Znáte někdo Olej Gyrol?

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od Návštěvník »

gal píše:Návštěvnik furt nic nechape doufám že to není Modelář (podle některých vyjádření to tak vypadá) to by mě sklamal na foru sem dýl jenže sem se musel znova přihlasit.
Opět se potvrzuje, že není důležité, co se píše, ale kdo to napsal. A to mi připadá mimořádně smutné. Přinejmenším proto, že já sám jsem konzistentní sám se sebou.
gal

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od gal »

Návštěvník píše:
gal píše:Návštěvnik furt nic nechape doufám že to není Modelář (podle některých vyjádření to tak vypadá) to by mě sklamal na foru sem dýl jenže sem se musel znova přihlasit.
Opět se potvrzuje, že není důležité, co se píše, ale kdo to napsal. A to mi připadá mimořádně smutné. Přinejmenším proto, že já sám jsem konzistentní sám se sebou.
no právě!já se nikoho nezastávám a ani nechci mám svůj názor a kolikrát vážně potvrzenej z dlouholetý praxe jenže modelář z 80% příspěvku které napsal tak dávalo logiku nebo to byla pravda a to je vše.
Itall

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od Itall »

gal: Teď jsi ho fakt nasral... :lol:
gal

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od gal »

Itall píše:gal: Teď jsi ho fakt nasral... :lol:
to bych nerad nemám chut se s někým hadat každej má svůj názor.
Návštěvník

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od Návštěvník »

Ano, a rovněž není důležité, jak to je, ale jaký na to kdo má názor.
gal

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od gal »

hlavně někteří si myslí že mají ve všem naprostou pravdu a nakonec smutně a pořád dokola tvrdí že koule je hranatá.
Itall

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od Itall »

gal píše:
Itall píše:gal: Teď jsi ho fakt nasral... :lol:
to bych nerad nemám chut se s někým hadat každej má svůj názor.
Tož, určitě se nehádej, to už máme za sebou :D . Já jen konstatuji, co se stalo :idea: . Samozřejmě je důležité, jak to je, a ne jaký má kdo názor, v tom má Návštěvník pravdu. Tedy pokud nejde o tzv. "právní názory", kde si každý žvaní, co se mu hodí. Jenže jak to je, toť právě kolikrát otázka.
Např. počítačové programy někdy dělají něco (zlobí), co dle výrobce dělat nemohou. Třeba to není způsobeno přímo tím programem, třeba je to operačním systémem nebo něčím jiným. Jen jako příklad - tvrdit , že něco musí být tak a nemůže to být jinak - je ošidné.
Návštěvník

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od Návštěvník »

gal píše:hlavně někteří si myslí že mají ve všem naprostou pravdu
neboť já
gal píše:mám svůj názor a kolikrát vážně potvrzenej z dlouholetý praxe
např. že
gal píše:tento olej bych nikam nedával možná ten Favorit,hlavně ne do velkých obsahu
poněvadž
gal píše:tento olej není na velké namáhání je určen hlavně na menší obsahy
a tak bez ohledu na výkonnostní klasifikaci předmětného oleje bez uzardění prohlásím, že
gal píše:nebudu se dohadovat tak si o tom oleji něco zjisti a hlavně do čeho patří pak o olejích 75w80,75w85,75w90,oleje pro vysoké tlaky atd je toho dost.nebo stačí vyhledat co udělá špatnej zvolenej olej s převodovkou a zrovna s obyčejným olejem jako je třeba 75w LF
jinými slovy
gal píše:nakonec smutně a pořád dokola tvrdí(m) že koule je hranatá.
A vo tom to je! :wink:


P.S.: Do poslední citace jsem si dovolil doplnit "m", proto je v závorce. Za ubohost větné stavby, absenci interpunkce a další jazykové nedostatky v citacích já nemohu. Ono zřejmě ani v tomto ohledu není důležité, jak to má správně být, ale jaký na to má autor názor. Nejspíše v duchu aktivistického úsilí za vysokou názorovou pestrost! :mrgreen:
Návštěvník

Re: Znáte někdo Olej Gyrol?

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:...Jen jako příklad - tvrdit , že něco musí být tak a nemůže to být jinak - je ošidné.
Slyšel jsi někdy něco o důkazech ve vědních disciplínách? Pokud ne, doporučuji se informovat!
Odpovědět