Olej pro Octavia 1.4 TSI

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Autoxxxrady

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od Autoxxxrady »

Zároveň ponúkneš k nemu za pomerne nízky doplatok aj nadštandardnú záruku na 4 roky a 60 alebo 120 tisíc kilometrov.
Samozřejmě, že to dáš za nízký příplatek. Protože se ti to vrátí těma návštěvami servisů. Ve značkovém servisu jsi jsou schopni účtovat jenom za směs do ostřikovačů zajímavý částky .) To od nich není charita. To je normální byznys, že ti to dají za malý příplatek.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od skodovkar »

e1H píše:Čo sa týka SW
Jde mi o ŘJednotky. Na multimediální systémy auto nejezdí a na to bych svolávačku ani neočekával. Cestu posledních Samurajů z Tokia jsem sledoval, šlo spíše o propagaci než o nějaký opravdu reálný test.
e1H píše:SW ktorý mi v určitých prevádzkových podmienkach môže napr. znížiť spotrebu, alebo zabezpečiť rýchlejší ohrev motora, zlepšiť kultúru chodu motora, atď.
A to jsou věci, které očekávám už hotové a odladěné v okamžiku, kdy vyjede auto z fabriky.
e1H píše:K druhej časti tvojej odpovede iba toľko. Ako by si sa zachoval ty ak by si bol automobilkou? Predáš auto, poskytuješ dvojročnú záruku. Zároveň ponúkneš k nemu za pomerne nízky doplatok aj nadštandardnú záruku na 4 roky a 60 alebo 120 tisíc kilometrov.
Jasně, musím si někde ještě navíc nahrabat :idea:
e1H píše:Zákazník to odmietol, kúpil auto iba s dvojročnou zárukou.
To je zcela v pořádku. Proč by měl platit navíc?
e1H píše:Od momentu kedy si auto predal, zákazníka nevidíš, o aute nevieš nič,
Tomu se říká spokojený zákazník. Auto mu zjevně jezdí a na nic si nestěžuje.
e1H píše:až do momentu kedy sa majiteľ auta po 2,5 roku ozve, že sa mu posralo, a chce od teba aby si prevzal zodpovednosť za vozidlo o ktorom od momentu predaja nič nevieš, nevieš ako bolo servisované, dokonca nevieš ani to, či bol v ňom vôbec menený olej za ten čas.
Ano, vylezla mu na povrch zjevná skrytá vada výrobku, která je už hodně známá.
e1H píše:Neposlal by si takého zákazníka do piče aj ty? A je úplne jedno že to v tomto prípade bol VAG, lebo rovnako by sa zachovala každá automobilka a každá firma ktorá v niečom podniká.
Ano, kdybych pracoval u VAGu, kde je oje*ávání zákazníků zcela běžné tak ano. Nicméně bych se třásl, aby s tím nešel k soudu, protože pokud by prokázal že se pouze řídil BLOKOVOU VÝJIMKOU a tu dodržel, tak by se mohl soudit o skryté vadě již v době koupě.
Ale pokud se cítíš jako spokojený zákazník ŠA, tak ti přeji, aby ti to co nejdéle vydrželo!

Jinak nic proti tobě nemám, jen mě irituje pokládat nemorální, ba dokonce protiprávní jednání za samozřejmost.
e1H

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od e1H »

Příspěvek byl smazán.

Pokud chcete rozumně diskutovat o autech a motorech koncernu VW, neztrácejte tady čas, a navštivte příslušné diskusní fórum dané značky.

SKODAHOME.cz, VWCLUB CZECH REPUBLIC, VWCLUB SLOVAKIA, ŠKODA-FORUM, Seat-Club Czech Rep., SEAT Club Slovakia, Audi Club International Slovensko, audiklub.cz
Naposledy upravil(a) e1H dne pon bře 27, 2017 1:26, celkem upraveno 1 x.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od skodovkar »

Asi se neshodneme, každý to vidíme jinak :wink: Ale pokud jsi spokojený, tak Ti to od srdce přeji :!: Se ŠA jsem skoncoval už před nějakým rokem a od té doby jsem prozřel :shock:
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od jerome »

Pockaj jak skoncoval :?: Ved mas Fabiu a chces Oktaviu ci :?: :?
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1739
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od kornel »

..suhlasim s tym co pise e1H.
A to pisem aj ako clovek, ktory ma moznost na vec pozerat a utvarat si nazor z obidvoch "brehov" (zakaznik - autorizovany servis VAG).
P.S pritom u mna nejaka pro-FAUVE diagnoza teda rozhodne nehrozi :lol: :twisted:
Quido

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od Quido »

Mně udivuje, kolik lidí je ochotno věřit tomu, že obchodní politika ŠA je založena na tom, že auto má vydržet dva roky (do konce záruky) a zákazník si u nás pak rád koupí auto znova. :lol:
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1739
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od kornel »

nech si kazdy veri comu len chce :D ..no vo vsetkom treba pouzivat zdravy rozum a podla toho sa riadit 8)
Autoxxxrady

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od Autoxxxrady »

Hlavní, že je možnost volby a každý si může vybrat co se mu líbí. Někdo velký kufr a místo uvnitř. Někdo dobrý podvozek a řízení. A někdo zvolí plechovku jen kvůli designu.
Někdo je spokojený, když se koukne na krásný design a častější návštěvy servisu mu nevadí. Někdo potřebuje ke štěstí komunikativní řízení a sérii zatáček. Dalšímu vykouzlí úsměv obří kufr a možnost naložit celou paletu.
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1739
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od kornel »

a o tom to je :wink: ..a riesit to, preco si ten ci onen clovek kupi to ci ono a pod. smerovane diskuzie, je bezpredmetne.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od skodovkar »

jerome píše:Pockaj jak skoncoval :?: Ved mas Fabiu a chces Oktaviu ci :?: :?
Mamka F.I, otec O.I, já mám stovárnu. Po Octávce rozhodně netoužím, ale darovanému koni... :|
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od jerome »

Autoxxxrady píše:Hlavní, že je možnost volby a každý si může vybrat co se mu líbí. Někdo velký kufr a místo uvnitř. Někdo dobrý podvozek a řízení. A někdo zvolí plechovku jen kvůli designu.
Někdo je spokojený, když se koukne na krásný design a častější návštěvy servisu mu nevadí. Někdo potřebuje ke štěstí komunikativní řízení a sérii zatáček. Dalšímu vykouzlí úsměv obří kufr a možnost naložit celou paletu.
A je po debate :mrgreen: Ale pekne napisane :wink:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Autoxxxrady

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od Autoxxxrady »

Debatovat se může pořád, proto tady jsme. Čím víc názorů tím líp, alespoň je to zajímavý.
e1H

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od e1H »

Příspěvek byl smazán.

Pokud chcete rozumně diskutovat o autech a motorech koncernu VW, neztrácejte tady čas, a navštivte příslušné diskusní fórum dané značky.

SKODAHOME.cz, VWCLUB CZECH REPUBLIC, VWCLUB SLOVAKIA, ŠKODA-FORUM, Seat-Club Czech Rep., SEAT Club Slovakia, Audi Club International Slovensko, audiklub.cz
Naposledy upravil(a) e1H dne pon bře 27, 2017 1:26, celkem upraveno 1 x.
Autoxxxrady

Re: Olej pro Octavia 1.4 TSI

Příspěvek od Autoxxxrady »

Čekal bych to v rubrice Docházkový list, žákovská knížka nebo vysokoškolský index e1H
Odpovědět