olej pro naftové mot. do benzinového

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: olej pro naftové mot. do benzinového

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:...."se nic nestane"....
Teda Italle sorry ale Ty seš fakt vůl jak anděl. Ponechme stranou Tvůj názor (mimochodem dost scestný) na oleje a chladicí kapalinu; tam se musí dopsat k tomu Tvému "se nic nestane" dost důležité HNED se nic nestane, ale ohledně té brzdovky mám pocit že když píšeš troll, díváš se při tom do zrcadla! :evil: To si opravdu myslíš že si pánbů :? a že když se to Tobě nebo někomu z Tvých známých nestalo že se nemůže stát že brzdovka začne vařit ? Tak si piš že se to stát může -> a stává se to, a ne až zas tak ojediněle....
Občas se s Tebou dá mluvit normálně ale pak vyplodíš takovou kravinu, že začínám mít dosti neodbytný pocit že tam kde budeš Ty nebudu už chtít být já....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: olej pro naftové mot. do benzinového

Příspěvek od Itall »

Teda Pitrisi sorry, ale zameť si před vlastním (a rodinným) prahem, a pak teprve nadávej jiným. Rozhodně nejsem ten, kdo vymění svíce snad po více jak čtvrtmelounu km (jako P. Junior) a když už je měním, třeba po 90000 km (což bylo nejdéle), tak z toho alespoň neudělám "zapečené těstoviny" (jako ty). Přesto bych nikdy neřekl, že jsi vůl jak anděl, ale vzhledem k tvé "osvětové činnosti" a zmíněným schopnostem při údržbě plechového miláčka bych pro tebe zvolil přiléhavější označení "anděl jak vůl". :twisted: Řekl bych, že mé stroje si mohou ještě libovat.
P.S.: Pokud nebudeš chtít být tam, kde já, s tím je nejmenší problém, to už jsem řekl v jiné souvislosti.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: olej pro naftové mot. do benzinového

Příspěvek od Pitris »

Nevím kde si vzal rovnítko mezi brzdovkou a svíčkami :?: :shock: Ale víš co "anděli". Trhni si kopýtkem....:!:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět