnohymi VAG aj sluzobakmi) a ani jedna produkcia nema s interiermi nejaky problem z hladiska vydrze. Moje vozidlo z produkcie VAG po 80tkm vyzera akoby vyslo teraz z fabriky a to doslova aj po prezreti detailov a hladania aj toho minimalneho opotrebovania dielov v interieri.

P.S jerome.. aj nova Civic 9G trci z davu a je neprehliadnutelna, no je to dizajnovy paskvil :lol: ..tym som ale nechcel povedat, ze nova M3 ci M6 je skareda (pointa bola inde), to iste nie, mne sa prave velmi pacia :D
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Mazda Skyactiv

Příspěvek od Pitris »

kornel píše:....nova Civic 9G trci z davu a je neprehliadnutelna, no je to dizajnovy paskvil....
Je nepřehlédnutelná, ale design je věc názoru - je zvláštní, ale škaredá není.... A seděl si vevnitř ?
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Mazda Skyactiv

Příspěvek od jerome »

Civic 8G trci uz 8 rokov z davu a je nezamenitelny. 9G povazujem skor za 2 facelift 8G ponevac kazda genercia Civica bola uplne ina od predoslej az teraz na 9G. Viac sa mi paci 8G ale 9G tourer je :wink:
Ale aby som pochvalil aj VAG paci sa mi nove Polo :wink: Vydarilo sa im. Po nom okopcia asi novu Fabcu
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1754
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Mazda Skyactiv

Příspěvek od kornel »

jo vec nazoru.. je hnusna :D ..ale dobre len srandujem, no pravda je, ze ten dizajn vyvolal viac nez dost kontroverzie a to uz samo o sebe nieco znamena.
Ak je nieco pekne, paci sa to vacsine alebo vacsej casti ludi, resp. vacsinova cast ludi to vnima ako pekny dizajn, toto sa o 9G povedat neda, ten dizajn bol podriadeny hlavne ucelu, za co naopak Hondu chvalim. Ale je to uz off-topic.
Odpovědět