Je v benzinu olej?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Je v benzinu olej?

Příspěvek od Brembo »

M2T by som olejom nenazval. Bol to bordel,ktorý sa vyrábal z bordelu. Dnešné moderné oleje sa už neussádzaju na dne,pokial áno,je to už velmi dlhý čas.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Itall

Re: Je v benzinu olej?

Příspěvek od Itall »

No, divím se, že se něco takového vyrábí a prodává dodnes. A to nejsem ohledně olejů nějak moc "pokrokový". Já jsem po roce 1990, kdy už byl výběr, vždy pořizoval olej co nejlevnější, ale až od určité specifikace, API - TC, a co se mi nezdálo, to jsem nepoužiI (např. Mogul TS - lepší "špína" M2T) a tehdejší minerální Mogul TSF (modrý neprůhledný) jsem zkusil jen litřík, a také jsem přešel na Total za stejný peníz a alespoň tak nesmrděl. I když už, alespoň od některého výrobce, dnes není M2T tmavohnědý, ale žlutý :roll: .
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Je v benzinu olej?

Příspěvek od NOVON »

Tak radeji bych namichal new benal a ten "nejisty" soupnul do nadrze osobaku a dotankoval cisty doplna.
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Je v benzinu olej?

Příspěvek od Brembo »

Itall píše:No, divím se, že se něco takového vyrábí a prodává dodnes. A to nejsem ohledně olejů nějak moc "pokrokový". Já jsem po roce 1990, kdy už byl výběr, vždy pořizoval olej co nejlevnější, ale až od určité specifikace, API - TC, a co se mi nezdálo, to jsem nepoužiI (např. Mogul TS - lepší "špína" M2T) a tehdejší minerální Mogul TSF (modrý neprůhledný) jsem zkusil jen litřík, a také jsem přešel na Total za stejný peníz a alespoň tak nesmrděl. I když už, alespoň od některého výrobce, dnes není M2T tmavohnědý, ale žlutý :roll: .
Ten žltý sa už možno nevyrába filtrovaním použitého oleja,t.j. recykláciou. M2T som okamžite prestal používat,ako boli dospupné iné oleje zahraničných výrobcov a vyskušal ich. I ked i medzi nimi sa nájde továren karbonu.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Odpovědět