Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:Já už jel po botě a naklopit to víc,tak už mám díru v kapotě. Ale jak sem psal. Bál sem se. A si prostě lepší. Říkám pořád že se můžem spolu jet projet a třeba se něco přiučím :D
Kapota se v zatáččce brousit může, to je dovoleno :D .
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Že bych také vyfotil gumy? :?: Nikdy jsem sem fotku nezkoušel dát, ani nijak nefotím, ale jak řekl henten Lenin - učit se, učit se, učit se :? .
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Tož, fotky bych nějaké už měl, ale zatím se mi nechce registrovat se kdesi na nějakém rajčeti (či jiné zelenině). A jináč sem asi fotky nedám, nějak jsem pochopil, že to jde jen odkazem. Tak zatím do archivu a trebárs jednou dojde k takovému pokroku, že i fotky sem dám.
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1861
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od BigBang »

pořád existují servery jako tinypic.com nebo třeba postimg.org kde se nemusíš registrovat :wink:
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Hombre »

Itall píše:
Durex píše:Já už jel po botě a naklopit to víc,tak už mám díru v kapotě. Ale jak sem psal. Bál sem se. A si prostě lepší. Říkám pořád že se můžem spolu jet projet a třeba se něco přiučím :D
Kapota se v zatáččce brousit může, to je dovoleno :D .
Amatere,mašina má náklon 45 st.a já dorovnávám tělem Nedrnkám ani stupačkama,ani kapotou.Nepotřebuji žádné dřícoasfaltové elementy v obleku, jen vysunu svůj metrák 30cm mimo osu mašiny. Při tvé váze je mašině jedno. Ve které nohavici máš ptáka.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Hombre: Teď si nejsem jist, zda jde o vysedávání, asi ne. Mě se při vysedávání podařilo náklony ještě zvýšit a opravdu je to na průjezd zatáčkou účinné. Jináč souhlas, že jezdec v zatáčce ničím drhnout nemusí, já bych ani nemohl, mám jen textilní hadry, takže žádná kolínka nevystrkuji ani by mě nebavilo. Nikdy jsem to na ničem nedělal. Snažím se být co nejužší.
P.S.: Pokud jde o ptáka, jeden mi včera vlétl do přilby. Sice ne velký, ale byla to dost pecka. Snad bych se až lekl. No, přílba přežila, já také, on asi, chudinka, ne.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex: Foto gum je zde:

https://motorky.bazos.cz/inzerat/628750 ... SV650S.php

Takhle je to pro mě nejjednodušší, když už ten inzerát existuje. Sice se mi smazaly nějaké fotky, které jsem tam chtěl mít (vejde se jen 6), ale co bych neobětoval. Zas ty gumy za pár dní vyndám.
Návštěvník

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Návštěvník »

Domníval jsem se, že to s prodejem motorky je celé myšleno žertem. A ono ne... :?
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Taky nemám čím drhnout teda krom hlásiče a nebo boty. A o vysedávání v tvém případě nejde,ale na tomhle stroji to jednak není potřeba a taky by to vypadalo celkem exoticky :)

Italle a není to škoda to střelit? Co místo toho? Nebo chceš skončit nadobro? Jinak pneu dobrý. Ono taky jde o profil pneu. Když máš dost vysokou pneu (myslím tím hříbek) a třeba co jsem jezdil 200/55,tak tam si jel po stupačce,ale pořád byl poserproužek ... A třeba co sem tu dával jednou foto předku, tak si myslím,že sme na tom nastejno ...
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... b17a739d34
Co si teď konečně pořídit něco s dobrým podvozkem? :lol: A mohl by si mě pojezdit :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Těch 100 "ostrých" kilometrů na brněnském okruhu bylo za asi 12-13litrů beneli....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Domníval jsem se, že to s prodejem motorky je celé myšleno žertem. A ono ne... :?
Copa jsem tu někdy žertoval? :idea: :lol:
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:Italle a není to škoda to střelit?

Je.
Durex píše:Co místo toho? Nebo chceš skončit nadobro?
Místo toho endurko pro 2 lidi. Já už jsem skončil, ale ještě ne nadobro.
Durex píše:Jinak pneu dobrý. Ono taky jde o profil pneu. Když máš dost vysokou pneu (myslím tím hříbek) a třeba co jsem jezdil 200/55,tak tam si jel po stupačce,ale pořád byl poserproužek
Po nazutí dobré sportky na zadek se mi pproužek zmenšoval rychleji. Ta guma je právě špičatější, lépe se zatáčí (klopí) a v náklonu má větší styčnou plochu.
Durex píše:Co si teď konečně pořídit něco s dobrým podvozkem? :lol: A mohl by si mě pojezdit :wink:
Nedá se stihnout všechno, mě SV stačilo. Rychlejší stroj nepotřebuji, na mou malou TT esvéčko úplně stačí (jak jsem tak koukal, nepojezdí mě tam nikdo a je jedno na čem sedí) a dál zkoušet a investovat do toho nemusím. Není mi 20, ani 30, ani 40...
P. S.: Koukám, že na mém SV jsou asi 4 různé varovné a upozorňující cedulky, z toho 2 pouze italsky. Z toho je patrné, že tohle SV bylo určeno nějakému Italovi, takže se dostalo do správných rukou :D .
Návštěvník

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:...na mou malou TT esvéčko úplně stačí (jak jsem tak koukal, nepojezdí mě tam nikdo a je jedno na čem sedí)...
Ne že bych snad znal mnoho dobrých "malých TT", ale musím uznat, že v bezprostřední blízkosti tvého bydliště se dá na jednostopém stroji skvěle si zajezdit! :wink: Byl jsem tam totiž minulou neděli na skútru...
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Tož, mohl ses nějak ozvat, třeba jsme se mohli na chvíli vidět :idea: .
Návštěvník

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Návštěvník »

Sice jsem neměl dost času, ale ozval bych se. Jenže nemám žádný kontakt...
Odpovědět