Černá skříňka do auta

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
rofek
Příspěvky: 88
Registrován: stř led 25, 2017 0:30

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od rofek »

@ Acaem a mozna i Pedro:
na tomto foru se daji najit nejake zkusenosti od lidi, kt. dost najezdi a kamerky pouzivaji prakticky denne. link je na prispevky z konce rijna 2015 : http://forum.autoforum.cz/viewtopic.php ... &start=290
focus_2.0_107kw_W:Trident 5w40_S:Trident(ss) 10w40 + Bishop´s 906 /// fusion_1.4_59kw_Trident-5w40 & B´s 906
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Brembo »

TrueCam mal kamarát a príliš spokojný s nou nebol. Kvalita záberu cez den dobrá,v noci ale špz neodčítate. Za vela penazí málo muziky. Zabudovaná batéria auto dlho nepoztráži,systém hliadkujuci pri parkovaní sa spušta bezdovodne,na vačšie otrasy zase niekedy nereaguje vobec. GPS má značné problémi,dlho hladá satelit,ked vobec nejaký nájde. Po 1 roku prestala ukladat dáta na kartu,v záručnej oprave sa obhajovali poškodenou dátovou kartou. Vymenil niekolko kariet,investoval do nich cenu zariadenia a problém nebol odstránený. Potom objednal z číny bez GPS modulu,zabudovaná batéria síce tiež nebola k ničomu,ale aspon fungovala spolahlivo a mala kvalitnejší obraz. Ja som ju nevlastnil,tak nemožem dat recenziu.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Acaem
Příspěvky: 9
Registrován: pát pro 02, 2016 12:40

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Acaem »

@Brembo a jakej druh měl? Já co jsme koukal na záběry z truecam, tak mi to příjde fakt dobrý i v noci.
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Brembo »

To žial neviem a ani on si to nepamatá. Vyhodil ho ešte v záručnej dobe,nemal nervy na nekonečné natahovanie sa reklamácie. Ale su to nejaké 2 možno 3 roky,takže z najnovších modelov to nebude. Bral z vyšších modelov od True,bez zadnej kamery s GPS.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Acaem
Příspěvky: 9
Registrován: pát pro 02, 2016 12:40

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Acaem »

No teď co jsem koukal, tak mají už něco novějšího a recenze jsou na to kladný, takže už s tím asi problémy nebudou. Opravdu o ní přemýšlím, protože se dá dobře sehnat, když jí mají, jak na alze, tak i czc.
isazkycom

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od isazkycom »

Je vždycky otázka zda kupovat levnější výrobky, abychom pak byli nas.ný, že to vlastně vůbec nefunguje a všude říkali, jak jsou kamery do auta na prd. Za litr prostě musíte počítat s tím, že na videu nic nebude vidět a kór v noci

Aneb přidám ještě známej citát:
Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci
To nejlepší na trhu je aktuálně DOD LS470W+, ale uznávám, že tady je ta cena fakt trochu přemrštěná a dávát 8,5 za kameru do auta je brutál (ale kdo jezdí denně, možná se investice vyplatí). TrueCam A7s o ní říkají, že se konečně povedla, ostatní verze ale nebyli extra dobře hodnocené, takže těžko radit. Nabízí se pak jít do neotřelých značek jako Garmin DVR Dash Cam 35 (cena kolem 4300 Kč) anebo jako cenový tip doporučuju vyzkoušet Xiaomi Yi Dash Camera (cena kolem 2000). Telefony jim docela jdou, kamery taky nebudou špatný.

Ty 2000 jsou podle mě taková hranice, pod ní už seženete patrně jen nic extra výrobky. Podle mě. Třeba máte jiné zkušenosti.

Lukáš
http://www.smartmag.cz/nejlepsi-kamera-do-auta/
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Pedro »

Tu co jsem koupil,funguje ve dne ok,v noci slabsi,i tak lze SPZ auta vpredu precist. A to ji mam nastavenou na stredni rozliseni,moznost z 5ti variant. Stejne tak fotak. Pametovku jsem dal 64.
Menu prehledne,logicke,lze nastavit ruzne upravy displeje i obrazu.
Cena byla asi 1500.
Doporucil znamej,co ,,dela,, do fotaku. Pry cena vykon solidni prumer. Recenze rovnez dobre v teto tride. Me podmnky splnuje. Protoze elektroniku & spol,nemam rad a jen ji pouzivam,uvidim jak se osvedci,poberu zkusenosti a treba dle toho v budoucnu poridim vyrobek me vice vyhovujici,coz neznamena ,,zbytecne,,drahy s funkcemi mi na prd.
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Ahoj, jakou kameru byste doporučili pro člověka, který nikdy žádnou neměl? Chci si jednu pořídit, ale nechci nic složitého. Chtěl bych jí jenom jako pojistku kdyby náhodou se něco přihodilo.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Pitris »

Tak hledej něco mezi 1000 - 2000 penízkama http://www.auto-kamera.cz/kamera-do-aut ... utokamera/
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Myslíš, že na začátek bude do 2000Kč stačit?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Pitris »

Ano, pokud nepotřebuješ high-tec ale pojistku kdyby náhodou něco, tak https://www.cel-tec.cz/cel-tec-e04-p1913 stačit bude.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1854
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od BigBang »

hlavně aby měla rozumný záznam i v noci ;)
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Zkusím najít nějaká videa ze záznamů v noci.
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Ahoj, teď přes svátky jsme neměl moc času to řešit, ale teď už snad to dořeším. Ještě jsem si pročítal nějaké názory a recenze a poměrně dobré ohlasy jsou na kamery truecam. Myslíte, že se vyplatí koupit tu?
Fahrer
Příspěvky: 432
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Fahrer »

Než číst názory, tak se podívej na videa. Měl jsem x kamer z ebaye a dopředu se v podstatě nedalo určit, jak bude která točit. Do 50 dolarů se dal koupit slušný výrobek i neskutečná jebka. A protože vypadaly vesměs stejně, tak si myslím, že rozdíl byl dán pouze sw. Poslední asi 2 roky mám v autech tyhle kamery a jsem s nimi maximálně spokojen. https://www.youtube.com/watch?v=fhTr2c2AY84 Smůla je, že už se zřejmě neprodávaj. :-) Po nákupu jsem potřeboval ještě kabeláž pro skrytou montáž a s obchodníkem byla fajn spolupráce. Proto další upgrade proběhne opět zde.
Odpovědět