Motorový olej Oltcit

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorový olej Oltcit

Příspěvek od Pitris »

3enit píše:Ještě jeden malý dotaz. Za ten rok s tím na 100% nenajedu více než 5tkm, má cenu při každoroční výměně oleje měnit i olejový filtr (při nájezdu do 5tkm)? Je to stokorunová položka, ale jen by mě zajímalo, jestli to není zbytečnost :)
Vyměnit olejový filtr není nikdy zbytečné, ale 10tkm zvládne.... Záleží na Tobě 8)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
bloke

Re: Motorový olej Oltcit

Příspěvek od bloke »

3enit> tak to si mal s tým stavom exemplára šťastie (prevádzkyschopný stav bez závažnej hrdze) :wink:
Ináč nečudujem sa výberu žiadneho novonadobudnutého starého auta pre radosť (ani Oltcita), mňa nedávno pochytilo, žeby som sa rád zviezol v Moskviči 2140 ako vodič (možno kedysi dávno som v ňom sedel ako decko vzadu, a ani si nato nijak nespomínam), a ak by ma to chytilo... tak síce aj tak nič (nebudem zbytočne z rozmaru zahusťovať preplnené parkoviská na sídlsiku ako polovica spoluobčanov), no v prípade bývania v dome s garážami/dvorom by som si ho za pár sto EUR v dobrom stave pravdepodobne aj naslepo kúpil. Pritom iste nejde pre mňa o top túžobné auto z kategórie dostupných.
Odpovědět