olej Starline

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
jandaxx

olej Starline

Příspěvek od jandaxx »

Někdo zde zmiňoval, že tento olej není příliš kvalitní. Chci se zeptat proč, právě tento olej v plné syntetice 5W40 používám ve svém voze. Děkuji za odpověď.
jandaxx

starline

Příspěvek od jandaxx »

Ještě jednou se ptám, proč je tento olej nekvalitní? Tuto hypotézu zde vyslovil uživatel fóra který zde vystupuje jako JIŘÍČEK. Rád bych znal jeho stanovisko, respektive jak přišel na to, že je olej STARLINE nekvalitní, a že i MOGUL je lepší, jak zde tvrdil. Za odpověd děkuji.
JaK

Re: starline

Příspěvek od JaK »

Trochu si vzpomínám na tuto diskuzi. Pan Jiříček často něco plácne, aniž by věděl co říká. A oleje Mogul mu často slouží jako příměr toho nejhoršího, co se dá ještě nazvat olejem. Nevím jak na to přišel. Oleje Starline neznám, ale vím, že hodně těchto neznámých olejů jsou oleje velmi známých značek, pouze přebalené do jiných obalů a hodně levné. Často se jedná o firmy, které vyrábí např. filtry, různé náhradní díly nebo se zabávají diagnostikou atd. a mezi svými zákazníky mají řadu servisů, speditérů apod. A aby si něco ještě přivydělali ke svým tradičním službám a ještě víc k sobě přitáhli toho zákazníka, tak nabízejí motorové oleje pod svým jménem nebo svou značkou. Která firma stojí za oleji Starline nevím.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

přesně tak starline vyrábí náhradní díly distributor Auto Kelly
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:přesně tak starline vyrábí náhradní díly distributor Auto Kelly
no já bych to upřesnil - Autokelly oleje Starline nevyrábí, ale prodává oleje pod touto značkou.
ombre

Re: olej Starline

Příspěvek od ombre »

jandaxx píše: Chci se zeptat proč, právě tento olej v plné syntetice 5W40 používám ve svém voze. Děkuji za odpověď.
Tak to opravdu netuším 8) .
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak vidíte , znáte olej Starline??? neví nikdo nic až si ho zkusí na vlatním autě!
Kelly ho prodává ,protože má ,nebo jim nestačí zisky z náhr.dílů a jsou jen prodavači,ale né odborníci na oleje-proto je pořeba se vždy bavit sdovozci olejů ,co prodávají jen oleje-oni tomu rozumí a vždy poradí.
Je to recyklát -sračka na 7tis.km a v extrému jde do pr...e! viz článek pána s Mercedesem!

"TAKŽE FAKT VARUJU PŘED TÍMTO OLEJEM. POKUD NECHCETE MÍT PROBLÉMY, VYHNĚTE SE MU OBLOUKEM!!!!!!!!! Co jsem se ještě dozvěděl, je zajímavá info, že se jedná o recyklovanej olej z již vyjetého starého oleje. To ale nevím, to jsem jenom slyšel...
Ze to myslím vazne jet potvrzuji nabidkou na zdarma odběr zbylejch asi 30 litru toho eklu! Nebo to možná postupně naředím do nafty do nádrže...:)"
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Tak vidíte , znáte olej Starline??? neví nikdo nic až si ho zkusí na vlatním autě!
Kelly ho prodává ,protože má ,nebo jim nestačí zisky z náhr.dílů a jsou jen prodavači,ale né odborníci na oleje-proto je pořeba se vždy bavit sdovozci olejů ,co prodávají jen oleje-oni tomu rozumí a vždy poradí.
Je to recyklát -sračka na 7tis.km a v extrému jde do pr...e! viz článek pána s Mercedesem!

"TAKŽE FAKT VARUJU PŘED TÍMTO OLEJEM. POKUD NECHCETE MÍT PROBLÉMY, VYHNĚTE SE MU OBLOUKEM!!!!!!!!! Co jsem se ještě dozvěděl, je zajímavá info, že se jedná o recyklovanej olej z již vyjetého starého oleje. To ale nevím, to jsem jenom slyšel...
Ze to myslím vazne jet potvrzuji nabidkou na zdarma odběr zbylejch asi 30 litru toho eklu! Nebo to možná postupně naředím do nafty do nádrže...:)"
Zde máte podobný případ,ale na jiném fóru o levných No name olejích -lidi si prostě nedají říci a pak se jako paní Monika soudí o to ,že koupila levný oil a zničila komplet motor!

Monika

29.04.2006,
18:15

oleje od CAR TECHNIC už nikdy

Kdo poradí co dělat v případě,že mě firma CAR TECHNIC podvedla?Koupila jse olej 10W40 a ve značkovém servise mi ho vyměňovali.V zimě se mi zadřela vačka a oprava byla pro mne velmi nákladná.Nechala jsem vypracovat soudní znalecký posudek a zaslala výrobci s tím,že žádám o finanční náhradu,vzhledem k tomu,že tento olej není vhodný ani do -15.Bylo mi odpovězeno,že toto není jejich olej ,ale nějaký EXCEL a že není vhodný pro automobilový průmysl.Prosím poraďte,němci si přece nemůžou z čechů dělat srandu a debily.
Ing. Svatopluk Solecký, www.ancfod.cz

05.05.2006,
15:16

@ Monika
oleje od CAR TECHNIC už nikdy

Problém je, že nevíte, zda byl skutečně špatný olej Car Technic nebo Vás podvedli v servisu.

17.05.2006,
08:36
@ Monika
oleje od CAR TECHNIC už nikdy
Odpovědět

ť Kdo poradí co dělat v případě,že mě firma CAR TECHNIC podvedla?Koupila jse
ť olej 10W40 a ve značkovém servise mi ho vyměňovali.V zimě se mi zadřela
ť vačka a oprava byla pro mne velmi nákladná.Nechala jsem vypracovat soudní
ť znalecký posudek a zaslala výrobci s tím,že žádám o finanční
ť náhradu,vzhledem k tomu,že tento olej není vhodný ani do -15.Bylo mi
ť odpovězeno,že toto není jejich olej ,ale nějaký EXCEL a že není vhodný pro
ť automobilový průmysl.Prosím poraďte,němci si přece nemůžou z čechů dělat
ť srandu a debily.

Moniko,
oleje zn.Car technic jsou oleje tzv.recykláty,patří do nich i další značky na našem trhu (Starline,Global,Delphi a další....) ,které se jako vyjeté sbírají po celém Německu a v Hamburku si nějaký dobrodruh,co chce na postkomunistických státech vydělávat zadal recyklaci,tím ,že oleje vyčistí,tzv.převaří a dodá "nějaká" -zda-li vůbec nějaké aditiva má ...? a olej je za skvělou cenu na světě!!! Sudy,či kanystry jdou kamióny na velká překladiště a tam se dál rozváží dle určení -(Polsko,Slovensko,Čechy) a teprve u nás v Praze u firmy Autocora-dovozce, je polepují pro české účely-hrozné,že?!!!Takže ,co je pořeba tzv. do zákazníka "narvat",je polepeno a papír snese vše! Tyto oleje a je to vyzkoušené ,snesou pouze tak 6 tis.km. a motor už je přidřen- za to stojí polovinu ceny jiných značkových olejů!!!!Takže,kdo chce platit a platit,tak ať koupí recykláty z Německa!!!!
zralok

17.05.2006,
13:02

oleje od CAR TECHNIC už nikdy

A můžeš sem napsat všechny značky co jsou recykláty? Nebo jestli to nechceš zveřejňovat tak mi to pošli mailem. Co takový Divinol? Je to taky recyklát? Ten Divinol je taky za dobrou cenu ale snad prý je kvalitní.

18.05.2006,
21:48
@ zralok
oleje od CAR TECHNIC už nikdy
Odpovědět

A můžeš sem napsat všechny značky co jsou recykláty? Nebo jestli
ť to nechceš zveřejňovat tak mi to pošli mailem. Co takový Divinol? Je to
ť taky recyklát? Ten Divinol je taky za dobrou cenu ale snad prý je
ť kvalitní.
Nejsem vševědoucí,ale mám ověřeno pár značek,které jsem už jmenoval,že jsou to recykláty plněné v Hamburku a Kolíně n.R. do bezejmených sudůa kanystrů a pak se to vše lepí jen podle papírů a když se někdo splete,tak se stane,že místo motorového oleje si lejete do aut olej převodový,červené barvy jako ATF!!! -opravdu se stalo u Car -technic!!!Mnoho "autodílařů" si vozí a pojmenovává své "recyklaty" podle své značky dílů(Autoštangl-Delphi,Meteor-Global,Auto Kelly-Starline)a mnoho dalších!!!Je to vážně tak a do toho z obyč.lidí vidí jen 1%,takže pozor!

18.05.2006,
23:03

Monika
CAR TECHNIC už nikdy


ť Kdo poradí co dělat v případě,že mě firma CAR TECHNIC podvedla?Koupila jse
ť olej 10W40 a ve značkovém servise mi ho vyměňovali.V zimě se mi zadřela
ť vačka a oprava byla pro mne velmi nákladná.Nechala jsem vypracovat soudní
ť znalecký posudek a zaslala výrobci s tím,že žádám o finanční
ť náhradu,vzhledem k tomu,že tento olej není vhodný ani do -15.Bylo mi
ť odpovězeno,že toto není jejich olej ,ale nějaký EXCEL a že není vhodný pro
ť automobilový průmysl.Prosím poraďte,němci si přece nemůžou z čechů dělat
ť srandu a debily.
Kurvy ,zasraný ,Německý rvou k nám všechen humus,od vyjetých olejů po odpadky,prostě všechen HUMUS!!!!
zoe

