Vitara. Je plnoletá a zvládla jich zatím 200 (tisíc)

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

V čistotě motoru nebo oleje? Závisí to na sobě nepřímo úměrně :lol:
Dejv

Příspěvek od Dejv »

Jasne ze v motoru tvl :D .
Twinkill

Příspěvek od Twinkill »

Tak jsem odjezdil pár tisíc a dolil cca 450ml Maxlifu. Musel jsem objednat další. Místo 4 litrového kanystru mi přišly 4 litrové Maxlife, jenže 2 s černou a 2 s bílou etiketou.
Bílá etiketa je SM (2011)
Černá je SL (2009)

Postupně tedy přejdu na Sádlo-Máslo, snad to vadit nebude.
lolek77
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 15, 2013 17:12

Re: Vitara. Je plnoletá a zvládla jich zatím 200 (tisíc)

Příspěvek od lolek77 »

Trochu oživím toto vlakno. V roku 2014 sme si kupili Vitaru, benzin 1,6 16V, motor G16B, cca 84 tisic km. Po kúpe samozrejme vymena všetkych olejov, snažil som sa dohľadať čo predpisuje výrobca, takže aj diferaky, aj prevodovka presne podľa SUZUKI. Ale motor, hm, v manualoch som nasiel 5w-30, ale keďže som nevedel čo tam bolo kym som to kupil, tak som tam dal 10w-40 HX7 Shell - pre istotu, až tam niečo 5w-40 nerozpustí... Ročne u nas najazdi cca necelych 5tisic km, takže motorovy olej sa ani nestihne zahnusiť. Čítal som viacero príspevkov k motorovému oleju, a určite s nimi súhlasím čo sa API týka, nemalo by sa ísť pod SG, SH. Ja osobne sa podelím o svoju skúsenosť - ten Shell HX7 má API dokonca SN. Teraz sa chystám len zmeniť viskozitu toho Shellu na HX7 5w-40 kôli zimnym štartom, lebo keď sme štartovali pri -25 a nižšie tak chvíľku cvakali hydroštely. Nechápal som delenie Shellu - pixle šedé, modré, žlté, červené a viskozity skoro rovnaké, len API resp. schválenia odlišné... Ale už som to naštudoval - Shell to má celkom dobre rozdelené(v podstate podľa veku auta - šedé - najnovšie, červené najstaršie - zjednodušil som to) preto chcem zmeniť len viskozitu ale zostať u HX7, lebo schválenia aj API je cca rovnaké, čiže sa nebojím nejakého rozpúšťania prípadných starých úsad... Jediné, čo ma prekvapilo pri vyhľadaní mot.oleja Shell lubematch, keď dám Nemecko tak mi dá aj 5w-40, keď dám Česko, Slovensko tak len 10w-40, a myslím si že tie klimatické podmienky máme +- podobné... Ale konečné rozhodnutie je aj tak na užívateľovi, takže s ohľadom na zimu a leto ( -25 až +35 ) mi pride 5w-40 ako ideálny mot. olej pre naše podmienky. Dúfam že tento príspevok pomôže majiteľom Vitár s motorom G16B pri rozhodovaní ohľadne mot. oleja. A do diferenciálu má ísť 75w-90 GL5 a do prevodoviek 75W-90 GL4, to len pre úplnosť, značku nechám na vás. Ak s tým čo som tu napísal niekto nesúhlasí - nekamenujte ma, vychádzal som z viacerých manuálov k Vitare typ ET/TA motor G16B a tiež z vlastnej skúsenosti. Dúfam že to pomôže.
Škoda Fabia TSI 77kw - Ravenol VST 5w40
Suzuki Vitara 1,6 16V (G16B) - Total 5w-40
Suzuki Vitara 2,0 16V (J20a) - Elf 900NF 5w-40
Škoda 120 GLS - Shell Helix HX7 10w40
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Vitara. Je plnoletá a zvládla jich zatím 200 (tisíc)

Příspěvek od Pitris »

Celkem dobře popsané :wink: Ano, pokud se mění SAE oleje, tak pokud se zachová stejné (nebo o jedno dvě výš či níž) API, tak не проблема....
Ty viskozitní třídy 5w30 A3, 5w40 nebo 10w40 jsou v ČR/SR dobře použitelné. A včas měnit....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět