Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Mě se po vytržení horních osmiček díry zavřely tak za 3 dny, bez šití a byl klid. Byly trhány v týdenním intervalu. Ta dolní nyní je bolestivější a nepříjemnější, i když zašito. Ještě dnes (3 dny po) jsem polkl 20 kapek Algifenu, abych se taknějak v klidu nasnídal. Ale lepší se to, no. Za tejden bych teda na další nešel... 8) .
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od lengy60 »

To šití bude ten problém. :idea: Mě blahé paměti vytrhl zubař 5-ku vpravo nahoře a ta bestie měla kořen až do átra. :? Průser jako hrom,skončil jsem ve špitále na sále,kde mi tu díru zadělali.Bylo fajn poslouchat sestru,když se ptala doktora,zda chce přístroj nebo rašpli. :D Když to přišlo k sobě,tak jsem tloukl hlavou do zdi a očima tlačil hodinové ručičky,abych mohl polknout další kouzelnou pilulku.Nakonec jsem odpadl,ale ráno už to bylo naštěstí OK.Týden jsem nesměl smrkat a tak,ale pak už to bylo v cajku.Na druhé straně byla naštěstí normální. :wink: :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

lengy60 píše:... vytrhl zubař 5-ku vpravo nahoře a ta bestie měla kořen až do átra. :? ...
Nikoli výjimečná komplikace. Ta díra do dutin by tam neměla zůstat, naštěstí se obvykle sama rychle zavře.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od lengy60 »

Návštěvník píše:
lengy60 píše:... vytrhl zubař 5-ku vpravo nahoře a ta bestie měla kořen až do átra. :? ...
Nikoli výjimečná komplikace. Ta díra do dutin by tam neměla zůstat, naštěstí se obvykle sama rychle zavře.
Dle mého zubaře se právě sama neuzavře,proto jsem mazal do toho špitálu.Tam ji vlastně ještě malino zvětšili,obrousili(rašple) a pak zašili.Dost mi to připomínalo opravu píchlé duše. :D Možná záleží na velikosti,ale když se do toho zubař nechtěl na křesle pouštět a na mou námitku(že na to hodím bobek)ukazoval prstem přes vodu,kde stojí krematorium,tak jsem moc prostoru k polemice neviděl. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

:lol:

Není nad to mít při výplachu dutiny ústní možnost vypláchnout si i jiné dutiny...
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Nechte toho, ragazzi...Vidím, že můj stav je naprosto nekomplikovaný :wink: . Dnes mi vyndal steh, to byl můj první v životě 8) . Jen se mi už zas přidal katar dýchacích cest, což vzhledem k tomu, že papám antibiotika, nemá tak pohnutý průběh. Ty mrchy vychcípou jedním vrzem... :roll:
Taky jsem u prodejců vlezl do několika větších aut (než mám), abych si tedy prohlédl, co reprezentatívnějšího si jako pořídím. Byl jsem z toho dost :shock: :shock: . Např. do Astry se nevejdu za volant, sedadlo nejde posunout dost dozadu, ve Focusu zas posunout jde, ale nemá - li podélně posuvný volant (jen vyšší výbava), mohu to taky zabalit, zas nedosáhnu na volant. V Mazdě 6 se nevejdu pod volant ani se sedadlem úplně dole a nemá - li posuvná zadní sedadla (jsem nestudoval), prostor vzadu je tragický. Naposledy kdysi jsem se nevešel za volant do Daewoo Tico, ale to jsem i toleroval, při jeho celkové velikosti. Teď vidím, že se dá vyhodit balík za celkem velké auto, ve kterém si ani nesednu za volant :shock: :shock: :shock: .
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od bjukemen »

ale do 107my sa vojdes vsak :D :D som nizsi ako ty mam dojem ale do krpatych aut sa nezmestim, tak neviem ci to je chyba v matrixe alebo co, v astre somm sedel na autosalne vlani na jesen a bolo to slusne,ale v i30 bolo este viac svetla, skus si tu,ale az ti bude aj v ten zle tak uz neviem


ps: zalezi od toho aku polhu za volantom hladas, az taku ako na pantiku keby sedis a operadlo mas rovno tak to je ako v kostole v lavici
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Už jsem se bál, že Itall na tu díru skapal. Ne že bych mu to přál, ale zemřít zrovna na díru... :mrgreen:
(V životě jsem byl účastníkem jediné, mnou nezaviněné autohavárie: na přechodu pro chodce, kde mi už dost dlouho svítila červená, to do mne zezadu narvala nějaká paní Trou, tedy "díra". :evil: )

Jinak já, navzdory mému nevelkému vzrůstu a krátkým stehnům, se nevejdu nikam: ať nastupuji do jakéhokoli vozu (po někom), vždy je sedák nejvýš, kam až jde dát, opěradlo vzpřímeně postavené, sedačka narvaná k přístrojovce a volant v nejvyšší poloze. Nějak jsem nepochopil, jak ti lidé takto řídí... :o :shock:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9935
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Colommbo »

Přece aby měli přehled, co se (obzvláště před vozem) děje... :P
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Colommbo píše:... co se (obzvláště před vozem) děje... :P
Obzvláště úplně těsně před vozem... :twisted:
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

bjukemen píše:ale do 107my sa vojdes vsak :D :D
Ano, do P107 se vejdu, tam je vpředu místa dost :idea: . Žádnou speciální polohu nehledám, pouze nemít kolena u brady a dosáhnout na volant, to mi musí stačit, při mé výšce :idea: . Opěradlo vůči sedáku do vingle bývá podmínkou, ležet za volantem nemohu kvůli délce nohou a ani bych nechtěl. Koneckonců, poloha za volantem u soutěžních jezdců v MS je podobná :D :idea: .
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od bjukemen »

ja zase sediet v pravom uhle neviem,ale kazdemu sa ine paci no radsej mi prezrad kolko merias, a az sa stretneme na zraze a budes autom rad si vyskusam polohu za volantom ;)
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

bjukemen píše:ja zase sediet v pravom uhle neviem,ale kazdemu sa ine paci no radsej mi prezrad kolko merias, a az sa stretneme na zraze a budes autom rad si vyskusam polohu za volantom ;)
Podívej se, soudruhu, my jsme asi tak stejně velcí, viď... :P
To abych přijel mrňousem, tak jo, stejně ještě bude sníh... :roll:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27485
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:....stejně ještě bude sníh... :roll:
Počkej - sníh :?: :shock: My chceme dojet na motorkách.... :wink:
Ale zase když by hen tý bílý sračky přece jen napadly :( - i když minulé dva roky bylo poslední dubnový víkend slunečno a přes 25°C - tak dojedem Lexíkem :wink: Zas takový tvrďáci jak Durex a PePe nejsme :?
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Ale jo, však henten bjuk uvidí jen to, že SV je mi podstatně nepohodlnější, než P107 :roll: .
Odpovědět