Nehody - pre výstrahu!

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Ten závěr je přinejmenším úsměvný: nejspíše má naznačit, že mi chybí praxe a/nebo schopnost vnímat svět kolem. Sám k tomu snad jen dodám, že na rozdíl od většiny ostatních mám mezinárodní srovnání, bohužel - pro kokoty a kozatky (nejen) za volanty koncernových vozů.

P.S.: Jestli někdo zničil toto fórum, tak to jsou jednak koncernaci toužící po "nejlepším oleji" do jejich samozřejmě že "nejlepšího vozu", a pak zase jen koncernaci hledající dodatečné potvrzení "své pravdy". Pro pořádek opakuji, že vlastnictví koncernového vozu není pro vznik koncernactvi podmínkou nutnou a často ani dostačující. Ono se totiž za léta existence tohoto fóra mnohé kolem (tím teď narážím na české společenské prostředí) změnilo, což se v něm logicky odráží. To jen šulda nevidí, a tudíž popírá příčinné souvislosti.

P.P.S.: Pro bližší osvětlení odkazuji mj. na syndrom skupinového myšlení, koncept očekávání a kognitivní disonanci s konfirmačním zkreslením.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27490
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

to šulda: Co si potřeboval vědět si se tu tehdy dozvěděl. Od někoho kdo byl ochoten se o radu podělit. V pořádku - hodilo se Ti to a líbilo se Ti to. A pak se Ti tu začalo nelíbit protože se Ti to nehodilo. Tak si odešel. O.K. A napsal si něco o tom že 2x do stejné řeky.... A stejně si to udělal. Potřeboval si zase něco vědet. A dozvěděl si se. Od někoho kdo byl zase ochoten se grátis o radu podělit. A pak se Ti tu zase začalo nelíbit protože se Ti to zase nehodí do krámu. Tak odejdi.... A že by 3x do stejné řeky ?! Ne, tak hloupý nejsi. A až zase budeš něco potřebovat tak si to najdi. ALE raději jinde když Tě ti, co Ti dřív radili teď se*ou.
A přeji Ti hodně šťastných kilometrů, a aby Tě nějakej koncernovej "frajer" nesestřelil ze silnice jako třeba tady Jezevčíka.... A nebo třeba tady ten: https://www.novinky.cz/krimi/412654-rid ... odinu.html
https://www.novinky.cz/krimi/439062-sup ... sebou.html
Jen mne napadá něco o té potrefené huse, co ?!
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Brembo »

tento policajt otázky nedáva https://www.youtube.com/watch?v=w45Wdv0LG-0
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Hombre »

Pro šuldu jednou větou. "Za dobrotu na žebrotu" a příště rada, piliny do oleje, nejlépe dubové.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Překlad (k druhému Jarkovu odkazu): sice byla příčinou závažné dopravní nehody, ale její řidičské konto přesto zůstalo bez poskvrny. Inu, ženy jsou statisticky lepšími ridickami...
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Houby koncerňák,typický příklad někoho,kdo má v hlavě kýbl sra..k nebo jako v tomto případě kopací merunu.
https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/ ... tml#hp-sez
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Máchal

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Máchal »

To bude koncerňák
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Máchal píše:To bude koncerňák
No jo,o co míň jim to jde na hřišti,tak o to větší kingové jsou za volantem,obvzlášťe když si dají na kuráž nějaké hopsinky.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lefort »

Počmáraní šašci s komediemi na hlavě :twisted:
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27490
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

O český fotbal jsem už dávno ztratil zájem. Je v tak katastrofálním stavu jako naše silnice :( A ty karikatury fotbalistů - namyšlenejch frajírků jako tu ten, Limberský a spol. to dokreslují. Jsou to ty 'kyselý pecky' přesně jako ty dopravní nehody....
A časy pánů z Chile a z Bělehradu se asi nevrátí.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Sice jsme trošku off,nicméně v hokeji to není o moc lepší. :twisted: Takže poslední dobou,když už na něco kouknu,tak na biatlon nebo tenis,Kvitka už zase válí. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27490
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Jsme off topic, ale na ligovej hokej se dá koukat. A na biatlon taky. Jsem celkem zvědav na Gábinu na ZOH. Snad to nebude karambol.... Přál bych jí medaili :wink: A Petra je dobrá, ale tenis nemusím.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Máchal

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Máchal »

Biatlon, hokej, fotbal - vždy mi přijde, že tomu všichni fandí, jen když se daří, takže typické čecháčkovství. Čest vyjímkám :-)
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Máchal píše:Biatlon, hokej, fotbal - vždy mi přijde, že tomu všichni fandí, jen když se daří, takže typické čecháčkovství. Čest vyjímkám :-)
Já ale nepsal nic o fandění, :idea: nýbrž o koukání. :lol: Nikdy jsem nebyl takový ten přílepka na obrazovce,jen mi dělalo radost dívat se na pěknou hru,ať už šlo o cokoliv.Ale protože to jde do kopru,tak mě to zkrátka nebaví. :?
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Máchal

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Máchal »

Koukání na sport = fandění (alespoň u mne) a to ikdyž se úplně nedaří, viz MS 2017 v hokeji :)
Odpovědět