Motovýlet

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motovýlet

Příspěvek od Pitris »

Jerry3 píše:....a ani po několik příštích víkendů. :(
A co ten "středeční víkend" ve středu 28.9. :?:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motovýlet

Příspěvek od Jerry3 »

Bohužel nemám volno, dokonce se pro mne bude jednat o jeden z nejnáročnějších pracovních dnů v tomto roce.
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

No jo, a co takhle v půli prosince nebo začátkem února? :? 8)
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motovýlet

Příspěvek od Hombre »

V sobotu jsem sledoval jak kde prší, výsledek je takový, že během doby výjezdu by po cestě nepršelo, jen nějaké místní zamrholení. Jediný déšť byl okolo Bernardic v době plánovaného sezení na obědě... :lol:
Když to v sobotu neklaplo , tak jsem v neděli otočil dny NATO na letišti Ostrava - Mošnov. :wink: Počasí super, i hubu jsem si opálil, jak tam pražilo. Než na letiště přišlo mrholení, již jsem kolem 16 hod byl doma. :mrgreen:
Středa by nebyla špatná, ale počítám, že půlka republiky vyjede na výlety, tak cesta by musela vést méně známéma cestičkama, kde povrch je sázka do loterie. :cry:
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

V neděli by se motosraz býval byl uskutečnit mohl, to u nás nepršelo, občas mrholení, i když obloha hrozila stále deštěm a mohl z toho vypadnout kdykoliv kdekoliv - a určitě i někde sprchlo. V sobotu by to opravdu nešlo, odpoledne pršelo moc. Co mám zkušenost tady na svezení, tak nejhorší je pátek. Jestli lidé vyrazí, třeba na extra prodloužený víkend (i se čtvrtkem a pátkem), netuším.
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

"Sváteční" motosraz nějak utichl, Jerry měl v práci "dvanáctku" (kdoví jestli ne "šestnáctku" - rozuměj směnu :!: :idea: ) a nikdo se už nehlásil. Já jsem ve středu TT dal a bylo to asi nejhorší svezení za sezónu - silný vítr, chladno skrze vítr, listí a větvičky na silnici. Takže ani v tento svátek by svezení nebylo nic moc, přestože nepršelo. Holt podzim :? .
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9844
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motovýlet

Příspěvek od Colommbo »

Včera "sváteční" autovýlet Pardubice - Chrudim - Vysoké Mýto (kolem motodromu) - Mor. Třebová - Mohelnice - Šternberk a odpoledne nazpět. Moc příjemných 360km. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

To bylo rozumné :) .
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motovýlet

Příspěvek od Hombre »

To já v sobotu točil Liptovskou Maru, Oravu , Dolní Kubín,Těrchová.....hezké svezení s bandou Pan-european, kteří ta spali, já to vzal večer do Brna. Najeto za sobotu 740km, celkově letos 9000 km , tak za litr výměna oleje. :P Kdo viděl mou zadní gumu po koupi, tak krom toho že začala opět ucházet, má ještě po 9 tis.km vzorek :mrgreen:
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1749
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Motovýlet

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Ďábel :twisted:
To já letos mám bohužel jen 3 000km z toho na Kawě 2 500km. Doufám že ještě nějakej ten kilometr naskočí. :wink:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

V sobotu 1.10. bylo počasí ideální. Bohužel, tentokrát jsem ho nemohl využít :? .
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motovýlet

Příspěvek od Durex »

Tak v pátek byl odjezd na Moravu s rodinou do sklípku. Jelo se hezky,akorát nám to nějak chlastá. Vyjedeš si na rodinej vejlet a bere to 23l na 100 :lol: (HD 1600,GS1150,XV535 a Hornet600) V neděli cesta dom přes Vysočinu. 13 st a trochu vody,ale nic,co by bežného smrtelníka mělo rozhodit :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Odpovědět