Millers Oils

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

Millers Oils

Příspěvek od Návštěvník »

Prosím víte někdo něco o anglických olejích Millers Oils? Koukám,že už se dováží i do ČR. Chlubí se, že používají pro závodní oleje jako jediní triesterovou technologii (Motul pouze diester) a jěště se zmiňují o noých převodových olejích s použitím nanočástic :? Jestli je to pravda tak proč se o tom neví? Nebo jsem to do teď nevěděl jen já? :lol:
Díky za info.
NanoBot

Příspěvek od NanoBot »

...nevědel jste to jenom vy!
My všichni už dávno používáme oleje s nanoboty (miniaturními roboty), kteří opravují motor jak za chodu tak v klidu. Velmi to ušetří vysoké náklady na autoservisy!
Wolodyjowski

Příspěvek od Wolodyjowski »

NanoBot píše:...nevědel jste to jenom vy!
My všichni už dávno používáme oleje s nanoboty (miniaturními roboty), kteří opravují motor jak za chodu tak v klidu. Velmi to ušetří vysoké náklady na autoservisy!
:wink: :wink: :wink:

Millerovy oleje do každé rodiny! S nanoboty a v akci v Lídlu - za cenu pěti litrů litry dva ! :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Aha tak koukám, že známí nebudou, ale proč si z toho rovnou dělat pr.el chlapi :?: :!:

Znáte ty oleje, máte zkušenost nebo o nich víte něco ze zemí, kde jsou už na trhu?
Wolodyjowski

Příspěvek od Wolodyjowski »

Anonymous píše:Aha tak koukám, že známí nebudou, ale proč si z toho rovnou dělat pr.el chlapi :?: :!:

Znáte ty oleje, máte zkušenost nebo o nich víte něco ze zemí, kde jsou už na trhu?

Jsem si prošel chvíli Millerův český web...Asi tak- v dnešní době je na trhu s oleji obrovský přetlak. Každý z majitelů i malých servisů vám potvrdí, kolikrát u něj byli od které značky distributoři a kolik peněz jim slibovali i zálohově předem za odběr zrovna toho jejich oleje...
Méně známá značka se může uchytit buď agresivním marketingem s použitím "přilnavých molekul", "nanotechnologie" (velmi populární slovo v poslední době) nebo cenou, silný hráč se taky může natlačit do prvovýroby někde v automobilce.
Tady vidím jakýsi pokus o to první, podle mého názoru jsou ty oleje drahé a drahou věc zákazník koupí jen, když vidí známou značku...
Zde vůbec nevidím důvod k experimentům v době, kdy jsou v obchodech a na benzinkách plné regály olejů renomovaných firem s kvalitou prověřenou ujetými kilometry.
NanoBot

Příspěvek od NanoBot »

...tak tak, já si taky kupuji jenom oleje s nanoboty. Jiné už nechci... ...jedině, že by Millers Oils taky začal přidávat nanoboty do svých olejů a to rovnou ve formě trinanobotů nebo alespoň dinanobotů.
:roll:
Wolodyjowski

Příspěvek od Wolodyjowski »

NanoBot píše:...tak tak, já si taky kupuji jenom oleje s nanoboty. Jiné už nechci... ...jedině, že by Millers Oils taky začal přidávat nanoboty do svých olejů a to rovnou ve formě trinanobotů nebo alespoň dinanobotů.
:roll:
Já jen ze zvědavosti nakoukl i za hranice k soudruhům z eN-Dé-eR a hledím, že tam stojí Millerovy oleje o cca čtvrtinu méně počítaje Ojro za 28...
Prostě zase českej dvoreček, no... :D Proto nejspíš ti nanoboti. :wink:
Uživatelský avatar
Millers Oils
Příspěvky: 74
Registrován: pon bře 02, 2009 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Millers Oils »

Hezký den,

když už je téma založeno a něco se tu napsalo, chtěl bych tedy oficiálně oznámit, že všechny informace o produktech Millers Oils jsou pravdivé a nejedná se o lživá vyjádření.

Prosím anonymy Wolodyjowski, NanoBot a další o případnou důstojnou diskusi a argumentaci, zatím se jejich příspěvky zdají být trochu mimo.
Je škoda, když někdo svou neznalostí zbytečně hází špínu tam, kam nemá.

