Olej Q8

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:
davec24 píše:a třeba oproti castrolu EDGE 5w40 je na tom lépe nebo hůře?
Já osobně Castrol "nemusím", takže jsem pro Q8. I když uznávám, že řada EDGE bude asi "lepší", než dřívější produkty značky Castrol.
proč má bét prd známá značka lepčí jako kastról?co ťa vede k takovýmo názoro?
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

Anonymous píše:
Pitris píše:
davec24 píše:a třeba oproti castrolu EDGE 5w40 je na tom lépe nebo hůře?
Já osobně Castrol "nemusím", takže jsem pro Q8. I když uznávám, že řada EDGE bude asi "lepší", než dřívější produkty značky Castrol.
proč má bét prd známá značka lepčí jako kastról?co ťa vede k takovýmo názoro?
dodatečně autorizujo.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Pitris píše:
davec24 píše:a třeba oproti castrolu EDGE 5w40 je na tom lépe nebo hůře?
Já osobně Castrol "nemusím", takže jsem pro Q8. I když uznávám, že řada EDGE bude asi "lepší", než dřívější produkty značky Castrol.
proč má bét prd známá značka lepčí jako kastról?co ťa vede k takovýmo názoro?
Na tuto značku jsem neslyšel křivé slovo na rozdíl od kastrolu.
Brembo

Příspěvek od Brembo »

Castrol EDGE su velmy kvalitne oleje. Pokial sa dodrzia specifikacie,ziadny problem nehrozi.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Brembo píše:Castrol EDGE su velmy kvalitne oleje. Pokial sa dodrzia specifikacie,ziadny problem nehrozi.
Souhlasím ale vratmese k oleji Q8 konkretně 10w50.Mrněte prosím na olejspol.cz a zvětšete obaly 1l a 4l. Jsou tyto oleje sejné?
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

Anonymous píše:
Anonymous píše:
Pitris píše: Já osobně Castrol "nemusím", takže jsem pro Q8. I když uznávám, že řada EDGE bude asi "lepší", než dřívější produkty značky Castrol.
proč má bét prd známá značka lepčí jako kastról?co ťa vede k takovýmo názoro?
Na tuto značku jsem neslyšel křivé slovo na rozdíl od kastrolu.
páč nato nigdo nejezdi a kastról zkóšijó zófalci s velágrovanéma motórama jako léčbo .
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:....vratmese k oleji Q8 konkretně 10w50.Mrněte prosím na olejspol.cz a zvětšete obaly 1l a 4l. Jsou tyto oleje sejné?
Nejsou, ale snad je totéž uvnitř :lol:
Finess

Q8

Příspěvek od Finess »

Zdravím,chtěl bych se optat na kvalitu oleje Q8 10W-50 ? Cena je podezřele malá oproti konkurenci.. Chtěl bych ho dát jako letní olej. Myslíte že tím můžu něco pokazit?
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Q8

Příspěvek od bjukemen »

Finess píše:Zdravím,chtěl bych se optat na kvalitu oleje Q8 10W-50 ? Cena je podezřele malá oproti konkurenci.. Chtěl bych ho dát jako letní olej. Myslíte že tím můžu něco pokazit?
...nemožeš pokaziť nič je to velmi kvalitny olej a cena tiež nieje všetko...smelo do toh.. :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Q8

Příspěvek od Pitris »

Finess píše:Zdravím,chtěl bych se optat na kvalitu oleje Q8 10W-50 ? Cena je podezřele malá oproti konkurenci.. Chtěl bych ho dát jako letní olej. Myslíte že tím můžu něco pokazit?
Já osobně ho používám (taky v létě) k plné spokojenosti - v Hondě Civic VTEC (točí 7000 ot/min, motor čistý, nižší spotřeba oleje), ale má vysokou kvalitu (jen) pro benzinové motory (API SL). Pro diesly jen průměr (CD).
pitbull

kvalitní olej

Příspěvek od pitbull »

Q8 5W30 jsem nalil do A4 2,0 TDI rv.2007 specifikace 50700W, uplně bez problémů, kamarád ji bere na servis a oleje opravdu bezproblémové, koupil jsem tady na obchodě stáčenou.
Finess

Re: Q8

Příspěvek od Finess »

Pitris píše:
Finess píše:Zdravím,chtěl bych se optat na kvalitu oleje Q8 10W-50 ? Cena je podezřele malá oproti konkurenci.. Chtěl bych ho dát jako letní olej. Myslíte že tím můžu něco pokazit?
Já osobně ho používám (taky v létě) k plné spokojenosti - v Hondě Civic VTEC (točí 7000 ot/min, motor čistý, nižší spotřeba oleje), ale má vysokou kvalitu (jen) pro benzinové motory (API SL). Pro diesly jen průměr (CD).
Včera jsem ho objednal tady z shopu. Má schválení BMW special oil,tak tím líp :)
kuzma

Příspěvek od kuzma »

Oleje Q8 oils jsou v rozumné kvalitě i ceně.Kdyby měl někdo zájem o bližší info k těmto olejům a taktéž k valvoline,rád poradím a také nabídnu.
Uživatelský avatar
Jirka Telda
Příspěvky: 16
Registrován: ned pro 22, 2013 10:21

Re: Olej Q8

Příspěvek od Jirka Telda »

Zdravím všechny a obnovím otázečku 8)
Našel by se tu někdo, kdo používá Q8 formula excel diesel 5W-40 do VW TDI PD? Konkrétně do 1.9 TDI PD 96 kW :?: Zajímalo by mě jak je to s tou hlučností motoru po použití tohoto oleje :?
svara

Re: Olej Q8

Příspěvek od svara »

Moc toho o olejích nevím, ale něco málo přeci. To málo je, že distributoři olejů Castrol dávají
svým odběratelům, třeba servisům, kde se kupuje olej v sudech, tak nějak peníze bokem. Můžeme
to nazvat třeba úplatek. Každý rozumný olejář mě zatím vždy Castrol rozmluvil s tím, že má stejný
a levnější. :roll:
Odpovědět