Jaké pneu?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pedro »

Protoze mi tlak neunika,kontroluju na konci listopadu a pak koncem dubna. Vzdy fuknu vse na 2,4 a rozhodi se to o max 0,2-0,3.
Almera.

U Swiste nevim,ale za ty dva mesice co ho mam neuteklo nic meritelneho. Jenze mam na dvouch 3mm,tak to budu muset asi resit. Ac jsem se na to chtel vykaslat. Tak snad ty lehke ojetiny budou drzet.
Návštěvník

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Návštěvník »

Brembo píše: A ten debilný odkaz dávaj detom,to vie i opica na strome.
A proč myslíš, že jsem to sem dal? :?
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od bjukemen »

takze kormoran snowpro b2 stoja za uplne hovno, na snehu su dobre, ako v acceleraci tak aj v brzdeni,ale za mokra, vody alebo snehovej brecke drzia slabo, takmer sa neda jazdit
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pedro »

Uplne nove? Treba se usadi po par set km.
Nebo jezdis jak Navstevnik,ta cesta se na tebe podepsala ? :-)
jarson1
Příspěvky: 2089
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od jarson1 »

Tiez si ulavim :evil:
Pirelli 190 snow controll2 - vsetko ok,ale spotreba,to je tragedia. Viac nez o liter hore ( v porovnani s rovnakym obdobim roka vs.minule roky na Nokianoch).
Nabuduce jednoznacne Nokian - uz ziadne experimenty.
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od bjukemen »

Pedro píše:Uplne nove? Treba se usadi po par set km.
Nebo jezdis jak Navstevnik,ta cesta se na tebe podepsala ? :-)
maju nabehanych cca 5000 takze myslim ze su zabehnute viac nez dost, no jazda na klobuk to nebola to je pravda, ale i tak je to bieda
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1795
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Přes vánoční prázdniny mě byly odcizeny disky i s pneu a tak hledám aspoň nějaké pneu když už na disky nemám :lol: ... Pánové co říkáte na UNIROYAL RAYNSPORT 3? Od seniora schválené, já stále váhám jestli ty Uniroyalky nebo Toyo Proxes T1R a nebo Hankook Ventus V12
Uniroyal:
Obrázek
Toyo:
Obrázek
Hankook:
Obrázek
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Máchal

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Máchal »

Co mi říkal můj mechoš na pneu, tak šípový vzorek na pneu je OK, ovšem musí se počítat s vyšší hlučností (viz Toyo) a musím mu dát za pravdu. Vredestein Sportrac 3 drží jak přibité, ovšem hlučnost je dost vysoká.
Jinač, to Ti ukradli ty nový litáčky i s pneu? :shock:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od lengy60 »

Tak to nasere,řezat jim ruce,šmejdům. :twisted: Nebyla by lepší klasika?
Obrázek
Obrázek
Ty druhé mám na autě 2 roky,tichá pneu,na vodě se nehne. :wink: Tedy loni v lijáku a 150km/h se místy krátkodobě stavěla na zadní. :lol:
A málem bych zapomněl,naposled jsem kupoval gumy tady a v pohodě.
http://www.adac-pneu.cz/
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
bouchy

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od bouchy »

Pitris JUNIOR píše:Přes vánoční prázdniny mě byly odcizeny disky i s pneu a tak hledám...
Jako letní jo? Asi fuk, Toyo, Hankook. Mít tak Toyo Proxes R888, Treadwear okolo 180 :D Maličko dražší, road legal. Mimochodem, ty tři markanty na pneumatikách - treadwear, traction, temperature, to není nějaké interní označení, ale to podstatné, když někdo chce měkkou/lepivou/tvrdou gumu. Bohužel se to v eshopech neznačí, až když to má člověk v ruce... Hlučnost směrového dezenu asimohu potvrdit, ale srovnávám celkem neporovnatelné. Semperity zimní to bylo hú, Nokiány dělaj hú v jeden moment při brždění do křižovatky. Tak asi lamelky fungujou.
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1795
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Byly to asi 4 mesíce starý disky Milano Design model LEONARDO a na nich 6 let starý Fulda Carat Progresso... Ještě že jsem tam loni nekupoval gumy, byl bych na*ranej 2x tolik
Obrázek
Borec si přišel pro ně ke mě do práce do skladu 23.12 :D
Lengy díky za typ :wink: - P.S. radši bych šíp - na vodě neblbnu ale na suchu si rád užívám.
V autě mám tlačítko TRC OFF nebo jak já říkám Drift button a používám ho celkem často, chci gumy které mě podrží :wink:
Máchal: vyšší hlučnost mi nevadí - auto je dobře odhlučněné :lol:
bouchy: Ta R888 je masakr ale to se musím vyhnout snad i kapce vody :lol:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Itall

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Itall »

jarson1 píše:Tiez si ulavim :evil:
Pirelli 190 snow controll2 - vsetko ok,ale spotreba,to je tragedia. Viac nez o liter hore ( v porovnani s rovnakym obdobim roka vs.minule roky na Nokianoch)....
Kdybys pozorně sledoval mé příspěvky, což ostatně dělá každý rozumný uživatel tohoto fóra :lol: :lol: , tak jsem tu někde s opovržením psal, že Pirelli 190 Snowcontrol mi zvedly spotřebu o 10%, což v mém případě je o 0,5 L.
Itall

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Itall »

P.S.: Já ovšem nemusím tlouct hlavou do zdi, páč jsem si je nevybral. Namontovali mi je při koupi auta u značkového prodejce, na výběr nebylo. Podruhé je pořizovat nebudu, i kdyby jiné neměli. Souhlas.
Itall

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Itall »

Pitris JUNIOR píše:Byly to asi 4 mesíce starý disky Milano Design model LEONARDO a na nich 6 let starý Fulda Carat Progresso... Ještě že jsem tam loni nekupoval gumy, byl bych na*ranej 2x tolik
Obrázek
Borec si přišel pro ně ke mě do práce do skladu 23.12 :D...
Taky jsem jednou viděl "v práci" uskladněná kola. Nebylo to ale ve skladu, ale v učebně ve škole. Na odstřel... :roll:
Sbíráš zkušenosti, ragazzo. Jestlipak víš, proč mívám neatraktivní auta a nikdy si na ně nedávám litá kola, natož pěkná? :?: :idea: Jistě, člověk si tak neužije, když se dívá na své auto, je to i společensky méně zábavné, na druhou stranu se minimalizuje stálý stres (někdo ho nemá, tím lépe) co mu kdo ukradne. Finanční stránka určitě není zanedbatelná - když si vzpomenu na licitaci mezi ojetou 125tkou nebo 250tkou.
A že si člověk kvůli sviním ani neužije? To je život, jsem dávno smířen. Přiměřené opatrnosti nikdy nezbývá. Doufám, že kola neukradl nějaký spolupracovník, s kterým denně děláš.
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1795
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Vláďo ten co je ukradl tak už tu byl za půl roku podruhé :lol: ... Policie ČR s tím vůbec nic nedělá i když má "ksicht" i otisky pachatele :) ... P.S. kola jsem tu nechal z toho důvodu, že posledně co tu kradl, tak nevzal ani helmu od motorky, ani vrtačky HILTY po 10 000 jedna (byly tu 4) :D, tak si říkám že kořeň kterej má 200cm a váží tak max 70 že kola mi brát nebude a ejhle :lol: ... Od teď tu nenechávám nic 8)
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Odpovědět