Nehody - pre výstrahu!

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od rousini »

Nejlepší je, jak se ta kráva začla cpát úplně vlevo do protisměru. Jak se takový idiot, bez kouska uvažování může vůbec vylíhnout?
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Za dnešek jsem ujel 700 km. Zaujal mne pouze jeden holandský řidič Touranu - jel slušně. Ostatní řidiči koncernových vozů opět nepřekvapili - naprostá většina z nich prasila.

Matěj píše:Opravdu si myslíte, že kdyby měl třeba japonské auto, že by to neudělal ?
Nemyslím, vím. Posledního prasícího řidiče za volantem japonského vozu jsem potkal vloni v létě: byl to Polák.
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od rousini »

Já věřím tomu, že řidič Accordu, Sabu nebo Mercedesu nemusí nikomu nic dokazovat, ale už jsem zažil blbečky třeba v Yarisu...
Vede kolonu sotva dosáhne na povolené limity (klasický školitel...), ale jak ho někdo osolí, tak se brání co mu pedál dovolí a pak vyblikává, div se nevopupínkuje. :mrgreen:

Těch koncerňáků je tolik protože jich je na silnicích hodně, ale pravda pokud se najde hovado, obvykle je to koncern. Zase je to degradováno tím, že je to modla pro machýrky do 20 let s vytuněnýma plečkama ...
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

rousini píše:Zase je to degradováno tím....
Bych spíš napsal že navíc je to vygradováno tím....že je to modla pro machýrky do 20 let s vytuněnýma plečkama ...
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Dnes jsem ale takového týpka potkal snad jen jednoho: hodnota těch jeho atypických zadních luceren snad přesahovala zbytkovou hodnotu celé ojetiny.
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Hombre »

Dnes jsem po cestě z Kroměříže jedním vrzem předjel dva pasaty. Za mnou v koktavce předjel i mne přes plnou. Přeci musel čurák zachránit pověst koncernu....
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pedro »

Asi jezdim po jine planetě. Spise si toho nevsimam. Jen kdyz se na to zamerim, vidim, ze jezdi skodovek cim dal vic a asi, ochcavkari, vice prasi. To jo. Kdyz se z neceho stane tuctak, musi si nekteri neco vic dokazat, aby se pozvedli z tuctovosti. Asi. Jinak si aut okolo sebe vsimam jen z duvodu provozu jako takoveho. Znacky nevnimam, pouze jako kusy. Zaregistruji vsak, nejak podvedome, vozy starsi vyroby, zvlaste jdou li v udrzovanem stavu. Soucasne mi nezajimaji, zvenku ani zevnitr, tak je mam jen jako kus jako kus.
A protože skoro nikoho nepredjizdim, nema mi kdo co vracet.
Tam kde si jizdu uzivam ja, provoz rozhodne nebyva...
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Prasit se dá třeba tak, že na dálnici, kde odtává sníh pod dělicími svodidly, jedu záměrně co nejvíce vlevo, abych zvedal posypový bordel na ty za mnou.
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od NOVON »

No jo "TATRA nezná bratra".Ještě,že trefil Tatru a né druhý osobák..

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... &sId=&mId=
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od rousini »

Jerry3 píše:Prasit se dá třeba tak, že na dálnici, kde odtává sníh pod dělicími svodidly, jedu záměrně co nejvíce vlevo, abych zvedal posypový bordel na ty za mnou.
Stačí, že takovým způsobem předjíždí za deště nebo jen mokré vozovce většina bezmozků. Hned se musí zařadit, abys musel stírat okno. Většinou je to za volantem tupé stádo, banda blbů, ale co? Všichni nemůžem být dokonalí aneb ako hovoria bratia slováci "Všeliakých nás má pánbožko kokotov".
NOVON píše:No jo "TATRA nezná bratra".Ještě,že trefil Tatru a né druhý osobák..
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... &sId=&mId=
Ano tak jářku, to musela být prda. Tatra na boku ve škarpě a ten rozesetý bordel kolem. Mazda - to už pozná jen odborník a ještě tomu z dokladů.
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Dnešní návrat z lyžování (v Itálii): v malé obci v horách přijedu na křižovatku, kterou ve všech směrech blokuje Pražák se zánovním Passatem. Uhnout ho donutil až protijedoucí skibus. Jel jsem pak za ním cca 20 km. Za tu dobu nerespektoval ani jednu ze třech stopek, na obousměrné silnici se choval jako v jednosměrce, levnými koly jel běžně za dvojitou plnou a spoléhal se na to, že mu ti v protisměru uhnou, v tunelu s limitem 70 jel 60, zato v obci s limitem 50 naopak o dost rychleji. Při vjíždění na příčnou hlavní doprava nedal přednost náklaďáku zleva. Jelikož já ano, ztratil jsem ho z dohledu.
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od rousini »

...se ti muselo ulevit :mrgreen:
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Tak nějak. Ale hlavně, jelikož moje auto nemá českou registraci, nemusel jsem se za soukmenovce veřejně stydět.
abc
Příspěvky: 1072
Registrován: pon led 01, 2018 18:13
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od abc »

Corolla 1,6 2017
Aygo 2022
Mazda 2 1,3 2011
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

K tomu fakt není co dodat :roll: Ten by měl přijít o noty na dlouho :!: :evil: Trestný čin Obecné ohrožení :idea:

§ 274 Ohrožení pod vlivem návykové látky
(1) Kdo vykonává ve stavu vylučujícím způsobilost, který si přivodil vlivem návykové látky, zaměstnání nebo jinou činnost, při kterých by mohl ohrozit život nebo zdraví lidí nebo způsobit značnou škodu na majetku, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 havárii, dopravní nebo jinou nehodu, jinému ublížení na zdraví nebo větší škodu na cizím majetku nebo jiný závažný následek,
b) spáchá-li takový čin při výkonu zaměstnání nebo jiné činnosti, při kterých je vliv návykové látky zvlášť nebezpečný, zejména řídí-li hromadný dopravní prostředek, nebo
c) byl-li za takový čin v posledních dvou letech odsouzen nebo z výkonu trestu odnětí svobody uloženého za takový čin propuštěn.


Je to BLBEC :!: :evil:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět