Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris: Co naděláš, za mlada jsem dobře viděl, ruce se netřásly, poučen o držení zbraně a míření jsem jakžtakž byl, takže mi střílení nepřišlo náročné - střílel jsem sice málo, ale když už, tak vždy slušně. Tak nevím, proč bych z toho měl dělat problém. Abys byl spokojen? :?:
Samozřejmě, že nemám vždy pravdu. Možná bych to řekl z legrace. Horší případ nastává, když si někdo opravdu myslí, že má vždy pravdu (i když ji objektivně nemá).
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

A aby to nebylo o střílení,tak přidám fotečku z víkendového setkání,na kterém právě byla možnost si zastřílet :D
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 3434_o.jpg
Obrázek
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:A aby to nebylo o střílení,tak přidám fotečku z víkendového setkání,na kterém právě byla možnost si zastřílet :D
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 3434_o.jpg
Obrázek
Nebo jet pořádnou střelbu :D .
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:
Itall píše:Co je mně do Durexovy gumy (tedy rozuměj - zadní)? Jezdí sjeté okruhovky a přezouvá si asi sám, to je pak jiná
On se čas mění a už dávno nejezdím jetý,resp todle nevypadá jako jetá … Je to týden stará fotka … :lol: Ale ano,přezouvám si je sám :)
No dyk právě. Jetou okruhovku jsi spálil a tuhle novou obul :D .
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:
Itall píše:Takže střílet, i relativně přesně, není problém. Z pistole to bude těžší, nezkoušel jsem
No není to úplně těžký,ale asi bych netvrdil,že to není problém ...
Jistěže na nějaké úrovni je už střílení věda. K tomu se nevyjadřuji. Sledoval jsem jednou trénink v RH Plzeň, to bylo skoro neuvěřitelné.
Tož z pistole jsem si vystřelil jen 2x, jednou z "devítky" jen tak nikam a jednou z malorážky do plechovky. Netrefil jsem. Holt, to už jsem byl starý a nemocný a navíc - o střílení z pistole jsem nic nečtl :lol: .
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:Pitris: Co naděláš....
Máš recht. S tebou se toho moc nadělat nedá :roll:
Jen přestat na tebe reagovat.... Měj se "bejby"!!
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex: To je, koukám, nějaký sraz autobusáků...totiž...Hayabusáků :?: .
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Jo je to sraz hayabusáků a střelba se jela. Je to focený na vrcholu ve Šternberku. Dal sem si to 3x a bylo to super svezení. Tam bych klidně bydlel,garáž u tratě a motorku permanentně na nahřívákách - jen přijet domů z práce a davaj :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Ital

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Ital »

To chápu. Taky jezdím skoro pořád na známou dobrou trasu, svézt se. Ani nahříváky nepotřebuji. V sobotu bylo trochu mokro, nic moc. Jen 4x hlásič vpravo, vlevo nic :cry: .
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Výsledek mé reklamace: s nově namontovaným kufrem o objemu 50l daleko za a vysoko nad osou zadního kola to bude ještě horší, zvláště pak za bouřlivého nárazového větru. Potvrzuji, že měli pravdu...
Kvůli tobě teď v EU bude v krámu na každé motorce cedule "POZOR, NA MOTORCE FOUKÁ".
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:.... Měj se "bejby"!!
Směj se, babi !!
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Hombre »

V neděli je v plánu po vystřízlivění na zpáteční cestě z Turnova mezipřistání u Honze na výměnu nové přední gumy B021.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Hombre: Proč zrovna tato guma? Na různých recenzích jsem si o ní (i jiných Bridgestonech) přečetl tolik protiuchůdných zkušeností, že jsem vzdal nějak se v tom vyznat. Jsem zvědav na tvou zkušenost.
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Hombre »

Každému vyhovuje jiná guma a na testy jsem nevěřil ani u auta. A nějaké recenze od Pepka gondíka zaměstnance Pirelli, který pod 10-ti Nic píše ódy na gumy je jen na zasmání.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Tož, mé zkušenosti se s recenzemi (diskusemi) v mnohém shodují. Dunlop D220 byly na diskusích hodnoceny jako špatné, což mohu potvrdit. Michelinkám obecně bylo přiřčeno, že dloho vydrží, kromě nějaké sportovní. A že mají velmi dobré vlastnosti. Já sportovní mám, mohu potvrdit, že vydrží podstatně déle, než sportovně-cestovní Dunlop D220 a má podstatně lepčí vlastnosti. To jsem vyčtl z netu a bylo to hledisko při výběru. Nelituji. O různých Battlaxech jsem četl tolik protichůdného, že jsem se v tom vůbec nezorientoval a tyto gumy jsem zcela vypustil. Pokud bude nějaké dále, vypustím i Dunlop, páč Sportmaxy nejsou zázrak a životnost pokulhává. Michelin mi v tomto segmentu přijde trochu jinde. Asi náskok díky technice nebo tak něco... :D
Odpovědět