Plná sintetika

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Jezevcik »

Pánové, asi je čas to opravdu ukončit. Slibuji, že se tu tento člověk již neobjeví. Za ten den, co jsem byl panem Hydem, jsem se jen utvrdil, jaké je zdejší prostředí přátelské a musím říci, že jsem velmi potěšen. Nikdo tu nikoho neposlal někam, všichni byli vstřícní a korektní a ač by měl leckdo právo na to být sprostý, tak se udržel a byl nad věcí. Doufám, že se za ten fórek nezlobíte. Ten nápad přišel včera znenadání, nějak se to samo rozvinulo a ráno jsem si dokonce uvědomil, že je to ku příležitosti mého dnešního výročí zde na oleje.cz.
Je to fórum gentlemanů.
Díky
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Návštěvník

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Návštěvník »

Tý vo.e, dobrý! :lol: :wink: :twisted:

P.S.: Můj profi čich na (ne)blbce opět nezklamal - měl bych si ho nechat patentovat. :mrgreen:

P.P.S.: Když se chlap nepochválí sám, nikdo ho nepochválí. :D
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Durex »

Já si to myslel,že to je vtip a proto sem to napsal i do prvního mého příspěvku. Postupem času sem si ale říkal,že je to snad fakt možný a že to není vtip ... :lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9846
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Colommbo »

Ty jsi vůl, Tome, ale máme tě rádi! :wink: :lol:
P.S. A Pánbu chraň admina, aby to smazal... :P
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Plná sintetika

Příspěvek od skodovkar »

Mám pro tebe úplně boží vychytávku. Jaxem jednou jel na šychtu, taxem stahoval okna (mám je v elektryce) a jak jsem to stahnul, tak najednou rana. Vůbec jsem nevěďel co to jako bilo, ale pak jsem to poznal. Ůplně mi praskla nějaká vjec pod zadním oknem. To pak zapadlo do dveří. A ta mrdka jako koštuje minimálně sedum kyl. Tak nebudu utracet, že. Fakt nekecám, zapřel jsem to zdola dřevěnou fošnou a okno luksusně drži. Stalo mně to jen trocha času a musíš sundat tapecírung dveří a pak to chce být i zručný abys tam tu fošnu dobře nastavyl. A tak už jezdím více jak tři měsýce a drží to dobře no a aji sem ušetřil. Fakt sy myslim, že ty oktávky prostě nějak vojebali ve vyrobě, jestly kradly plasty domů třeba na okna do baráku nebo tak něco. Jako něco jsem s tim už taky nahrkal a jako asi to bude nakonec ten japonec...
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Durex »

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Jezevcik »

Yarek to pochopitelně poznal podle IP, ale byl solidární a držel basu.
Lubo, to je reál?
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9846
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Colommbo »

Ano, to je Lubošova osobní praktická zkušenost. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Plná sintetika

Příspěvek od skodovkar »

Jezevcik píše:Lubo, to je reál?
Tak se vsadime o kylo že jako je. Na tom přištim srazu ti to ostrojim a podivaž se sam. Ale bude to dost marna robota bo jaxem nasazoval tapecírung, tak mi viskočyl ten sud na konci dratu jak to de k zamku z toho chňapaku jak s tím taháš ve dveřích. A teď je to pojeb jak to cheš otevřit zevnitř, to nejde jako. Central jsem odtama uplně na silu vysekal kombinačkama bo tam zase nešetřili na těch konegtorech a drželo to jak hovno na košily. No ale jak jsem to mněl fšechno sundane, tak jsem uřezal fošnu - to bylo chytré, protože jsme jich zrovna měly dost na pořezání na zymu.
A pak to chce vymislet jak to tam udělat, aby to drželo. Jako de to, ne že ne, ale chce to mít cyt pro vjec. Trochu to bolí protože se podřeš o plechy kolem, jsou ostre, ale míň než v Oktavia RS (to je pry podle chlapů hodně ostré auto). A tak jak se dílo udělalo můžeš vydět dole na tom obrásku.
Sorri jako nejsem Babiš abysem mohl do toho werku lít škvaru.
Navýc se takhle zlepší deflorační zona, když by mně něgdo naboural. Mám jinak nejlepčí auto co tak můžeš tady mít, tak chapeš, že s tim se nemůžu svojí vynou stát učasníkem nehody. A kdyš by se to stalo, tak hlavně při dešti to dřevo zmokne a to všihni známe, že se pak hůře zlomí.
Obrázek
j.kiwi
Příspěvky: 195
Registrován: úte čer 03, 2008 13:52
Bydliště: Ostrava

Re: Plná sintetika

Příspěvek od j.kiwi »

Moc zde nepřispívám, ale spíš jen konzumuji, ale toto je krásný rozháněč podzimní deprese. Už jsem se lekl, že je to míněno vážně.
Klobouk dolů, dobře jsem se pobavil :-)
VOLVO V60 D3 Momentum 2020
VW Golf 7 R line
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Plná sintetika

Příspěvek od bjukemen »

ja som sa nevyjadroval, asi nemam cit pre zabavu, skorej sa vytocim ako zasmejem :?
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
e-panolin.cz

Re: Plná sintetika

Příspěvek od e-panolin.cz »

To Luboš:!!!
To zbytek: opravdu výživné vlákno pro čtení ve vlaku, karbidy křemíku, ještě že to nevyrábí umělé diamanty, ta plná syntetika by to fajně rozpustila!
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Pedro »

Ja se vyjadril na zacatku velmi stroze,nicmene toto vlakno mi rovnez neprijde uplne k smichu,neb podle nekterych jinych vlaken nebo nazoru ,,poucenych,, osob,to neni nemozne.
Itall

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Itall »

Tož, název vlákna, nick, styl i obsah nasvědčoval, že to bude spíš sranda (myslel jsem od škodovkáře), ale možné je všechno a nikdy bych nikomu neodpověděl ve smyslu: "to je tak blbý, až je to sranda". Pro případ, že by to náhodou sranda nebyla, což jsem vyloučit nemohl. Už jsem viděl případy, kdy se lidi někomu smáli a já se nesmál, protože stav jedince k smíchu nebyl. Proto jsem i dlouho váhal s nějakou reakcí a měl jsem váhat déle. Pro podobné legrácky smysl nemám, bo sám je nedělám a tento druh zábavy mi není vlastní, ani ho dost dobře nechápu (což je evidentní :) ). Takže vždycky spíše nalítnu :D .
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Plná sintetika

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:Ty jsi vůl, Tome, ale máme tě rádi! :wink: :lol:
P.S. A Pánbu chraň admina, aby to smazal... :P
Nic mazat nebudu, bo za 1) je to dobrý a za 2) jsem se zprvu taky "chytil" :P
Jezevcik píše:Yarek to pochopitelně poznal podle IP, ale byl solidární a držel basu.
IP adresu hned nevidím a poznal jsem to až jsem byl "nakopnut" :mrgreen:

Jen doufám že to další nebudou moc často následovat....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Zamčeno