Millers Oils

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Millers Oils

Příspěvek od lefort »

Honem rychle jsi svůj příspěvek opravil :D dole je to totiž napsané, pane lháři...
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
jarod72pm

Re: Millers Oils

Příspěvek od jarod72pm »

Hele před tím ani po tom nebyla žádná informace o tom že vyrábí nano aditiva !!!
Jediný kdo lže jsi TY !
Opravím ho klidně zpět a TY tam tu informaci stejně nenajdeš.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Millers Oils

Příspěvek od Jezevcik »

Ve 14.39 jarod něco napsal, v 15.44 Lefort reagoval, v 15.52 jarod žasl, co tím Lefort mínil a v 15.55 jarod změnil příspěvek.
Když už nejsi žádný James Bond, tak se aspoň nepouštěj do takto složitých akcí, drzoune jedna drzá, zvědavá, vošklivá, brejlatá, Douchová.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Millers Oils

Příspěvek od lefort »

To máš pravdu, taková informace tam opravdu nebyla. Jen jsi psal, že jsi na Barumce koukal pod ruce mechanikům a nano aditiva od Millers jsou tam používaná :mrgreen:
Sakra, jestli tohle celé není ironie, pak je to teda velká síla :mrgreen:
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
jarod72pm

Re: Millers Oils

Příspěvek od jarod72pm »

Hele kde jsem psal že jsou používaná? To už snad nemyslíš vážně?
Ty jsi placený provokatér fora? Mohu Tě poprosit (teda pokud na to máš mozek) aby jsi mě neotravoval?
To je neskutečné co se tady děje...
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Millers Oils

Příspěvek od Jezevcik »

Nikdo Tě tu nedrží. A trochu se zklidni, jsi opravdu dost drzý.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
jarod72pm

Re: Millers Oils

Příspěvek od jarod72pm »

Naopak jsem v pohodě a budu reagovat tak jak vy provokujete.
Drzý jsi tu akorát Ty sám .Nikoho jsem nenutil aby mě provokoval a pokud si to zpětně čtu flame tu vyvolávají jiní.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9936
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Millers Oils

Příspěvek od Colommbo »

Mně je zcela jedno, jestli nanoano nebo nanone, jen jsem chtěl vědět, co si kdo myslí(te) o tom, že
...se této inovativní technologie nechopili i jiní mnohem větší výrobci (Castrol, Shell)... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Millers Oils

Příspěvek od lefort »

Colommbo: já si myslím, že Nanodrive (a teď myslím Millers Oils) má smysl možná v motorsportu, kde může přidat pár koní navíc a lépe chránit motor (možná).
V civilním použití podle mě zbytečnost, osobně radši dvakrát vyměním pao/ester např. od Yacco než utratím to samé za jeden kanystr Nanodrive od Millers Oils...
Protože kdyby to byl opravdu takový zázrak, zákonitě by se musely větší korporace chytit. Otázka je, jestli se pak jedna najednou s něčím nevytasí a nebude z toho lavina :roll:
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Millers Oils

Příspěvek od Jezevcik »

V akunářadí se nanotechnologiemi dost zhusta pyšní DeWalt. Ostatní výrobci, pokud se nemýlím, také zatím ještě nepřeřadili.
Já hlavně myslím, že těm našim motorům je to srdečně jedno.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9936
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Millers Oils

Příspěvek od Colommbo »

Nevím, jestli sem ještě občas zavítá pan Petr Vejvoda http://www.oleje.cz/forum/member681.html, ale možná by nebylo od věci aspoň trochu pochopitelně či uchopitelně vysvětlit princip "Nanodrive". Co to umí a jaké to má výhody, si přečíst umíme, ale PROČ tomu tak je, vlastně nikdo z nás neví... :? Ale možná je to obchodním tajemstvím. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
renal
Příspěvky: 84
Registrován: ned led 26, 2014 9:36

Re: Millers Oils

Příspěvek od renal »

Castrol a Shell mají diky reklamě, už desetiletí takové jméno v podvědomí lidí, že si už žádné experimenty s nano technologií nemusí dovolit a jen udržovat svůj standart a jsou na svém. To je muj názor. Každopádně jsem nikde neviděl ani jeden nezávislý test nano olejů od Millers ani vlastně jiných výrobců olejů, jestli ty jejich uváděné hodnoty odpovídají skutečnosti. Léta kupuju Dtest a někdy opravdu žasnu co si dovolí výrobce napsat na svůj obal a vůbec to není pravda !§!
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Millers Oils

Příspěvek od Pitris »

jarod72pm píše:Ty jsi placený provokatér fora?....To je neskutečné co se tady děje....
Brzdi kamaráde ! Seš tady 14 dní i s cestou (ano, vím že si tu byl i před povinnou registrací) a začínáš kolem sebe dost kopat :evil: Nikdo tu neprovokuje, jen se Ti tady lidi snaží trošku otevřít oči. Ty se tady prezentuješ jako že věříš tomu, co si výrobce napíše na obal. To by potom všechno na světě bylo to nejlepší - ale není, příteli, není. Stejně jako není pravda všechno, co si výrobce napíše na obal....

