Renovace nebo odstranění DPF

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Renovace nebo odstranění DPF

Příspěvek od Hombre »

Dovedete si představit, každý den na kole kolem 50 km přes kotáry kolem přehrady, napojený na EKG pod dohledem docenta přes kardio, který si stahuje hodnoty z hodinek do počítače. To pak nevím jestli je řeč o Schimano nebo o DPF.......
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Renovace nebo odstranění DPF

Příspěvek od lengy60 »

Hombre píše:Dovedete si představit, každý den na kole kolem 50 km přes kotáry kolem přehrady, napojený na EKG pod dohledem docenta přes kardio, který si stahuje hodnoty z hodinek do počítače. To pak nevím jestli je řeč o Schimano nebo o DPF.......
Copak,pumpička zlobí? :idea:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Renovace nebo odstranění DPF

Příspěvek od Hombre »

Asi tak, v lednu infarkt - sten na srdci, v únoru teprve zjistili přičinu , že mám cukr 24 :shock: :shock: :shock: v březnu druhý sten preventivní. Docent nakázal pohybové aktivity, tak jsem zvolil kolo. Kolo a výbava k němu za 20 tyček , kdy součástí nákupu jsou hodinky s hrudním pásem na EKG. Jde to stáhnout do PC a vyhodnotit diagram a potřebné hodnoty, tak mě má můj servisák pod kontrolou. Předpoklad byl že v obyváku roztočím u televize přední kolo, který naběhá ty km, ale dostal mě s těma hodinkama, který snad ukáží i zaražený prd. Musí se udržovat určitý tep a na to bylo potřeba mít zařazen ze začátku lehký převod. Čím víc jezdím , tak je lepší fyzička a převod mě již neudělá potřebnou frekvenci srdce tak musím zařadit těžší a tím se rychlost zvětšuje, ale čas 3 hod jízdy zůstává. Tak když mě ze začátku stačilo 15 km, nyní jsem v kopcích na 40 km a rovinkách na 60 km.
Omlouvám se v DPF za zdravotní přednášku.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Renovace nebo odstranění DPF

Příspěvek od lengy60 »

Hombre píše:Asi tak, v lednu infarkt - sten na srdci, v únoru teprve zjistili přičinu , že mám cukr 24 :shock: :shock: :shock: v březnu druhý sten preventivní. Docent nakázal pohybové aktivity, tak jsem zvolil kolo. Kolo a výbava k němu za 20 tyček , kdy součástí nákupu jsou hodinky s hrudním pásem na EKG. Jde to stáhnout do PC a vyhodnotit diagram a potřebné hodnoty, tak mě má můj servisák pod kontrolou. Předpoklad byl že v obyváku roztočím u televize přední kolo, který naběhá ty km, ale dostal mě s těma hodinkama, který snad ukáží i zaražený prd. Musí se udržovat určitý tep a na to bylo potřeba mít zařazen ze začátku lehký převod. Čím víc jezdím , tak je lepší fyzička a převod mě již neudělá potřebnou frekvenci srdce tak musím zařadit těžší a tím se rychlost zvětšuje, ale čas 3 hod jízdy zůstává. Tak když mě ze začátku stačilo 15 km, nyní jsem v kopcích na 40 km a rovinkách na 60 km.
Omlouvám se v DPF za zdravotní přednášku.
No,tak hlavně,že se to povedlo podchytit včas.Kolo je dobrý,už se těším na první projížďku,2 roky jsem kolo zanedbával a na fyzičce je to znát.Já mám cholesterol i cukr v pohodě,ale měl jsem tlak jak blázen,ale ten se povedlo dostat dolů,takže mi bylo sníženo dávkování léků.Ono je také rozdíl,když je člověk v práci měsíčně 260 h a to ještě v noci nebo x hodin v kuse a nebo udělá jen normu.Jestli jezdíš do kopce 40 km/h, tak se už pomalu můžeš přihlásit na Tour de France. :wink:
A jinak tvůj zdravotní problém má zrovna s DPF hodně společného. :idea: Jak se ucpe potrubí,tak je po nějaké době vymalováno. :wink:
Naposledy upravil(a) lengy60 dne sob dub 11, 2015 11:40, celkem upraveno 1 x.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Renovace nebo odstranění DPF

Příspěvek od Hombre »

Délka v km za 3 hod :mrgreen: né rychlost. :mrgreen:
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Renovace nebo odstranění DPF

Příspěvek od lengy60 »

Hombre píše:Délka v km za 3 hod :mrgreen: né rychlost. :mrgreen:
:D :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět