Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

adosM píše:....ale budu asi na jaře kupovat motorku....
Jakou :?: :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
adosM

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od adosM »

No vypadá to na ostrého motárda. Max 550 ccm obsah. Nechci asi nad 600ccm, kvůli ovladatelnosti. Husa SM 510 r, Ktm 450- 560 smr apod. Možná i něco levného jako dr-z 400 sm. Silniček jsem měl už dost, a asi bych si to znovu nemohl koupit v tomto provozu. Navíc budu chtít moto na vyřádění okolo komína. Na silničce jsem jel jen málokdy nějak rozumně. :? A krizovek ve 160 km/h + kdy se mě motaly do cesty auta z vedlejší cesty jsem měl až až.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Docela rozumná úvaha, schvaluji :D . Horší je, že výběr se stroje se pak smrskává na Evropu.
Itall

Re: tlumič pérování

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:
Itall píše:Na Kayabě jsem jel jen jednou na motorce :P . Nic moc, z výběru Showa nebo Kayaba jsou Kayaby určitě ty horší. Něco jako Mikuni a Keihin :D .
Návštěvník píše:Skutečně velmi relevantní (pro obor aut) srovnání...
Itall rád sranduje :P
No, Návštěvníkovi hlavně vadí, že jsem se navezl jen do Kayaby, čili japonské značky. Dobrá, tedy uvedu, že i Paioli je mizerná. Naopak Marzocchi nebo Sachs je kvalitní.
Co se tedy týká auta, u Fabie jsem měl původní tlumiče 162000 km a byly stále OK. To auto s nimi ještě určitě jezdí. Kayaby tam zajisté nebyly...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Dnes jsem dal asi 100km,částečně účelových,zpátky domu po vyzkoušených okreskách ostřeji,ubral jsem kupodivu ubylo pár mm z PP,ale ta guma MZ 6 Roadtec na to není. Nejsem si na ní jistý,je asi opravdu cestovní a i do vodních podmínek.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

No vidíš, s opravenou rukou to nějak půjde i na Roadtec, nech je tam. Na přední Roadsmart mám vpravo PP 3 mm, vlevo 6 mm. Vzadu Pilot Power vpravo 0 mm, vlevo asi 5 mm, ale je znát, že i tam šla až k okraji (2 mm), jenže tak nejezdím furt :oops: . Tož, jak jsem se svezl za horka, tak se už letos nesvezu. Sice pot se řinul, ale gumy lepily, jako lepidlo. Teď už to není úplně ono... :roll: .
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

No klobouk dolu. :wink:
Zadní gumě prostě nevěřim,půjde do háje.
Zkusim experiment,dám P Angel ST nebo GT.
Může to být i ve mě...,jsem zvyklý na D sportmax.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Tož, D220FST byly také Sportmax. Asi máš na mysli Sportmax Sportsmart.
Včera jsem se zas lehce svezl, rychlé oblouky s překlápěním moc dobré, menší rádiusy blbé, nedařily se.
Přesto opět umenšení PP - předek 2 mm a 5 mm, zadek 0 mm a 2 mm :) . Trošku by to chtělo silnější motór, ale spokojím se i s mým cestovním. Lítá to pěkně 8) .
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Dnes cestou z Kladna,v obci Velká Dobrá,nález malého krámku,kde uzeniny vlastní výrovy a malá pekárna. Zakoupeny luxusní jitrnice,dvě jsem studené vdechnul ještě než jsem nasedl na stroj,a nyní doma v lednici čekají další. Masité,nepřekořeněné,velmi chutné vč.střívka. A ten bůček,jenon se na mě smál :mrgreen:
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

:? Tak na to bys mě nenalákal, stejně jako já tebe na zmrzlinu.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Měli fajn poutač,tak jsem zastavil. Jinak to už léta nikde nekupuji,vyjma malého řeznictví na Bílé Hoře a nebo v Davli u Dolejších.
A samozřejmě když někdo pozve na zabíjačku či donese vzorky... 8)
Škoda že neumím vkládat fotky... :mrgreen:
K véče budou voprásknutý na pánvi s žampiony a Dižónhořčicí :!:
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Tož dobrou chuť (chutné to bude, věřím). Já mám k večeři 2 krajíčky chleba s 10 dkg plátkového sýra - cihly + Kremžskou hořčici + nějakou zeleninu. K tomu Prazdroj nebo Klášter 11 a jako zákusek čokoládový Termix mezi dortové oplatky :) .
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9940
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

Neplevelte (si) vlákno - hrozí, že dalších deset stránek bude o žrádle... :mrgreen:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Nejen motorkama živ jest člověk a jíst se trochu musí, jen daleko míň, než si většina myslí...Nějakým tím PAPÁNÍM se to proložit může. Na srazy taky jezdíte hlavně kvůli škvarkové pomazánce :lol: .
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Občas se musí zaprasit. Myslim že i toto tělo trochu musí. A hlavně voči a chuťový buňky muňky.
Fakt bašta,žádný tuny majoránky a spol.
Protože asi pojedu na sraz,objednám a vezmu s sebou.
Odpovědět