Nehody - pre výstrahu!

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

A zas jeden, co si myslel že je na silnici sám :( debil a vrah :evil: A mašlu si teď můžou hodit oba dva :oops: https://www.novinky.cz/krimi/408473-po- ... detmi.html
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Fahrer
Příspěvky: 433
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Fahrer »

Mohlo jít o "pouhou" chybu.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

To je ale těm mrtvým a pozůstalým platný jako stěrače na ponorce :(
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Fahrer
Příspěvky: 433
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Fahrer »

Já vím. Dokonce si i myslím, že řidiči dodávek (a dealeři v koncern.vozidlech), jsou ti nejhorší. Jen jsem chtěl říct, že to možná neudělal naschvál.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

To asi ne aby to udělal schválně :( Ale ono je to jedno, bude žít s tím že jeho vinou zemřeli 3 lidi. Bohužel, jezdit opatrně některým dojde až po :oops:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lefort »

Včera jsme jeli na otočku do Budějovic. Co dokáží některá hovada předvádět na objíždce v koloně, to je na zastřelení na místě. Předjíždění přes plnou v obci, pak myška...Zaručeně největšími blby jsou řidiči X6. To je jasná diagnóza.
Proč už se taky u nás výše pokuty neřídí výší příjmu?
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Copak X6,ale když ti předvede takovou hitparádu osel s kamionem a ještě to vylepší objetím ostrůvku,tak to je teprve maso. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Za sobotu a neděli jsem ujel na skútru ve dvou zemích téměř 800 km. A odpovědně prohlašuji, že největší ... jsou řidiči koncernových vozů v ČR. Skutečně mi nevadí, když mne v obci na 50 předjede řidič BMW 100, pokud mě přitom neomezí a zejména neohrozí, poněvadž starost o nedodržování pravidel v tu chvíli není mou starostí, ale věcí orgánů represe. Ovšem řidiči koncernových vozů, kteří se chovají, jako kdyby byli na silnici sami a zejména jednostopé vozidlo zcela ignorují, tak ti mne vyloženě se.ou. Ne že by se z mého pohledu chovali jinak, když zrovna řídím auto, jenže tam jsme jaksi postaveni na roveň, zatímco spoza řidítek skůtru nemohu nic jiného, než se snažit chránit vlastní zdraví a život.
Máchal

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Máchal »

Návštěvník píše:Skutečně mi nevadí, když mne v obci na 50 předjede řidič BMW 100, pokud mě přitom neomezí a zejména neohrozí
Takže když řidič BMW jedoucí stovkou v obci ohrozí (nedejbože něco horšího) matku s kočárkem jdoucí po přechodu, je dle tebe v pořádku? Aha, tebe neohrozil...
Člověk žasne, jak někteří uvažují :?
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Když už, tak to laskavě odcituj celé: to aby bylo na první pohled patrné, jak to bylo myšleno! A možná by nebylo od věci nahlédnou i do sousedního vlákna, abys zvěděl, jak zrovna já uvažuji.
Máchal

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Máchal »

A který ty si Návštěvník? Návštěvník, Návštěvník, nebo Návštěvník?
Máchal

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Máchal »

A abych nebyl OT, tak dnes vyšel ve 12.48h článek http://orlicky.denik.cz/zpravy_region/n ... 60712.html a o cca dvě hodiny pozdeji se tam stalo tohle: http://orlicky.denik.cz/zpravy_region/v ... 60712.html
Doufejmě, že se s tím kruháčem začne dříve, protože tam je nějaká nehoda snad na denním pořádku :?
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Máchal píše:A který ty si Návštěvník? Návštěvník, Návštěvník, nebo Návštěvník?
Já nevím jak ty, ale sám to povětšinou poznám.
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:...Ovšem řidiči koncernových vozů, kteří se chovají, jako kdyby byli na silnici sami a zejména jednostopé vozidlo zcela ignorují, tak ti mne vyloženě se.ou.
Ale neber si to, co následuje, osobně, přece jen nechci úplně všechny házet do jednoho pytle.

Půl hodiny poté, co jsem projel, zahynula v tom místě "rukou" řidiče koncernového vozu mladá motorkářka. A ta - na rozdíl ode mne - měla ještě svůj život před sebou a několik dalších životů mohla založit. :cry:
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Jestlipak ono to nebude tím, že na našich silnicích jezdí bezkonkurenčně nejvíc koncernových vozů? A to nejsou jen VW, škoda, ale také Seat, Audi, Porsche a ještě další seznam automobilů, které VW vzala pod svoje křídla a mnohdy zachránila před zánikem. Má na vlastnosti řidiče vliv v čem sedí? Až na pár výjimek ne. Blbec může sedět klidně i za kniplem letadla, nebo v kabině tramvaje, nebo za volantem Toyoty, nebo ... atd.
A přesto se najde se pár omezenců, kteří jsou přesvědčeni, že koncern je diagnóza. Oni sami jsou na léčení. Bohužel, v mnoha případech je to nevyléčitelné. :?
Odpovědět