Motovýlet

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motovýlet

Příspěvek od Hombre »

Je třeba vydržet do zítřejšího večera, dle předpovědi ze včerejška, mělo by zítra v Písku a Strakonicích pršet s bouřkama, to bylo udávaný ne jenom na centrumu ale i jinde a vše se posunulo o půl dne bez bouřek v náš prospěch někde jinde do jiné lokality dle předpovědi mimo mísu. Dle toho jak se to posouvá ,a kam se to posune neví ani Honsová, tak nějaká kapka padne, aby se neprášilo, ale v rozmezí 11 - 16 hod by kolem Písku a Bechyně dešťová přeháňka být neměla. Ale jestli si stádo krav na Šumavě usere na povel, tak tá změna proudění, počasím zamotá. :mrgreen:
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1792
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Motovýlet

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Nevypadá to dobře :D :(
Oblačno až zataženo, přeháňky nebo déšť, na západě a jihozápadě i trvalý a vydatný. Ojediněle bouřky. Nejvyšší denní teploty 17 °C až 21 °C, při trvalém dešti kolem 16 °C. Mírný proměnlivý vítr 2 až 6 m/s.

:roll: :roll:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motovýlet

Příspěvek od Hombre »

Lépe to vypadá s nedělí a za 24 hod to bude zase vypadat jinak. Já bych navrhoval se rozhodnout zítra ráno v 7hod před odjezdem, prohlídnout kamery , ty mají více vypovídající hodnotu než celodenní předpověď. :?
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motovýlet

Příspěvek od Jerry3 »

Prima, budu tedy očekávat, že zítra ráno v 7.00 hod. sem nějaký kůň strčí svou velkou hlavu a zavelí, zda se vydat na cestu, nebo ne.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motovýlet

Příspěvek od Pitris »

:?: :shock:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9929
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motovýlet

Příspěvek od Colommbo »

V čase, kdy se zítra ráno budete radit s koněm, budu i já už zvolna na cestě. Směr České středohoří na oplí setkání k ukončení léta v báječném kempu v Úštěku. Na čtyřech kolech a pod střechou... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

V Úštěku u nějakého rybníka jsem se kdysi několikrát koupal. Teď nevím, zda to byl kemp, ale oploceno bylo. Nějaké stánky s obžerstvením, a tak. Bylo to tam docela pěkné a mám odtud hezké zážitky - áách 8) . V rybníce byl takový stupeň, nejprve mělčeji, a pak schod dolů.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motovýlet

Příspěvek od Jerry3 »

Pitris píše: :?: :shock:
Můj příspěvek byl inspirován zde již dříve použitým rčením: "Necháme to koňovi, ten má větší hlavu."

Tedy se zítra ráno musí najít nějaký kůň, který včas - nejpozději v těch zmíněných sedm hodin - řekne, zda se plánované setkání vůbec uskuteční. Nerad bych totiž jel skoro 300 km někam, kde nakonec nikdo nebude...
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

U nás je teď azůro, ale tlak jde dolů. Fronta se blíží.
Ragazzi, nechcete abych vstával v sobotu v 7.00 hod., že ne? No, co bych neudělal kvůli vám. Nemám ovšem stálou konektivitu, takže jestli se chcete opravdu rozhodovat až zítra v 7.00, dám SMS zprávu nebo zavolám Pitrisovi a Jerrymu, zda u nás prší nebo jak to vypadá. Vy se pak rozhodněte a sdělíte mi zas na mobil, zda jedete. Já bych pak ještě narychlo objednal ty stoly v hospodě. Moc praktické se mi to nezdá :? . Při přechodu fronty může pršet kdykoliv kdekoliv, takže nepršení v místě ještě neznamená, že nezmoknete. Kdyby ale pršelo v místě srazu, určitě se nekoná, toť mé rozhodnutí už teď.
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Jerry3 píše:
Pitris píše: :?: :shock:
Můj příspěvek byl inspirován zde již dříve použitým rčením: "Necháme to koňovi, ten má větší hlavu."

Tedy se zítra ráno musí najít nějaký kůň, který včas - nejpozději v těch zmíněných sedm hodin - řekne, zda se plánované setkání vůbec uskuteční. Nerad bych totiž jel skoro 300 km někam, kde nakonec nikdo nebude...
Musel bys vzít zavděk mnou a krásně bychom se svezli a pohovořili :D. V případě deště bychom zaparkovali skútr u nás a vyrazili na malý autovýlet. Bylo by to řešitelné tak, abys nebyl zcela otráven :roll: .
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motovýlet

Příspěvek od Pitris »

Ital píše:....dám SMS zprávu nebo zavolám Pitrisovi a Jerrymu, zda u nás prší nebo jak to vypadá. Vy se pak rozhodněte a sdělíte mi zas na mobil, zda jedete....
Tak možná Juniorovi, jestli pojede - já nejedu.... Nejsem "cukrář" a vodní přepršky mě nevadí, ale nemoky - který by zítra asi byly potřeba nemám. Zato mám už blbý boty a celej den mít nohy v mokru se mi nechce. Snad yindy.... https://www.novinky.cz/domaci/414885-vy ... plavy.html
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Když už to vzdal i Pitris, tak nevim, asi se budem věnovat o sobotě úklidu. Sraz bez vedoucího, to možná ani nejde :idea: .
Juniore, pro jistotu, pošli mi, prosím, na SZ číslo na mobil, mám jen Pitrisovo.
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Tak ragazzi, POZOR! Přebírám tímto rozhodnutí za konání dosud plánovaného motosrazu v Bernarticích v sobotu 17.9.2016 a s lítostí vám oznamuji, že TENTO SRAZ SE NEKONÁ. Důvodem je velmi špatná předpověď počasí na tento víkend. Pokud by náhodou bylo hezky (což nevypadá), pak se vám za toto rozhodnutí omlouvám, mrzelo by i mě.
P.S.: Nicméně jsem vždy připraven se motosrazit kdykoliv předpověď počasí nebude takto kritická. Motosrazům zdar! :wink: :D
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motovýlet

Příspěvek od Pitris »

No tak fajn. Konečně to vzal někdo pevně do ruky a rozhodl. Já si za jiné netroufnul....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Já taky ne, ale hodils to na mě :P . Přijde někdy na člověka takovej moment, že zkrátka musí rozhodnout. Takhle to bude rozumnější, než se někde trápit v dešti. Příští týden je také víkend 8) .
P.S.: Koneckonců - já také nerozhoduji za jiné - zítra tam může přijet kdo chce, hospoda je otevřená, jen motosraz není :roll: .
Odpovědět