oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Toni

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Toni »

Jestliže já jsem byl tam, kde se tvoří technické předpisy pro konstrukci silničních kolových vozidel

Ale pořád víš kolový... :lol: :lol: :lol:

Drak alespoň viděl, co ty tvoje teorie dokáží udělat s motorem...

Ještě mě zajímá co liješ do auta...? :lol:
Toni

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Toni »

Náčelníčku a to ,že jsi seděl u toho když se rušil tetraethylolovo, tak budeš asi vědět proč se rušil a kdo to zavinil. Proto byl vydán zákaz, že do paliv se nesmí přidávat žádné organokovy a to aby toho zase nějaký Šmejd nezneužil a nezničil naši planetu jen pro pár doláčů.

Ferrocen se přidává do satacenu 25 jestli ti to něco říká a ten automobilky podporují . OMW ho taky dává do závodních paliv. :lol:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Jezevcik »

Draku a Toni, Vy se zkrátka nedokážete vyrovnat s tím, že Vás někdo o míle převyšuje a furt budete kopat. Místo toho, abyste si odnesli nějaké ponaučení, které je tu naservírováno zcela zdarma, tak to raději budete zkoušet znovu ze všech stran, postupně se tu úplně znemožníte a Návštěvníka naserete tak, že odejde.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Toni

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Toni »

Drak zjistil první stupeň a tím je zklidnění motoru. To se děje díky antidetonačnímu činidlu.
Přijde další stupeň a to bude tvorba na ventilech a sedlech ventilů ochranný mazací film.
Potom se začnou odstraňovat karbonové usazeniny ve spalovacím prostoru a pročistí se vstřiky.
Tím se mu sníží spotřeba. A na závěr, když pojede na emise a nebude mít kat, tak stejně projde... :lol: :lol:

Na snížených emisích se to vždycky projeví ... :lol:

Pokud mám nízké emise, dochází ke kvalitnímu spalování... :lol:

Olééé
Toni

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Toni »

Jezevcik píše:Draku a Toni, Vy se zkrátka nedokážete vyrovnat s tím, že Vás někdo o míle převyšuje a furt budete kopat. Místo toho, abyste si odnesli nějaké ponaučení, které je tu naservírováno zcela zdarma, tak to raději budete zkoušet znovu ze všech stran, postupně se tu úplně znemožníte a Návštěvníka naserete tak, že odejde.

Jezevčíčku tak to sorry.....Já myslel, že jsme s Náčelníčkem kámoši...Já nechci aby odešel... :cry:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Pitris »

Pitris píše:To mě se zase líbí jeho Češtin Hopsálek :mrgreen:
Toni píše:že se u loví někdo jiný, ale nevadí....
Joó, daří se Ti :P ad 1) už dávno si se tu zesměšnil a ad 2) úspěšně v tom pokračuješ :mrgreen: Seš frajer :P :roll:
A co se dívám - Pitrísek, Jezevčíček, Náčelníček....nespadly Toníčkovi argumentíčky do kanálíčku :?: :lol:

Jdi se bodnout. Nestojíš mě za to, abych se tu hádal....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Návštěvník »

Toni píše:... A na závěr, když pojede na emise a nebude mít kat, tak stejně projde... :lol: :lol:
Jak se říká, nejlepší na závěr: to by v tom byl čert, kdyby už ani po citovaném výroku drakovi nedošlo, jak moc naletěl jednomu šmejdovi.
drak

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od drak »

Jezevcik píše:Draku a Toni, Vy se zkrátka nedokážete vyrovnat s tím, že Vás někdo o míle převyšuje a furt budete kopat. Místo toho, abyste si odnesli nějaké ponaučení, které je tu naservírováno zcela zdarma, tak to raději budete zkoušet znovu ze všech stran, postupně se tu úplně znemožníte a Návštěvníka naserete tak, že odejde.
Mě jen vadí že jsem člověkem který mne nezná ponižován a zesměšňován. Nechci být nazýván českým ignorantem co utahuje šrouby hluboko pod čarou ponoru. Kdyby si ,,Návštěvník" toto odpustil, je vše v pořádku a musím uznat že ví spousty věcí. Z mé strany slibuji že budu brzdit a snažit se urážky přehlížet. :D
Návštěvník

