Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Brembo »

Ja mám Roadsmarty myslím že ešte I a viac by som ju už nebral. Mal som možnost odskušat ju pri 14 celzia na mokrom povrchu a bola velmi nervozna. Uhla na každej maličkosti,ten stred je pri chladnejšom počasí až príliš tvrdý.Vyjazdené koleja nemá vobec v láske. životnost je ale dobrá. Možno,že už na II to vyladili.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Tož, ve 14°C na mokru na motorce nejezdím, ale beru v úvahu, že možná koupím Sportsmart 8) . Nějaký mix vlastností, Roadsmart bude moc road :idea: .
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Brembo »

osobne mi najviac sadnu Pirelli,su menej háklivé na vyjazdené kolaje. Mal som Diablo Corsa boli skvelé,len sa museli zohriat,inak to bolo o držku-šmýkali jedna radost. Po zahriatí sa prilepili o asfalt,i za dažda.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Co porád máš s těma kolejema? Mě nevadí ani vyjeté, ani vlakové. Není to taky trochu o stavu podvozku? :idea:
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1792
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Italle najels někdy do vyjeté koleje v zatáčce ?
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris JUNIOR píše:Italle najels někdy do vyjeté koleje v zatáčce ?
Juniore, jels někdy motokros? Koukám a vidim, né? (Specificky v terénu je lepčí, když nevidim každý detail, zpomaluje to :idea: :P ). V případě nerovností v tom nesedim jako pecka, né? Motorku nechám pracovati, váhu přenesu do stupaček :idea: .
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1792
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Ok dostals mě :lol: ... já zapomněl na ten motokros :lol:, ale i tak... při motokrosu to čekáš, kdežto na silnici na sportovně-cestovních gumách a zalehávačce mašině je to něco jinýho než na krosce s drapákama...
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Na silnici musíš čekat fšecko :idea: . Vyjeté koleje u nás určitě. Silniční gumy na silnici jsou určitě výhodou proti drapákům. Nemáš sice k dispozici takové pérování, ale zas neskáčeš lavici, ale jen přejíždíš koleje vyjeté nebo vlakové :roll: .
Tož, takový propadlý kanál či ďoura dovede "klepnout", no. Na mojí SV přední vidle není zrovna kdovíco. Už jsem sice sladil předek a zadek, ale mělo by to být celkově tvrdší do zatáček a na akceleraci, aby se to nehoupalo. Jenže předek přitvrdit už nejde, tak nezbývalo, než povolit zadek. Při přejezdu kolejí, těch vlakových mňam mňam :wink: (tedy jen do 130 km/h, víc jsem nezkoušel, ale pšt...). Ouplná radost :D . Máme kousek od nás takový přejezd, né úplně nejkvalitnější, jeden motorkář tam vloni rozsekal motorku. Asi v terénu nepotrénoval :roll: ...
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1792
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

130 ? :o Ty přejíždíš koleje na dálnici ? :D :mrgreen:
A je to pravda s těma vidlema na SV... Švagr ji měl, na každé dírce doraz :wink:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Brembo »

Itall píše:Co porád máš s těma kolejema? Mě nevadí ani vyjeté, ani vlakové. Není to taky trochu o stavu podvozku? :idea:
podvozok je uplne OK. Rádius prejazdu zákruty moto a auta su uplne rozdielne. Takže ked trafíš práve kolaj,ktoru si nevidel a začne ti uchádzat predok,tak to radost nie je,najma ked tá moto má 200 kg a nie max 100 ako cross.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Kluci,něco,co jsem ještě neviděl :lol:
Suzuki Intruder 1500 2003 najeto 70 000 km
Obrázek
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9929
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

Připomíná to ještě nevyklubané mládě Vetřelce anebo záběr ze slavnýho bijáku Moucha... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

To vypadá jako by si to před focením vyčistil ultrazvukem :P :wink: Neskutečné....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Návštěvník »

Já bych se rád Durexe zeptal, zda ta nerovnost z obou stran "kořene nosu" je z výroby, nebo se snad jedná o prasklinu? Z fotky to není úplně patrné.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Tož, já tomu nerozumím, ale myslel jsem, že právě kvůli tomu "obočí" to sem Durex dal. Není to naklepané pístem?
Odpovědět