Jaké auto?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Itall »

Tož, nemohu neříci, že nejlepčí terénní motorka, kterou jsem měl, asi byla Honda. Autem Honda jsem tedy nejel, ty černé interiéry jsou hnus, noale tak se to nýčko dělá.
Dyž jsem vlezl do C5 na srazu, taky černo jak v inkoustu. Těšil jsem se na propagované pružení, no tak jako dobrý, ovšem žádný zázrak. Mipesa to snad má ještě s tou hydraulikou?
Takový Mercedes E, bych řekl, má na pocit podobné pružení (asi bez hydrauliky) a interiér lepčí, ovšem za ty prachy...
Diesely u obou pěkné, ne hlučné, Meďák byl nějak silnější, to jsem se zapomněl zeptat.
No a Omča byla taková nejslabčí (tedy motor jsme nijak nezkoušeli), ona už má léta, Colommbo promine.
Zcela souhlasím se zde jednou uvedeným názorem, že drahá auta jsou sice lepčí, ale zdaleka ne tak, jak by odpovídalo nárůstu ceny (tedy násobně a mnohonásobně).
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9935
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Colommbo »

Colommbo se nezlobí... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Pitris »

Pitris píše:Tchán po 44 letech "opustil" Škodovku, prodal haťapici a včera si byl pro tohoto Jazza.
lengy60 píše:Tak to už byste měli na stožár pomalu vyvěsit firemní vlajku. :lol: :wink:
Tak když počítám i 3 motorky tak těch Hond je v rodině nyní osm....Obrázek

Ale od Tebe to sedí :P když....
lengy60 píše: Já mám C4P 1.6 VTI,sestra C4 1.6 VTI,jedna dcerka C4 1.4 16V a druhá C3 1.4. :lol: :wink: .... C2 mám v plánu příští rok manželce koupit na rozježdění
....vy máte citrónů taky pomalu víc jak ve kšeftě s ovocem :mrgreen: Obrázek
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké auto?

Příspěvek od lengy60 »

Itall:C5 neznamená automaticky hydroactiv. :wink: Jak to má Méďa netuším,ale některé modely snad měly(mají) pneumatické odpružení. :idea: Co se týče černé,tak záleží na tom,kde je.Například kombinace velké šikmé sklo a černá přístrojovka je jediná smysluplná kombinace.A kdyby jsi se chtěl svézt v opravdu pohodlném autě,tož to musíš do C4P. :lol:
Pitris:My holt žijeme zdravě, :P ostatně Citroen je velkým propagátorem ekologického provozu. :D :wink: Asi proto téměř nemají v nabídce benzínové motory. :evil: Ale jestli nakonec pořídím paní tu C2,tak si možná založím vlastní Citroen Club. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Pitris »

lengy60 píše:....tak si možná založím vlastní Citroen Club. :mrgreen:
....a vyhodit Tě s BANánem (v ruce a botama od sněhu) bude moct tak maximálně manželka.... :twisted:
Ale jo :P Ty seš na "C" :wink: já zas na "H" :wink: Důležité je, že jsme s tím co máme doma spokojeni :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
bloke

Re: Jaké auto?

Příspěvek od bloke »

že sa vám do toho montujem, ale táto kombinácia mi nedala; ekologická prevádzka a nafta? :D
( zároveň :cry:) ICCT: Naftové motory sú 'špinavé'. Limity prekračujú až 25-krát!
Len tak zbežne som si klikol http://www.noveauta.sk/citroen "nové autá skladom na Slovensku" a tam je za Citroen stále k dispozícii ešte polovica benzínových oproti dieslovým, takže s tou ekológiou to nie je až tak márne, len by sa zišlo zmeniť pomer :wink:
lengy60 píše: ostatně Citroen je velkým propagátorem ekologického provozu. :D :wink: Asi proto téměř nemají v nabídce benzínové motory. :evil: Ale jestli nakonec pořídím paní tu C2,tak si možná založím vlastní Citroen Club. :mrgreen:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké auto?

Příspěvek od lengy60 »

Já psal o autech a ne o kaufentasche s motorkem do sekačky na trávu. :wink: :mrgreen: Nebo se u vás dá koupit C4P s benzínovou 1.6 ? :shock:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
bloke

Re: Jaké auto?

Příspěvek od bloke »

To ide všetko rozklikať podla kategórie; a vyzerá to, že taký model sa v SR v benzíne asi nezoženie, no čo sa velkosti týka, aj v týchto modeloch vidím po meste (so smradlákom) preháňať sa na posúvačky typicky len jednu osobu, možno do menších vozidiel by sa nevpratala :D
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké auto?

Příspěvek od lengy60 »

Pitris píše: Ale jo :P Ty seš na "C" :wink: já zas na "H" :wink: Důležité je, že jsme s tím co máme doma spokojeni :wink:
Jsem stejného názoru. :lol: :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Itall

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Itall »

lengy60 píše:Co se týče černé,tak záleží na tom,kde je.Například kombinace velké šikmé sklo a černá přístrojovka je jediná smysluplná kombinace.
To je opravdu velmi smysluplná kombinace :? , a také je to jediná kombinace, které se VELKÝM obloukem vyhýbám. Jo, já vím, máme přece pokovená skla a klimatizaci...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Pitris »

Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1758
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Jaké auto?

Příspěvek od kornel »

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/sp ... -jak-jini/

..vozidlo z dielne týchto arogantných, nedotknuteľných "PAT a MATov".. vskutku na nezaplatenie..
Dnes už aj keby mi chceli platiť za vozenie sa v ich hnojoch.. tak ďakujem..
Návštěvník

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Návštěvník »

Korneli,
gratuluji Ti k poznání, k němuž jsem já dospěl již v r. 1995. Tedy máš "pouze" 21-leté zpoždění...

P.S.: A to dnes, v éře VAGu, jsou majitelé Audi zákazníky 1. kategorie. Co si mají počít ti v nižších kategoriích?
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1758
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Jaké auto?

Příspěvek od kornel »

k tomuto poznaniu mi paradoxne dopomohlo aj to, že vlastním ich vozidlo a mimo to, istú dobu aj trochu viac vidím pod pokrievku ich servisnej siete (než má možnosť bežný zákazník).. ale nielen.
Je to súhrn viacerých faktorov, ktoré má možnosť poznať aj bežný smrteľník, ktorý s VAGom nemusí mať absolútne nič spoločné, len je aspoň trochu vnímavý..
Návštěvník

Re: Jaké auto?

Příspěvek od Návštěvník »

Pod tu poslední větu se klidně podepíšu. A ten první odstavec, to je už vlastně jen obvyklý koncernový hrůzinec navíc.
Odpovědět