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Návštěvník »

drak píše:Mě jen vadí že jsem člověkem který mne nezná ponižován a zesměšňován.
Doporučuji ti důkladně si projít mé reakce. Slovo "reakce" přitom zdůraznuji, poněvadž na něco reagují. A to "něco" pro změnu nese informace o autorovi původních výroků. To, že tě osobně neznám, ještě neznamená, že jsi o sobě již mnohé neprozradil... :idea:
drak píše:Nechci být nazýván českým ignorantem co utahuje šrouby hluboko pod čarou ponoru.
Tak pro to něco také udělej! Poděl se např. o to, že jsi přišel na nějaký unikátní způsob, jak opravit něco jinak (prostou výměnou) neopravitelného: viz třeba "zásah" Durexe na Pedrově bourané motorce ve vláknu o motorkářích. To je totiž to, co má nějaký smysl. Zkoušet v amatérských podmínkách něco, co už bylo dávno v referenčních laboratořích vyzkoušeno a výsledky zde prezentovány, žádný smysl určitě nemá.
drak píše:Kdyby si ,,Návštěvník" toto odpustil,...
Ne, neodpustím si pojmenovávání archetypů lidského chování pravými jmény, byť uznávám, že v současné době to jaksi není "v kurzu".
drak píše:Z mé strany slibuji že budu brzdit a snažit se urážky přehlížet. :D
A opět jsi se projevil jako průměrný český ignorant (viz též první odstavec tohoto mého příspěvku shora). :( Kdybys jím totiž nebyl, můj slovník by tě neurážel, neboť bys ho k sobě/na sebe nevztahoval. Ono totiž platí, že člověka, který si je přinejmenším ve svém oboru (a o nic jiného na tomto fóru nejde) tzv. "jistý v kramflecích", má slova urazit nemohou. Ve skutečnosti nejde o urážky, těmi se stávají až v myslích potrefených.
drak

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od drak »

Psal jsem o slušnosti, ale to už se u tebe nedá dohnat. Už mě nebaví někomu jako jsi ty dokazovat že vše není jak píšeš. Myslím že každý umí něco, ty hlavně stojíš na vrcholu arogance. Biješ se v prsa jak jsi dobrej, lepší, nejlepší a ostatní čeští ignoranti. Proto ve své původní vlasti asi nežiješ. To že jsi byl u řešení toho, nebo toho problému neznamená že jsi byl přínosem a jak říkám já samochvála smrdí. Na tvé trapné výroky již nebudu reagovat, myslím že ty jsi na sebe prozradil hlavně to že jsi zamindrákovanej chudák co se zde realizuje a lidi co mu nepochlebujou, jsou špatní. Nevšiml jsem si že by jsi zde prezentoval něco co funguje, je jen tvá zásluha a jseš pod tím podepsanej. Už končím, mám rád normální debaty kde se člověk nemusí bát že nějaký inkvizitorský cenzor hlídá co kdo napíše a nebo se nedej bůh nedopustí vlastního názoru. Čest práci soudruhu, s tebou jsem skončil, raději zůstanu mezi blbci v podpalubí tebou řízené lodi a sem tam něco utáhnu. :lol: :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Návštěvník »

drak píše:... To že jsi byl u řešení toho, nebo toho problému neznamená že jsi byl přínosem a jak říkám já samochvála smrdí...raději zůstanu mezi blbci v podpalubí tebou řízené lodi a sem tam něco utáhnu.
Opět je vidět, že nečteš pozorně. Pak bys nemohl napsal, co jsi napsal, poněvadž jsem se dostatečně jasně vyjádřil v tom smyslu, že jsem sice stál u kormidla, ale nebyl jsem kapitánem, který určuje, kam plout. A mohu tě ujistit, že v rámci udaného cíle jsem se vždy snažil o volbu té nejlepší trasy. Jinými slovy, i já jsem jen kolečko v soukolí, které zajišťuje vazbu, tedy jeho chod. Nemám s tím problém, nestydím se za to (kudy loď plula, byť jsem její cíl neměl možnost určovat), nemám z toho mindrák, beru to jako fakt a dokonce mne to bavilo.
drak

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od drak »

Napíše sem někdo co třeba jeho motoru ,,šmakuje"? :lol: :lol: :lol:
šulda

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od šulda »

BP Ultimate Diesel :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Jezevcik »

Zahraniční benzín.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Návštěvník

Re: oktanové číslo- zvýšení ať to motoru šmakuje

Příspěvek od Návštěvník »

Shell V-Power 100 v CH a BP Ultimate Super v AT. :wink:
Odpovědět