Plašič divoké zvěře

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Ještěr

Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Ještěr »

Máte někdo nebo někdo z Vašich známý s něčím takovým zkušenost? Našel jsem jich velmi málo, povětšinou se jedná o náporové (u kterých netuším, zda jsou v menších rychlostech funkční) nebo ultrazvukové (směrový jsem našel jen jeden a to HORNET, jakýsi výrobek z USA který se tu přestal prodávat. V noci jezdím často z Prahy do jižních Čech a obzvlášť na jaře a na podzim nebyl problém vidět i 3 nehody po střetu s vysokou za jednu noc.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od skodovkar »

Mám radu jak na zvěř. Známý jezdí ve 120 a embéčku (Valašsko) a zatímco jeho známým pořád něco skáče pod auto, tak on je bez problémů. Asi to dostatečně vyplaší zvěř, ale nevím jestli je to plašič o který stojíš :lol:
Ještěr

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Ještěr »

Ale to máš pravdu, takovou 120cu jsem nikdy se srnkou zašroubovanou v chladiči neviděl :lol:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Pedro »

Sezen a vyzkousej. Zatim pomala jizda a koukani po pangejtech,kde se co leskne,musi stacit. Uz mam,z mladi,poradny zasek srnky,ale to jsem jaxi pomalu nejezdil. Jezdim v noci i motmo a to mam po jizde voci jak jadernej fyzik po uspesnem pokusu..
Ještěr

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Ještěr »

Hahaha, ten fyzik, až jsem si poprskal telefon jak jsem si Tě představil :lol:
Zkusím, no, prozatím asi jen ty náporáky. Přeci jen se mi tam hned od začátku nemusí blembat věc za pár tisíc, která třeba nefunguje. Drahně let spátky jsem jel s kamarádem v noci po státovce Formanem a ve 110ti km/h (asi se to nemá ale do řízení nikomu nekecám) a sestřelili jsme podsvinče. Forman měl předek komplet v řiti. To jsem byl poprvé něčeho takovýho svědkem "live" a díky, nemusím. A na mašině už je to jen o tom, jestli to s "tím nahoře" nemáš zrovna rozhádaný...
miki

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od miki »

Nefungujú - mali sme to na sanitkách a paradoxne tých stretov bolo ešte viac. Je to len píšťalka, zveri nevadia autá,svetlá. Srna nemá geneticky zakodované že existuje nejaké auto, že bude v noci svetlo, že treba dávať pozor pri prechode cez cestu.
Tomas-SA

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Tomas-SA »

Ja viem co funguje... Zarucene !
Obrázek
Ještěr

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Ještěr »

Ty plechovky ale potřebuju před autem :D
V pátek jdu na myslivecký ples, tak uvidím, co doporučí "nejpovolanější".
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Pedro »

Jedna parta doporučí konzervy od šípkové omáčky a druhá od zelí.
Ještěr

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Ještěr »

...a nakonec se shodnou na kulovnici.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Pitris »

....zahrádkáři Kersku :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Brembo »

tie píštalky mi odpadli po každom umytí alebo daždi-tá obojstranná lepiaca páska nie je príliš pevná.. Zajace už polovníci zlikvidovali v okolí takmer všetky,a srna je rarita.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Ještěr

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od Ještěr »

Já je zamýšlel vlepit do spodního grilu, má dost řídká oka, tak by to defacto ani kouskem nevyčuhovalo z původního obrysu karoserie. Jinak v lesích poblíž chaty není o divočáky, zajíce a srny nouze, přímo na louku před chatu se občas po ránu chodí pást stádo srnek. Okolo cesty z vesnice do chaty to bývá dost rozryté od divočáků...
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Plašič divoké zvěře

Příspěvek od bjukemen »

plasice nefunguju, zveri maju malo rozumu :p ale to aj vacsina soferov :P
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Odpovědět