Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9936
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

Durex píše:...Jo a ten skútr co sem tu měl už chodí :lol:
Jsi šikula, Jene! :wink: Doposud jen stál, teď už chodí, možná bude ještě někdy i jezdit... :lol:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

:lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

jen pro zvědavce :lol: jo a sorry za kvalitu, telefon a vysílená ruka :lol:
Obrázek
Obrázek
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Je asi pravdou,že Honda má poslední léta pověst nudnosti,v práci kolega říká,je to takovej folksvágn-funguje,ale je to vo ničom.
Má GSX 1400,kupuje MG Gr.
Já bych měl jít do Yama,tu jsem ještě neměl. Láká mě to MM Corsaro,ale asi by mě to vycucalo,i fyzicky,...,SV 1000 už solidní nebude a tak bude zas sametovej Ř4. Stačí mi něco kolem 110 hp. S přiměřenou váhou,samozřejmě. Ale na to pár let času.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Srovnávat Hondu a VW, to ujel. Honda je Honda :wink: . I když teď si to výrobou levných (podle nich) modelů kdesi u křováků trochu kazí.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

On to myslel tak,že moto Honda je jako auto Vag.
Tzn.,bez života,duše,nuda. Ale jede.
O produktech Hondy Ňú koncept,no kazí si s tim reputaci,ale asi potřebujou prachy,ty motorky se prodávají a jsou vidět. I v tom automatu. Jen Integru jsem neviděl. Sice,pravda,nespadá asi do NC,nicméně sdílí stejný motor. Ale ve skútru,no skútru,bych neměl problém. S touto pohonnou jednotkou.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Soudruh Kobajaši (jeden z vývojářů) řekl,že se jim NC dobře prodává chystaj i něco v enduru.
Ale sám jezdí na H 1000 R :mrgreen:
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Hondu jsem poznal jako kvalitní a jakostní motorku. Jakost a kvalita VW je profláklá na kdejakém motoristickém fóru. Sám jsem s VW moc neměl tu čest, jen s neuvěřitelně hlučným benziňákem Caddy a neuvěřitelně hlučným dieselem 1,9 v Octavii I, škodovku z koncernu jsem poznal jako sráč. Něco je vcelku dobré, když to po čase dodělají, ale sériové závady jsou špatnou vizitkou. Já se divím, že VW má takový prodejní úspěch, vždyť ty problémy jsou celkem známy.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Reklama a spol.,myslíš že je NC lepší než levnější MT-07 :?: ....
Hafo lidí slyší Honda a maj jasno. Jsme v moto,tak nezobecňovat.
Prohlížel jsem zpracování rámu . NC 13 vs.Hornet 02. Já nikdy nebyl mistr svářeč,ale tohle bych nedal ....
Otázka,má to Honda zapotřebí ? Asi jo,jestli není v situaci,že pár supermašin ji nad vodou neudrží.
Jo,muj názor. Ale myslim že Kawa asi,Suzi nevim,a Yamaha ji neskutečně zašlapuje.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Nejel jsem na žádném NC ani MT, nevím. Pro mě je vždy otázka, zda se na danou motorku vůbec vejdu. Pak teprve ji začnu prohlížet...
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Na druhou stranu si nemyslím,že by na MT 07 byl nějaký profit natož vývar. Spíš si myslím,že to celkem dotujou aby nalákali zákazníka. Vždyť za to neseženeš ani čínu pomalu ....
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Ale to je fuk kujva. Maj na to. Prodeje jim dělá solidní 6ti kilo,800 taky jde. Nemluvě o 950 v jiné kategorii.
Prodává se snad nástupce Hornetu? CB 650? Koho zajímá pohodovější motor,v této kaegorii. A s nižším výkonem v maximu? Kdyby ji naladili na cca 105-110 hp,šla by líp.
Netvrdim že MT-07 je bůh ví co,ale než NC...,
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Mě se MT-07 líbí parametry a cenou (hmotnost - aspoň tak, výkon - aspoň tak a levnější není nic). Pokud bych se na ní vešel, třeba bych ji i koupil, ale teď už mám jinou motorku a další mít nebudu. Zas TAK mě to totiž nebaví. Rozhodnuto. Je na ní (MT) trochu vidět rozpočtovost, ale ne zas moc. Levná je, v porovnání s ostatním, beru. Že by na ní dopláceli, nevěřím. Motorky po revoluci u nás byly a jsou obecně předražené, dnes je to v našem prostoru luxusní zboží, nikoliv dopravní prostředek pro chudší. Ojetých aut jsou plné bazary, nikdo motorku na dopravu nepotřebuje. Kromě PePeho, ale toho to baví... :lol:
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Někde na fóru o Suzuki SV650 jsem viděl dost divný hodnoty spotřeb paliva. Tedy moc vysoké. Já jsem měl nejvíce 4,8L/100 km při změření na jednu vyjetou nádrž. A to už jsem lítal dost. Fakt je, že moc nebrzdím, ale při svižné jízdě už se někdy musí (z leknutí :D ). Taky nevytáčím do červeného, to bude tím 8) .
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Tak to,že některý výrobce dotuje nějaký model není žádný sci-fi. Ani nemusíme chodit tak daleko. A luxusní zboží? :lol: Kde? Myslíš právě ty hondy NC a Yamahy MT :wink: :lol: :lol: :lol: To je rozpočtový shit. Luxus to byl v 90 letech. Se podívej. Luxusní plně nastavitelný podvozky,litý rámy,hliníkový kyvky,2 kotouče ve předu i na 250 ccm ... Dnes jsou to dopravní prostředky a podle toho taky jsou servisní intervaly a i ceny ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Odpovědět