oleje HEKRA: skusenosti

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Na Slovensku snad máte levný Madit ne, což je taková slovenská obdoba Mogulu.
byloObrázek
je Obrázek
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jerry3 »

V tom případě rozhodně zůstaň u Valvoline. Ostatně např. na jižní Moravě je Valvoline dostupnější (z hlediska sortimentu i ceny), než třeba Mogul.
peter_sk

Příspěvek od peter_sk »

nuz - madit mame, ale napr. madit prima 5w40 je za cenu okolo 1.100-1.200 korun za 4l. za to kupim aj ine oleje. dost dobre nerozumiem obchodnej politike firmy slovnaft u nas (pardon mol, onedlho mol-omw). aj paliva su na ich cerpackach drahsie ako konkurencia, kt. ich zo slovnaftu nakupuje.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jerry3 »

On Mogul v Čechách také není žádná láce - na rozdíl od "domácích" produktů v řadě jiných zemí...
TRABEC

Příspěvek od TRABEC »

Majitelem MOLu je židoamerické konsorcium a proto takové ceny :lol: :lol: :lol: ale nic Ti nebrání udělat si výlet do Uherského Brodu a přitom si koupit olej.
feroF
Příspěvky: 142
Registrován: úte led 25, 2005 23:21

Příspěvek od feroF »

[quote="peter_sk"]dakujem za nazor.
ja osobne o hekre neuvazujem ale napriek tomusom sa pytal pre informaciu. asi zostanem pri valvoline, pretoze u nas (byvam v Trencine) a v blizkom okoli sa mogul neda zohnat, prip. neviem, kde ho maju (samozrejme za rozumnu cemu = suma na oleje.cz + cca 20% rozdiel kurzu CZK/SKK).[/quote]

S mogulom na Slovensku to nie je az tak zle, staci zavolat:
- http://www.mogul.sk/Kontakty.aspx
- http://www.parapetrol.sk/index.php?id=67&lang=0

Pred casom bola akcia 4+1 v konecnej cene cca 700Sk.
peter_sk

Příspěvek od peter_sk »

ale ved tam som volal - do skladu v hradisti pod vratnom. spytal som sa na ceny, ale z jeho strany nesla ziadna ponuka, nic konkretne. vsetko aby clovek z neho tahal ako z chlapatej deky... . ak by bol za tu cenu ako pisete 4+1 l 5w40, tak by som ho urcite zobral.
neviem, co tam maju za dealera, pretoze ten mogul-acky sem do trencina a okolia ani "nepachne", pritom, ked som tam svojho casu telefonoval, tak som dal dotycnemu konkretne tipy na predajne, kde by ten olej urcite brali. zrejme maju vo frme mogul slovensko ine problemy ako rozvoj obchodnych aktivit.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Rolf

Příspěvek od Rolf »

TRABEC píše:Majitelem MOLu je židoamerické konsorcium
Což je 1000x sympatičtější než džihádi jako Q8 :evil:
jarek

cinol

Příspěvek od jarek »

Liju cinolka 10W-40 api sl do clia a spokojene si na nem pochutnava, zadny problem ani ted v tech tuhych mrazech, jako v americe - radeji castejsi vymena nez drahy olej dlouho!
Itall

Příspěvek od Itall »

Také dávám totéž a motor zatím neříká nic. Ale naštěstí si na něm nepochutnává, takže dobrý, nedolévám :lol: .
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..od kedy davaš Cinol do motora.?..nespomnal si niekedy že to je bastl.?
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Itall

Příspěvek od Itall »

bjukemen: Jestli myslíš mě, tak já ho (Cinol) dávám už od té doby, co tankuji u ONO, což je pumpa s nejlevnějším benzinem v ČR, pokud vím. Tam právě prodávají oleje Cinol, rovněž jsou poměrně levné. Takže je to už pár let, dávám to otci do Fábie a do P107 už teď také, jen v záruce jsem koupil Mobil, aby v servisu neměli pindy (né pindi, ty asi mají :lol: ). Že je to špatný olej, to jsem určitě neřekl, páč nevím, jaký je to olej, stejně jako to nevím o jiných 4T olejích (japa bych to asi poznal, co? :idea: ). Já jen vím, že Castrol Garden synthetic do 2T je výborný olej :wink: .
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..aha tak ptm sry muselo sa mi to iba prisniť alebo už stárnem :p :D

..dakody ho aj ja do niečoho vyskušam nech nežeriem :D
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:Já jen vím, že Castrol Garden synthetic do 2T je výborný olej :wink: .
A japa si to asi poznal, co? :idea: :P "Úplně stejně" poznáš i špatný olej.... :idea:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět