ADITIVA FLASH LUBE

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

ADITIVA FLASH LUBE

Příspěvek od NOVON »

Používám a můžu jen doporučit... :wink:

http://www.ochranamotoru.cz/aditivni-ma ... shlube.php
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Ještěr

Re: ADITIVA FLASH LUBE

Příspěvek od Ještěr »

Taktéž používám. Dřív měl benzín v sobě olovo, Natural nevímco a LPG nic, takže to neriskuji. Jen malinko doplním - ač se na první pohled zdá, že solventní chlupatý strýček na úvodní stránce je bezpochyby matadorem, jež toto aditivum vynalezl první a tudíž to jeho je "NEJ", není to tak. Špatné tedy není, to ne. A bezpochyby je to nejrozšířenější lpg aditivum a když se někoho zeptáš, jakou značku aditiva používá, většinou odpoví že " nějakej flešlůb, ale značku nevim". Asi jako firma LUX dala vysavačům jméno.
Nicméně já od začátku používám VAP SAVER, bohužel kvůli horší dostupnosti občas musím použít JLM. Důležitý je u těchto vodiček obsah draslíku, jakožto hlavní účinné látky:
http://www.autolpg.cz/jake-flash-lube-36.html
Rozbory nechávali dělat plynaři z Neptunu Harfa, kde jsem si LPG též nechával montovat.
Autoxxxrady

Re: ADITIVA FLASH LUBE

Příspěvek od Autoxxxrady »

Teď to začali rozvádět samostatně pro každý válec. Dřív to mělo jenom jeden výstup a pak to nemaže stejně kvalitně všude. Ty válce co jsou dál nejsou mazány jako ty co jsou blíž.
Ještěr

Re: ADITIVA FLASH LUBE

Příspěvek od Ještěr »

Jo, už jsem taky koukal, dělají to pro 4 i 6válce. Docela šikovná věcička, ale celkem drahé, na to že je to pár trubiček...naštěstí mám v tomhle ohledu šikovně vyřešené sání s rezonanční komorou, od které je ke každému sacímu kanálku stejně dlouhá větev.
Purkmistr

Re: ADITIVA FLASH LUBE

Příspěvek od Purkmistr »

Chci se zeptat jake mnozstvi kremiku je v liqui moly na ochranu ventilu. Nasel jsem tabulku o rozboru jlm,flash lube, vap saver (ten ma nejvic) a erc premium. Zajima me prave to liqui moly.
Odpovědět