Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

No zde souhlas s Itallem. Je fakt dobrej,po pravdě řečeno,co si dovolil na přední jebce,bych si,a to jsem,pokud zdráv,magor,nedal bych to.
Ta guma vypadala děsivě...
Tohle ti auto nedá. Proč? No nemusíš myslet na to že jsi v jedné stopě a mnoho chyb odpustí.
I když výjezdy ze zatáček s M3,s posledním Ř6,taky nejsou špatný a projet to s něčim co má 4x4,nemyslim různé náhražky,taky má něco do sebě ale to omrzí a není to ono.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od lengy60 »

Tak jízda na horáku s kopce,rychlostí 97km/h,má taky něco do sebe. :lol: :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

A zpátky...?
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od lengy60 »

Pedro píše:A zpátky...?
7-9 km/h :lol: :mrgreen: ale já to jel obráceně,nejdřív do kopce a pak.....panička si ťukala na čelo ještě týden,když viděla to číslo na tacho. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Mám radši když panička ťuká na prkýnko s řízkama. I když Pohreich jsem doma já.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od lengy60 »

Tož ta moje se v kuchyni otáčí velmi zdatně,mně poslední dobou nezbývá čas. :shock: :?
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:No zde souhlas s Itallem. Je fakt dobrej,po pravdě řečeno,co si dovolil na přední jebce...
Ta guma vypadala děsivě...
Náhodou, měla uprostřed ještě skoro 2,5 mm, jako ty tvoje, co máš ve skříni 8) . A byla pěkně vytuněná do střechy, vzorek byl skoro všude ještě vidět :wink: . Bylo mi líto ji vyhodit :roll: . Sice už malinko nebyla tak jistá, ale malinko. Nová Roadsmart jistá je, při svezení šla do kolen spíš zadní (to byla ta zatáčka na Pproužek 3 mm :D ).
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Byla hodně moc do střechy,spíše do Ajfelovky,nedovedu si předtavit na ní někde dojet v dešti.
Dnes odpo Nižbor-Sázava,na chalupu,sám,prý mi spadl kus plotu. Tak si zajdu večer do hospůdky Na Marjánce,Plzeň maj lux ošetřenou a bezva cmundu. Špacírem kilometr podél řeky po trati.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

A taky nejezdim jen špičce boty. Potřebuju být jistě zapřen a být tesně špičkou u zadní brzdy.Když jedu dál,jezdím v zánovních kanadách od SNB,jinak v pevných outdorech. No vlasně dost často.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:Byla hodně moc do střechy,spíše do Ajfelovky,nedovedu si předtavit na ní někde dojet v dešti.
Dnes odpo Nižbor-Sázava,na chalupu,sám,prý mi spadl kus plotu. Tak si zajdu večer do hospůdky Na Marjánce,Plzeň maj lux ošetřenou a bezva cmundu. Špacírem kilometr podél řeky po trati.
Jezdím jen po suchu, nejsem skalní :D . Do hospůdky bych s tebou zašel klidně i u vás, Plzeň dobrý a cmundu určitě ne, jsemť nemocen na tučné :P .
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:A taky nejezdim jen špičce boty. Potřebuju být jistě zapřen a být tesně špičkou u zadní brzdy.Když jedu dál,jezdím v zánovních kanadách od SNB,jinak v pevných outdorech. No vlasně dost často.
Anebo jezdíš v nějakých sportovních "botaskách", co jsem viděl :) . To bych si netroufl, radši se potím, ale tělo obaleno ochrannou vrstvou.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Míro-
Pedro píše: Dnes odpo Nižbor-Sázava,na chalupu,sám,prý mi spadl kus plotu. Tak si zajdu večer do hospůdky Na Marjánce,Plzeň maj lux ošetřenou a bezva cmundu. Špacírem kilometr podél řeky po trati.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Mě se v těch Crossběhacích Najkách dobře jezdí. Nikoliv však v automobilu.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:Mě se v těch Crossběhacích Najkách dobře jezdí. Nikoliv však v automobilu.
Mě se dobře jezdí v trenýrkách, ale neriskuju to. Ochranný oděv je nepříjemný celý život, jednou za život ovšem může být příjemný... Smířil jsem se s tím.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

To jo,ale boty šidim. Ovšem sandály bych si k motohadrum nevzal. Nosim různé druhy sportovních bot celý život,ani ty sandály ne,polobotky jen tam,kde skutečně nelze jinak.
Mám různých sportovek vždy tři druhy současně,každé na něco. A ty výše popsané Najky jen na tůry nebo moto.
Odpovědět