Motorový olej do Audi RS6 C5 (BCY)

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motorový olej do Audi RS6 C5 (BCY)

Příspěvek od Jerry3 »

Jerry3 píše:Já tu nejsem od toho, abych někomu kazil radost, ale od toho, abych vás všechny vracel do kruté reality dnešní doby. :mrgreen:
:twisted:
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Motorový olej do Audi RS6 C5 (BCY)

Příspěvek od bloke »

Znie to mierne nelogicky až fantasticky, stále však je dobre možné, že predošlý majitel tak drahé brzdy vymenil (to sa iste dá overiť, nebude to len o slovách pre kupujúceho), či už v čase tohto úkonu plánoval ďalší predaj, alebo ešte nie.
U nás je totiž na zamestnanecké príjmové možnosti a pomery, či tiež úspešnosť bežných podnikateľov, na Slovensku dostatočne nadmerná skupina ďalších osôb, ktoré si v niečom žijú nad úrovňou aj bohatých Britov, Nemcov... bez toho aby skutočne "zarábali", stačí byť takýto vybraný človek či jeho syn, a aj s autíčkami si môže robiť, čo ho práve napadne, zvlášť ak sa mu nejaké zdá ako prestarnutý kus (najprv doňho nacpe peniaze, ale stále mu nie je dosť dobré z X neznámych dôvodov - osobných, funkčných,.. - tak ho posunie ďalej, keď ho ani jeho známi nechceli; takto nepraktický kus auta je síce obdivuhodné výkonné delo, ktoré by však málokto chcel vlastniť/prevádzkovať hoci aj pri "výhodnej nadobúdacej cene").
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motorový olej do Audi RS6 C5 (BCY)

Příspěvek od Jerry3 »

bloke píše:...U nás je totiž na zamestnanecké príjmové možnosti a pomery, či tiež úspešnosť bežných podnikateľov, na Slovensku dostatočne nadmerná skupina ďalších osôb, ktoré si v niečom žijú nad úrovňou aj bohatých Britov, Nemcov... bez toho aby skutočne "zarábali", stačí byť takýto vybraný človek či jeho syn, a aj s autíčkami si môže robiť, čo ho práve napadne,...
Znám pár takových, ale nikdo z nich by mi bez lichvářského úroku nepůjčil ani vindru, natož aby mi něco prodal pod cenou.
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1739
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Motorový olej do Audi RS6 C5 (BCY)

Příspěvek od kornel »

presne tak.. a presne preto som aj napísal to čo som napísal.. poznám viacero takých ľudí osobne a sú to podľa ich chovania zrejme neuveriteľní "žobráci", ktorí sú schopní sa s človekom dohadovať aj na posratých centoch a to aj v prípade, že im človek robí službu a vďaka tomu už tak ušetrili viac než slušné peniaze.. Dokonca stalo sa, že niektorý "zabudol" prísť dodatočne vyplatiť za výkon a službu, ktorá mu bola odvedená na jeho majetku.. Skrátka držgrošský charakter a "židáctvo" (bez urážky) je u týchto ľudí do očí bijúci..
A opäť podotýkam, nepoznám jedinú výnimku.. bohužial.
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Motorový olej do Audi RS6 C5 (BCY)

Příspěvek od jerome »

:wink: :wink: :wink:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Odpovědět