Zdvihák

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re:

Příspěvek od Brembo »

Colommbo píše:Hydraulickej s kolečkama za pět stovek z Globusu je na takové domácí žvýkání akorát. :D Zkoušel jsem panenku, ale je moc vysoká, nedostanu ji pořádně pod auto. Zvedat za spolehlivý místa na podvozku a hlavně pro sichr dávám při delší práci trojnožku. Za prahy nezvedám a origo hever, co je ve výbavě auta, mě děsí, ten fakt jen při defektu na cestě, jinak ani náhodou :roll:
Mám obdobnu nepríjemnu skusenost. Zdvíhal som ním auto a ked už bolo takmer uplne zdvihnuté,zdvihák sa zlomil a auto bolo na zemi. Odvtedy zakaždým podkladám.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Zdvihák

Příspěvek od Brembo »

tie nožnicové nie su zlé,su velmy nízke a daju sa dvihnut pekne vysoko. Nevýhoda-pomerne malá stabilita,auto musí byt dobre zabezpečené proti pohybu. Ten hydraulický z Lidl nie je zlý,len vyžaduje velmi rovnu podlahu,inak sa tie mini kolieska zaseknu a namiesto toho,aby sa pohol zdvihák,tak sa pohne auto. Preto potrebuje ocelovu platnu pod seba. Nekedy ked sa musí vsunut hlbšie pod auto,tak sa s ním už nedá dvíhat a tu má zase výhodu nožnicový.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Odpovědět