Nehody - pre výstrahu!

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od bloke »

Podla diskusie pod článkom pozorujem, že v ČR sa pomerne ujala babišština:
Ja sem nepíšu ale ted musím! Už se prosím naučte čítat! Traktor za to nemúže! Tí menej chápaví, nech si znovu prečítaji: Podle pondělních informací českolipské policie vyjel řidič osobního automobilu ze zatím nezjištěných příčin v zatáčce u Motorestu Stop do protisměru.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Nějak nerozumím jazyku Tvého kmene: Kde kdy kdo psal že by za to mohl traktor :?: Sice je možné že ten traktor má ESP i ABS, určitě je čtyřkolka a při jeho rychlostech se dá řídit i jednou rukou, ale že to zavinil ten osobák který se "ze zatím nezjištěných příčin v zatáčce u Motorestu Stop do protisměru. Tam narazil do svodidel, a poté se srazil s protijedoucím traktorem" jsem si přečetl.... Měl jsem na mysli že toto http://www.autoweb.cz/proc-lide-bouraji ... -internetu si asi nepřečetl ten v osobáku :x
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od bloke »

Však som napísal, že Podla diskusie pod článkom (ktorý si sem nalinkoval); je tam k nemu miestna diskusia. Tú som zbežne čítal. Ja som to skopírované, dával celé do citácie, čo tam NIEKTO napísal Po, 10. července 2017, 14:03:01...
Babišština mi bola smiešna, bola odcitovaná.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Tak to pak hej. Já ty citace pod ani nečtu....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9929
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Kolega bloke to myslí dobře, neb novin(k)ářský hnůj píše v titulku "Traktor sešrotoval osobní auto...", což není pravda, člověk za volantem auta si je sešrotoval sám... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/pr ... -internetu

Rovněž nic jiného než novinářský hnůj. A pisálek by se měl mj. doučit přechodníky, aby je dokázal použít ve správném tvaru, když už se jejich použití nedokáže vyvarovat. :x
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9929
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Taky pěkný kotrmelce...! :o https://www.sport.cz/moto/rallye/clanek ... tml#hp-sez
P.S. Ať už je důvod lepení se jinému autu na zadek (s výjimkou případu, že je hodlám vzápětí předjet), jakýkoli, považuju to za prasárnu a nemám to rád. Důvod uváděný v článku mi přijde stupidní a odpovídala-li tak skutečně většina respondentů, nemám na to co říct/napsat... :roll:
P.P.S. Takový či podobný "vláček" se objevuje i na našich silnicích. Jedou tři, čtyři auta za sebou, víceméně konstantním tempem a zjevně nikdo z nich předjíždět nemíní. Rozestupy mezi sebou však mají tak malé, že další řidič vzadu je musí "vzít" všechny najednou, má-li na to auto/motor a koule, namísto toho, aby předjížděcí manéfr uskutečnil v klidu postupně. Takový způsob jízdy mě sere, považuju jej jen za další výraz řidičské bezohlednosti... :x
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Být to auto bez klece tak by bylo vymalováno :roll: Bohužel spousta lidí jezdí tak jakoby ty klece měli :evil:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Vláček je v pořádku, pokud jsou v pořádku i rozestupy. A jelikož na skútru musím řešit to, čemu se říká "rozpočet na předjíždění", mnohem více si všímám jízdního stylu řidičů kolem: mnohdy mám pocit, že dělají pravý opak toho, co by se v dané situaci slušelo. Ne, nemyslím si, že by mi to snad dělali schválně, oni tak prostě řídí... :evil:
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Hombre »

Někteří záměrně zmenšují rozestup, aby někdo náhodou to před ně nešoupl. Mast na takové je 20cm lízat levé zpětné zrcátko kufrem na mašině. K tomu podřadím , v úrovni bočního skla to práskne do výfuku. Světe div se, on uhne a ještě udělá rozestup. A je vyléčená celá osádka rodinky na výletě.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Brembo »

Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Jen na doplnění k nehodě těch dvou děvčat z fb: při nehodě nedošlo k převrácení vozu; řidička zemřela na úraz v oblasti krku následkem průniku kusu dřeva z nárazem rozbité protihlukové bariéry.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

No to jsou mi věci,skoro jsem si byl jist,že auto bylo na střeše.No když projede kus prkna krkem,tak moc šancí asi neměla.Jen jsem zvědav,kdo se toho chytne a začne argumentovat,že kdyby to nebyly staré fošny,tak mohla přežít.
P.S.Tím samozřejmě nemyslím nikoho z tohoto fóra.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9929
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od bloke »

Na túto nehodu ku ktorej komentom som sa pripojil, som natrafil náhodou (väčšinou nesledujem), akurát som predpokladal, že keď sa o nej tak masívne písalo (videl som nadpisy na portáloch), tak že aspoň bol aj spravodajsky zachytený vrak na mieste činu; fotky, klip. A ono nie. Na to (by) som bol tiež trocha zvedavý, na ucelenie obrazu.
PS Takže nakoniec je ten fasabook s jeho pribllbým zdielaním na niečo takéto dobrý! :twisted:
Jerry3 píše:Jen na doplnění k nehodě těch dvou děvčat z fb: při nehodě nedošlo k převrácení vozu; ...
Už sa chytili aj v tuzemskej publicistike, včera: https://www.cas.sk/clanok/570730/sialen ... gn=HP-new2
lengy60 píše:No to jsou mi věci,skoro jsem si byl jist,že auto bylo na střeše.No když projede kus prkna krkem,tak moc šancí asi neměla.Jen jsem zvědav,kdo se toho chytne a začne argumentovat,že kdyby to nebyly staré fošny,tak mohla přežít.
Naposledy upravil(a) bloke dne stř črc 12, 2017 9:41, celkem upraveno 2 x.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Odpovědět