Jaké auto?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Jezevcik »

Jediné černé auto, které akceptuji, je to, ve kterém jednou pojedu, až nadejde můj čas. Černá auta se mi nelíbí a i kdyby mi někdo nabízel ojetinu ve špičkovém stavu s touto barvou, tak stoprocentně odmítnu.
Řekl bych, že jde o nejčastější barvu na německých dálnicích a v některých asijských zemích.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Jaké auto?

Příspěvek od jerome »

Colommbo píše:Souhlasím. Ale člověk by u toho měl taky (aspoň trochu) myslet, teda chlap určitě... :idea: Pokud to nechápeš a dělá ti potěšení kafrat za každou cenu a o všem, pak ti není pomoci... :D
Mne neni pomoci ale tebe je. Chce to min. tyzden bez oleje.cz, ruky a nohy do vlaznej vody a ked ani to nepomoze tak to bude prechodom. Treba sa obratit na pana dr. :wink: :D

Ja zas nechapem rady typu: Sunny, Almera 2.0 GTI,Corolla GTI,event. 1,6iS :roll:
Ved co ma ten chlap cely zivot jazdit v starych krámoch ? A potom presne jak spominal, pride buracka a moze si piskat :roll:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké auto?

Příspěvek od lengy60 »

Já bych se v tom Versu nejdříve svezl a pak bych se rozhodoval. :wink: Sice kolegu neznám osobně,natož jízdní styl,ale tak nějak si myslím,že by mu vyhovovat mohlo,nicméně je to samozřejmě na něm. :idea: Já o Versu uvažoval silně taky,ale nakonec jsem usoudil,že bych ho jaksi nevyužil a tak jsem vlezl do menšího. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Pedro »

Jerome,Jezevcik je trochu autickar. A proc ty jezdis ve starych chrchlach? Kdyz dnes si koupis, liznes zanovni,novou karu?
Posledni dobou jsou Tve prispevky trochu zmatene. Vyjma Girl.
Vice premyslet,nebo mlceti zlato. Ne do vseho vrtat. Historia magistra vitae.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Jerry3 »

jerome píše:Ved co ma ten chlap cely zivot jazdit v starych krámoch ? A potom presne jak spominal, pride buracka a moze si piskat :roll:
Tohle by si zasloužilo bližšího vysvětlení. :?
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Pedro »

Tome,cerne auto te desi. Ok.,ja zas jiny nez cerny,tmave cerveny ci modry nee.
Svetle ci nedejboze bile NIKDY.;-)
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Jaké auto?

Příspěvek od jerome »

Pedro píše:Jerome,Jezevcik je trochu autickar. A proc ty jezdis ve starych chrchlach? Kdyz dnes si koupis, liznes zanovni,novou karu?
Posledni dobou jsou Tve prispevky trochu zmatene. Vyjma Girl.
Vice premyslet,nebo mlceti zlato. Ne do vseho vrtat. Historia magistra vitae.
Preco mam staru chrchlu ? Lebo som sa o nu vzdy vzorne staral a tomu autu nic nechyba. Doba ide vsak dopredu a ja vlastne tou pre niekoho urcite prehnanou starostlivostou, stojim stale na jednom mieste, tj v 90 rokoch. Ak by sa mi stalo nieco podobne ako jezevcikovi, urcite to zaboli a tiez by som asi zistil ze oprava by nemala cenu. A ak by som mal potom zohnat novy voz do 90 rokov by som sa uz urcite nevratil aj ked vtedy sa robili auta na inej kvalitativnej urovni jak teraz. Proste treba raz za cas urobit trochu skok dopredu a ked uz to clovek nespravi tak, ze necha auto zhumplovat a potom kupi ine, tak ho do toho posunie takato podobna skusenost.
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Jaké auto?

Příspěvek od jerome »

Jerry3 píše:
jerome píše:Ved co ma ten chlap cely zivot jazdit v starych krámoch ? A potom presne jak spominal, pride buracka a moze si piskat :roll:
Tohle by si zasloužilo bližšího vysvětlení. :?
Mas ho o par prispevkov vyssie:
Jezevcik píše:Už je to staré.
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Jerry3 »

jerome píše:A ak by som mal potom zohnat novy voz do 90 rokov by som sa uz urcite nevratil aj ked vtedy sa robili auta na inej kvalitativnej urovni jak teraz.
Nějak v tom nevidím logiku. :?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Pitris »

Jasně že nejde pořád jezdit v autech vyrobených před 10-ti, 15-ti nebo i 20-ti lety, ale (bohužel) i ty 10-15 let staré vozy (a převážně japonské) které měl/má řidič a ne ovládač, jsou i teď lepší než ty nové věci, kterým se říká auta....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Jerry3 »

Já bych si nového Galanta koupil okamžitě a byl bych moc rád za návrat do 90. let! :D
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Jaké auto?

Příspěvek od jerome »

Ty Jano ale ja nepisem o novom jakoze fungl aute :D Najst jazdene auto z tych rokov v "normalnom" stave je dnes uz umenie priklad ten Galant. Kupit bars ake z inzeratu a zas ho davat do stavu jak ma napr.Pedro alebo jak bola jezevcikova Toyota by sa mi uz nechcelo. Nejako tak spravit jak urobil Pitris. Posunul sa o par rokov hore a da sa povedat ze stale ma top auto ;) Rozdiel tych 6-8 rokov je citit.
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké auto?

Příspěvek od lengy60 »

Pitris píše:Jasně že nejde pořád jezdit v autech vyrobených před 10-ti, 15-ti nebo i 20-ti lety, ale (bohužel) i ty 10-15 let staré vozy (a převážně japonské) které měl/má řidič a ne ovládač, jsou i teď lepší než ty nové věci, kterým se říká auta....
Ale no tak, :D v čem je dnešní Accord horší než ten tvůj?
Za sebe mohu říct,že C4P byla lepší než XP a II generace C4P je lepší než I.Cactuse nemám srovnat s čím,ale když vezmu C4 první generace nebo C3, tak je to nebe a dudy.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Jerry3 »

lengy60 píše:v čem je dnešní Accord horší než ten tvůj? ... když vezmu C4 první generace nebo C3, tak je to nebe a dudy.
Toto je ale typicky koncerňácký přístup k věci: koncerňákům je totiž (pseudo)pokrok servírován po velmi malých dávkách, a tak jsou spokojeni, zatímco u japonských výrobců proběhla mohutná degresivní konvergence v zájmu nastavení rovnováhy s evropskými šunty. :cry: Ostatně proč by měli vyrábět pro Evropu alespoň taková auta, jako svého času vyráběli, když to v Evropě téměř nikdo neocenil. :evil:
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Jaké auto?

Příspěvek od jerome »

lengy60 píše:Za sebe mohu říct,že C4P byla lepší než XP a II generace C4P je lepší než I.Cactuse nemám srovnat s čím,ale když vezmu C4 první generace nebo C3, tak je to nebe a dudy.
lengy, ale my sa teraz bavime o Honde nie o Citróne ci jak sa to vola :mrgreen:
Jerry to trafil. Europa neocenila to co Honda (prip.dalsi japoncici) ponukali par rokov dozadu. Mozno okrem par ludi ktori vedeli do coho idu.
V Citrone to musi ist trochu hore, lebo keby isli dole, tak v terajsom Cactuse slapes jak flinstonovci :mrgreen: :P
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Odpovědět