Co se týče dvou důležitých specifik závodních olejů z řady Millers Oils Motorsport:
1)Millers Oils opravdu jako jediní dělají motorové závodní oleje s triesterovou složkou, zatímco Motul s diesterovou.
2) Převodové oleje s nanočásticemi jsou opravdu novinkou letošního roku. Stačí projet internet nebo se zeptat ve výzkumných ústavech.

Ostatně to je ale fenomén českých diskuzních fór, že se nepřipouští nějaká rozumná diskuse, ale rovnou se o neznámé novince napíše, že je to blbost.

Přeji Vám všem mnoho zdaru a pokud by měj někdo zájem, rád budu diskutovat zde nebo mailem a přiblížím technologie olejů Millers Oils.

S pozdravem Petr Vejvoda
Millers Oils ČR
NanoBot

Příspěvek od NanoBot »

...ale vy jakožto představitel Millers Oils nemůžete mít, v žádném případe nestranný názor. Topolánek bude vždy tvrdit, že jeho politika je správná, Paroubek, KSČ, Lidovci, Zelení totéž (přitom to může být úplně opačný postoj). Z toho vyplývá, že jakožto zaujatý nemůže mít nikdo z principu objekivní názor!

Jenom my - NanoBoti :!: :wink:
Uživatelský avatar
Millers Oils
Příspěvky: 74
Registrován: pon bře 02, 2009 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Millers Oils »

NanoBot píše:...ale vy jakožto představitel Millers Oils nemůžete mít, v žádném případe nestranný názor. Topolánek bude vždy tvrdit, že jeho politika je správná, Paroubek, KSČ, Lidovci, Zelení totéž (přitom to může být úplně opačný postoj). Z toho vyplývá, že jakožto zaujatý nemůže mít nikdo z principu objekivní názor!

Jenom my - NanoBoti :!: :wink:
Prosím nesrovnávat s politiky :evil: :evil: :evil: to raději napište, že jsem vůl :D :wink:

Nemám problém přiznat, že konkurence je v něčem lepší, že něco nejde, neumím, nebo jsem nezvládl. Je mi jasný, že každý (a nejen olejář) o svém produktu píše, že je skvělý a jedinečný, ale pokud se argumentuje technickými a nevyvratitelnými fakty, potom se ze subjektivního názoru stává objektivní pravda.

Nechci se zde dlouze rozepisovat, nudit a dělat reklamu, pouze jsem chtěl reagovat na výše uveřejněné posměšné příspěvky, které jsou bohužel trochu mimo.

Konstruktivní debatě se zamozřejmě nebráním. Díky PV
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Wolodyjowski píše:
NanoBot píše:...tak tak, já si taky kupuji jenom oleje s nanoboty. Jiné už nechci... ...jedině, že by Millers Oils taky začal přidávat nanoboty do svých olejů a to rovnou ve formě trinanobotů nebo alespoň dinanobotů.
:roll:
Já jen ze zvědavosti nakoukl i za hranice k soudruhům z eN-Dé-eR a hledím, že tam stojí Millerovy oleje o cca čtvrtinu méně počítaje Ojro za 28...
Prostě zase českej dvoreček, no... :D Proto nejspíš ti nanoboti. :wink:
Tak se konstuktivně zeptám, proč jsou ceny na našem trhu nastaveny tak vysoko v porovnáni s jinými trhy. Jeno mi to netvrďte že tolik stojí překlad do češtiny.
Wolodyjowski

Milej pane Miller

Příspěvek od Wolodyjowski »

vaše ántré "nevíte někdo něco o olejích Millers Oils" se vám trošku vymklo z rukou :wink:
Některé názory se mohou zdát trošku "mimo", ale určitě máme právo na jejich vyslovení. To, pokud pan "nanobot" použije formu humoru a nadsázky, je potřeba se nad to trošku povznést...
Nezaregistroval jsem žádné nevyvratitelné technické argumenty ani od vás zde, ani na českém webu miller.cz, mj. jste ani nekomentoval můj poznatek s cca o 25 % vyšší ceně Millerových olejů v Česku ve srovnání s Německem.