22.06.2006,
08:28

Monika
oleje od CAR TECHNIC už nikdy

ť Kdo poradí co dělat v případě,že mě firma CAR TECHNIC podvedla?Koupila jse
ť olej 10W40 a ve značkovém servise mi ho vyměňovali.V zimě se mi zadřela
ť vačka a oprava byla pro mne velmi nákladná.Nechala jsem vypracovat soudní
ť znalecký posudek a zaslala výrobci s tím,že žádám o finanční
ť náhradu,vzhledem k tomu,že tento olej není vhodný ani do -15.Bylo mi
ť odpovězeno,že toto není jejich olej ,ale nějaký EXCEL a že není vhodný pro
ť automobilový průmysl.Prosím poraďte,němci si přece nemůžou z čechů dělat
ť srandu a debily.
Co je to za sračku ten Carl tecnik???
Petr
13.04.2007,
22:09

CAR TECHNIC už nikdy
Odpovědět

ť Kurvy ,zasraný ,Německý rvou k nám všechen humus,od vyjetých olejů po
ť odpadky,prostě všechen HUMUS!!!!

Nadávat by si měli především ti přiblblí Čecháčkové, kteří to kupují a "šetří" tam kde by neměli (olej, pneu). Nejsme tak bohatí abysme kupovali "levné" věci. Kdyby paní nebyla blbá a koupila osvědčený Mogul GX-FE Pro 10W-40 za 400,-/4l tohle se jí stát nemohlo.

15.04.2007,
11:21


CAR TECHNIC už nikdy
Odpovědět

ť ť Kurvy ,zasraný ,Německý rvou k nám všechen humus,od vyjetých olejů po
ť ť odpadky,prostě všechen HUMUS!!!!
ť
ť Nadávat by si měli především ti přiblblí Čecháčkové, kteří to kupují a
ť "šetří" tam kde by neměli (olej, pneu). Nejsme tak bohatí abysme kupovali
ť "levné" věci. Kdyby paní nebyla blbá a koupila osvědčený Mogul GX-FE Pro
ť 10W-40 za 400,-/4l tohle se jí stát nemohlo.

Mogul jo ,to už je asi dnes taky pasé -Paramo dováží oil z Polska plní ho do svých obalů a prodávají pod značkou Mogul,Trysk -takže stará dobrá "ruská ropa "?? opravdu už dávno neéééé!
Dnes je výhodnější oil koupit ,než ho "vařit" a platit lidi za práci!
Ale kvalita jde už u některých rádo-by obchodníků stranou! :wink:
jandaxx

Příspěvek od jandaxx »

Náhodou jsem opětně zabrousil na toto fórum. A co nevidím, probírá se zde kauza levné oleje. Na ten olej Starline 5W40 co jsem se tu ptal, jsem už bez problémů najel cca 30 000 km. Měním po roce a cca 10 000km. Zatím žádné problémy nepozoruji. Za minulý týden jsme s plně naloženým autem najeli cca 1000km a vše je O.K. Tak opravdu nevím, jestli je ten olej taková sračka, nebo jsem měl štětí na dobrou várku. Koupil jsem ho tenkrát na několik výměn dopředu.
Ewing

Příspěvek od Ewing »

jandaxx píše:Koupil jsem ho tenkrát na několik výměn dopředu.
:wink: :wink: To si v Auto Kelly mnuli ruce blahem že se našel další hňup, který ten jejich sh*t koupil... :roll:
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Já minulý týden natrefil na jeden autoservis, kde ve velkém valí Global a jejich šéf ho dokonce leje prý do svého BMW 535. :roll:
byloObrázek
je Obrázek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

:wink: :wink: To si v Auto Kelly mnuli ruce blahem že se našel další hňup, který ten jejich sh*t koupil... :roll:[/quote]

Je zajímavé, že o mě ani typu auta kam to leju, nic nevíte, a označíte mne za hňupa. Já bych si to nedovolil. Už 4 roky na ten olej jezdím a vše je O.K. Za nick se vše schová že ? Já se tady pouze slušně zeptal a byl jsem označen za hňupa. Jak se kdo chová zde, chová se většinou i v normálním životě.
PKod

Příspěvek od PKod »

viz podobne tema kde jsem se ptal na oleje Tesco, jetam neco i k tomuto oleji.
Kecu plno ale konkretni informace ne. Tot heslem internetu. Tohle forum byvalo jine. Byvalo...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Je zajímavé, že o mě ani typu auta kam to leju, nic nevíte, a označíte mne za hňupa. Já bych si to nedovolil. Už 4 roky na ten olej jezdím a vše je O.K. Za nick se vše schová že ? Já se tady pouze slušně zeptal a byl jsem označen za hňupa. Jak se kdo chová zde, chová se většinou i v normálním životě.
Nakoupit olej o jehož kvalitách jsou minimálně pochybnosti na "několik výměn dopředu" o vaší přílišné spotřebitelské vyspělosti nesvědčí.
Odpovědět