A ty tvoje některé domněnky, kdy napíšeš třeba v souvislosti s nanosložkou....
jarod72pm píše:....Dokonce bych se nedivil kdyby něco podobného plavalo v Edge od Castrolu....
nebo o oleji že neobsahuje aditiva omezující tření
jarod72pm píše:Jak víš že každý olej má složky proti tření? Nikde to není psané a není certifikát....
jarod72pm píše:....Na některých místech kde jsou vyšší tlaky je dobře vidět že žádný olej nemá antitřecí schopnosti....
:P :P :P Pokus se o tom aspoň něco si přečíst: http://www.oleje.cz/clanek/Mazivarske-m ... veho-oleje
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Millers Oils

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:....přijde mi zvláštní, že se této inovativní technologie nechopili i jiní mnohem větší výrobci (Castrol, Shell)... :? Co si o tom myslíte...?
Část výrobců má "svoji" patentovanou technologii - Motul technosyntézu, Redline estery, Mobil1 má SHC Synthese Technology™, Liqui Moly a Fuchs propagují MoS2, Petro-Canada staví na HT PURITY, Castrol má teď FST Titanium a třeba Shell technologii PurePlus. No a Millers oils se před pár lety "chopil" nanosložky....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
jarod72pm

Re: Millers Oils

Příspěvek od jarod72pm »

Pitris píše:
jarod72pm píše:Ty jsi placený provokatér fora?....To je neskutečné co se tady děje....
Brzdi kamaráde ! Seš tady 14 dní i s cestou (ano, vím že si tu byl i před povinnou registrací) a začínáš kolem sebe dost kopat :evil: Nikdo tu neprovokuje, jen se Ti tady lidi snaží trošku otevřít oči. Ty se tady prezentuješ jako že věříš tomu, co si výrobce napíše na obal. To by potom všechno na světě bylo to nejlepší - ale není, příteli, není. Stejně jako není pravda všechno, co si výrobce napíše na obal....
Snaží se mi otevřít oči formou že lžu? Že mám na to jiný názor neznamená automaticky špatný názor protože někdo na fóru tvrdí opak?
Ne ne nekopu kolem sebe ale pouze se bráním , co je tak složitého si to přečíst???
Jako admin jsi od začátku(první ban) hodně zaujatý místo toho abys jako autorita byl nestranný .
Nikdy jsem nevyvolal problém jako první a nikdy jsem tu nikoho nenapadl jako první ,vždy jsem se bránil jen urážkám a ponižování ze strany některých zde egoistických idiotů nic víc, ale už se to lepší podívej dokonce někteří umí i slušně komunikovat a diskutují se mnou normálně a taky jim neříkám jestli mají pravdu nebo ne ale respektujeme si svůj názor. Navíc když si to podpoříme informacemi z venku jako testy/rozbory/praktické zkušenosti a nejen to co někdo napíše někde s titulem ing atd (takových je na netu spousty a umí prosadit prakticky cokoliv)
Třeba KN filtry mají podporu mají reklamu mají praktické testy a mají spokojené zákazníky a nemají ani jeden poškozený motor přesto informace zde hovoří opačně a na základě čeho? Jen a pouze vlastních myšlenek některých jedinců kteří mnohdy ani ten filtr neviděli v reálu. A to je to oč tu běží.Otevřít oči ? OK ale s rozumem a ne formou napadání když nevíš /neznáš nehodnoť...
Cheš po mě abych brzdil protože někteří zde to nemají rádi když jim někdo konkuruje a oponuje?
Ale od toho je forum vyměnit si informace a podělit se o zkušenosti nebo je i rozumě rozebrat proč a jak.Jestli ti něco vadí asi to bude tím že mám ještě starou školu - k slušným lidem se chovám slušně a k lidem kteří prudí vracím stejnou kartou a jinak to neumím.Je spousta argumentů které jsem zde vyčetl a respektuji -taky na základě toho jsem měnil olej od doporučeného a bylo to na základě vašich informací a doporučení. Pokud to tak zůstane , tak nemám problém .Jen nepotřebuji kolem toho pár rýpalů kteří neumí číst nebo pochopit psaný text či dokonce lidi kteří mě veřejně označují za lháře .Já bych si tohle třeba nedovolil jako první bez pádných argumentů.
Odpovědět