Tak nazdááár, sokolíci! :D
Uživatelský avatar
Millers Oils
Příspěvky: 74
Registrován: pon bře 02, 2009 13:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Milej pane Miller

Příspěvek od Millers Oils »

Wolodyjowski píše:vaše ántré "nevíte někdo něco o olejích Millers Oils" se vám trošku vymklo z rukou :wink:
Některé názory se mohou zdát trošku "mimo", ale určitě máme právo na jejich vyslovení. To, pokud pan "nanobot" použije formu humoru a nadsázky, je potřeba se nad to trošku povznést...
Nezaregistroval jsem žádné nevyvratitelné technické argumenty ani od vás zde, ani na českém webu miller.cz, mj. jste ani nekomentoval můj poznatek s cca o 25 % vyšší ceně Millerových olejů v Česku ve srovnání s Německem.

Tak nazdááár, sokolíci! :D
Naše ántré :?: tak to opravdu ne

Dobrá, pokud se tedy nebudeme bavit o olejích , ale o věcech okolo, proč ne, tomu rozumí kdejaký pisálek. Ono je to jako v té televizní reklamě - když něco neznáte, neznamená, že to neexistuje. A když něco neznám, tak na to nakydám špínu a tak jediná věc, které se lze chytnout v hodnocení kvality olejů je porovnávat ceníky, dobrý sokolíci! :wink:

Co se týče vašeho poznatku o rozdílných cenách: Přiznám se, že jsem to takto se soudruhem v NDR neporovnával, ale když už se to stalo jediným středobodem diskuse, tak se zapojím. Na začátek bych opravil Vaše subjektivní a lživé vyjádření o rozdílu cen. Vzal jsem cca 10 položek z různých produktových řad a vyšel mi rozdíl cca 15,5%. žádná čtvrtina (vašich cca 25%) se nekoná.

Dále bych k rozdílu cen uvedl, že německý kolega je dealerem pro cca polovinu Evropy a cenová politika je na každé zemi zvlášť. Rozdíl udělá i to, že na svém e-shopu má ceny cca o 3-5% nižší než v doporučeném ceníku pro kamenné obchody. My uvádíme doporučené maloobchodní ceny v plné výši. V neprospěch dále hovoří stavba cen za situace v jaké byla prováděna:
Nevím, jestli se zabýváte obchodem se zahraničím, ale jen pro připomenutí se zhruba od konce července 2008 zvedá kurs od cca 23 Kč po současných 28-29 Kč. V době, kdy byly ceny stanovovány - přelom leden / únor 2009 měl za sebou kurz půlroční let vzhůru a neznám importéra, který by zafixoval ceny na aktuálním kurzu v té době - tj.cca 28 Kč - a neměl by strach z dalšího zdražování Eura. Další věcí jsou náklady na transport zboží, zkuste si zjistit, kolik stojí doprava velké anglické jednorázové palety z Anglie resp. Německa do ČR.

Tak nazdáááár sokolíci 8)
Wolodyjowski

Re: Milej pane Miller

Příspěvek od Wolodyjowski »

Budete-li nazývat místní diskutéry "pisálky", určitě tím přispějete k prodeji vámi nabízených produktů. Zjevně jste školený "marketér" minimálně s kurzem CIMA :D
Víte, ono zákazníka ani tak moc nezajímá ta zmíněná cena dopravného palety z Anglie, logistika je váš interní problém a jak se s ní "popasujete" a jak svoje náklady promítnete do cen je váš boj :wink:
Nikdo tady na nikoho nic nekydá, to jen vy slyšíte trávu růst...

Nazdááár a zejtra všichni v krojích u Národního! :D
Uživatelský avatar
Millers Oils
Příspěvky: 74
Registrován: pon bře 02, 2009 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Millers Oils »

No, školený, neškolený, spíš pohybující se v reálném světě obchodu.
O cenových kalkulacích zákazníka informovat nepotřebuji, je to informace pro Vás, snaha i vysvětlení, aby nedošlo k pouhému porovnávání ex-post (a ještě lživému, co se týče rozdílu cen) bez souvislostí okolo. Když už se tu diskuze začala i otěch všech věcech okolo, je zkrátka potřeba pokusit se vše vysvětlit.
Nečekám, že si každý sedne na zadek z olejů Millers, jen se snažím uvést věci na pravou míru, když už byla diskuze započata....
PV
Odpovědět