Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Brembo píše:Toto už platí pre teploty pod 19 celzia. Pri 10 celzia je to už velmi cítit,stačí malá pozdlžna nerovnost a zadok už uhne. Pokial je vozovka bez vyjazdených kolají,frézovania,opráv výtlkov a vypuklín tak je to O.K. Pridávat alebo uberat nie je treba,stačí držat konštantné otáčky a rýchlost a je to tak isto.
Fakt není jasné, zda je to gumou. Já se vozím po kvalitním asfaltu, páč jinak se nesvezu. Na špatném povrchu se nedají čekat zázraky, SV není enduro. Jak máš nastavené pérování?
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Brembo »

ja nejazdím okolo komína po dobre známej ceste,zvačša jazdíme trošku dlhšie cesty,minimum 300 km a tam si vopred neviem prezriet,či je tam nový ,starý alebo vyjazdený a zodratý asfalt. A ani počasie si nevyberieme,naplánuje sa ideme v stanovený termín či prší,je zima atd. Na predok by som ju osobne určite nedával,na zadku ujde. Ten ma tak velmi neserie.Nervozita sa okamžite začala po výmene pneu,povodná Pirelli Diablo Corsa. Tá zase kým sa nezahriala dost klzala,po zahratí jej okrem štrku nič nevadilo. Takže za tepla O.K.,ked je chladno tak dost znervoznie-Dunlop.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Na předku už jí osobně mám (Roadsmart I - prý není dvojsměs) a ujde. Tedy - lepší, než D220FST. Za horka je bezva, když se ochladilo, je trochu horší. To je asi normální.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Brembo píše:ja nejazdím okolo komína po dobre známej ceste,zvačša jazdíme trošku dlhšie cesty,minimum 300 km a tam si vopred neviem prezriet,či je tam nový ,starý alebo vyjazdený a zodratý asfalt. A ani počasie si nevyberieme,naplánuje sa ideme v stanovený termín či prší,je zima atd.
:wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27492
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Brembo píše:....Pirelli Diablo Corsa. Tá zase kým sa nezahriala dost klzala,po zahratí jej okrem štrku nič nevadilo....
Diablo dobrá ale fakt ju musíš zahřát - já teď jezdím Battlaxy BT 016 a ty tak "háklivé" na teplotu nejsou....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Moje jsou nyní na prd,jen v dešti super. Asi dám ja příští rok inačí.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Pitris JUNIOR píše:Pánové asi mi ruplo v bedně a uvažuji o nějaké menší krosce/endurku (125cc,250cc) s SPZ na vyblbnuí po polnačkách a nějak nevím. Italle máš zkušenosti s nějakejma? Bo kdokoliv jiný :wink: díky.
Proč ne? Kdo si hraje,nezlobí.
Mě jestli se podaří příští rok něco uspíšit,uvažuju pro přítelkyni její vysněný PCX 125 a pro sebe Duka 390. (vyjmečně funglovky,budou doma dloooouho,a u mě asi na furt). Pro sólo jízdy,spolu i každý sám,ona i do práce (2 x 11 km).
Horníka si nechám 100%. Přežil se mnou držku,oba jsme opraveni,dožijem spolu.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Už jsi na Dukeovi 390 seděl? Asi ne...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Seděl ale nejel. Sedlo bych si nechal vygelovat a upravit. Ta moje v "tom" dělá.
A jsem malej,stačí mi velokost stroje. Nečekám od něj zázraky,je z Indie. A na jednobuchu už jsem jezdil.
Chtěl jsem FZ8n ale není už důvod,když si nechám Horníka.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Tak to jo, mám na mysli právě, že je malý. Já se na 390tku nevejdu. Na 690 jo...Jinak bych si 390tku taky koupil, uvažoval jsem i o 690tce, ale pak jsem se rozhodl pro SV.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Právě že já su není obr,uvažoval jsem i o Hondě CRF,CRL (nebo jak to je) 250 Ale sedlo je tam horší hubené. Hen ten Duk mi padl hned do ruky. Místo zadního bobku se dá dát malá plotna na malej kufr,nebo i klasicky nad světlo.
Je pravdou,že ty nebo Durex,by jste se tam neposkládali. A ten pohled na vás :mrgreen:
Mejch 175-75 no problém.

Jo a nedávno jsem měl půjčený na Prahu skútra SH 150 s karbecem. Ani se mi nechtělo ho vracet 8)
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9939
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

http://www.drsnysvet.cz/silene-zrychlen ... -na-trave/ :o :lol:
A v jedenaosmdesáti letech jezdit na mašině mi, při vší úctě, přijde už docela hodně... :?
http://www.novinky.cz/krimi/381809-jede ... izsku.html
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Tak jsem dnes v tom lijaku privezl dalsi hracku. Honda @ 125,s kufrem a super plegem,diky kteremu jsem moc mokry nebyl,nepromoky jsem nebral.
Tak tady ted mam Almu,Xsaru,Swifta,Hornika,prdocha,@,a Maraudra 800 (Ta je rozebrana,az ji dam dokupy,ceka ji majitel v Phe.
Naposledy upravil(a) Pedro dne stř říj 07, 2015 21:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9939
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

V jakém lijáku...? :o U nás za celý den ani nekáplo... :(
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Tady leje od vcerejsi noci do ted nonstop. Podle radaru to na vychode Phy konci,tahne se to v pruhu vice na zapad.
Odpovědět