Millers Oils

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Millers Oils

Příspěvek od Pitris »

Nikdy jsem si nevšiml, že by tu uživatel Millers oils někomu tyto oleje nutil - jen tu prezentuje novinky této anglické firmy. A je tu dost lidí, kteří jsou ochotní kvalitu těchto olejů i zaplatit a ptají se na ně !
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Millers Oils

Příspěvek od lefort »

Colommbo píše:Sniper_2003: Podle tvého příspěvku to vypadá, že MO v motoru ti zvyšuje ego a je-li tomu skutečně tak, tož je mi tě líto...
Mocné TDi=mocné ego...
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Máchal

Re: Millers Oils

Příspěvek od Máchal »

To nebude EGO, to bude hustočyp :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Millers Oils

Příspěvek od Pitris »

tomášFuk píše:....Určitě to nebude špatný olej, ale poměr výkon/cena, už je mimo....
Millers Oils píše:Dobrý den,
co víte o výkonu toho oleje, když jste jej již dokázal zhodnotit a porovnat s cenou?
O tom zřejmě vůbec nic :x Ono totiž vůbec nejde o to aby to poznal řidič, ale aby to poznal MOTOR :!:
A určitě to není o tom že by byl výkonnější tím že by v motoru mohl být déle, ale v ochraně motoru :!:
Krom toho - 4 sta za litr zas není tolik v srovnání s tím, že v servisech jsou kolikrát schopni si za litr naúčtovat i dvojnásobek
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Sniper_2003

Re: Millers Oils

Příspěvek od Sniper_2003 »

Máchal píše:To nebude EGO, to bude hustočyp :wink:
Ano hustočip jak říkáš mám a je to jedna z mála úprav. :D A co se ega týká, možná by si někteří pisatelé měli sami zaméct před svým prahem. :wink:

Mimochodem pánové, proč zde komentujete výrobky MO když je sami nepoužíváte nebo s nimi nemáte žádnou zkušenost?? To je přesně český národ. Nic o tom nevím, je to drahý oproti jinému tak to rovnou zavrhnu a pomluvím. :idea:

Z mé zkušenosti mohu říci, že olej mému vozu dělá dobře ( odzkoušeno na brzdě ), nepiji a nekouřím tak si mohu dovolit jednou ročně vyhodit 1800Kč za olej MO. :wink:
Naposledy upravil(a) Sniper_2003 dne pon bře 09, 2015 18:36, celkem upraveno 1 x.
Máchal

Re: Millers Oils

Příspěvek od Máchal »

To Y jsem tam dal schválně, nevadí. Co máš na mysli tím čipem? Přehrání pouhé mapy ŘJ, nebo HW úpravy?
Sniper_2003

Re: Millers Oils

Příspěvek od Sniper_2003 »

Jak HW tak SW.
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1758
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Millers Oils

Příspěvek od kornel »

Colommbo píše:Sniper_2003: A taky souhlasím s tím, že je lepší použít klidně olej bez nanočástic a vyměnit jej třeba dvakrát častěji.
alebo napr. ako v mojom prípade.. motorsport olej s nano + k tomu tá dvakrát tak častá výmena, ktorou sa zvykne oháňať pri riešení "super" olej vs. bežný :) :D :lol: :P :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Millers Oils

Příspěvek od Pitris »

Pánové jestli mohu poprosit, nechme toto vlákno pro oleje Millers oils :!: Kdo je chce a umí je i ocenit, ať si je koupí, kdo je nechce nechť si je nekupuje a na to, abyste byli ve při, tu jsou jiná vlákna :? :twisted:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9936
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Millers Oils

Příspěvek od Colommbo »

Jen ještě odpovím Sniperovi, že jsem se nevyjadřoval k MO, ale k jeho příspěvku ve stylu "když na to nemáš, tak zmiz anebo drž kušnu"...
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
renal
Příspěvky: 84
Registrován: ned led 26, 2014 9:36

Re: Millers Oils

Příspěvek od renal »

Sniper_2003 píše:
renal píše: Klidně si kupuj 5L bandasku i za 5.000,- kč, my ostatní chceme vědět parametry tohoto oleje a porovnat ho s konkurencí a potom se rozhodneme :-)
Nu podívej se, je vidět že jsi nikdy MO neměl a ani mít nejspíš s tímto přístupem nebudeš. Pokud na to nemáš tak si opravdu raději jak říkáš kup 2x levný olej. :wink: Ale nepiš sem příspěvky viz poslední 2. :roll:
Nu podívej se, olej od MO EE 5W-40 s 505.01 jsem měl v autech vícekrát a od té doby co je zdražili, tak používám kvalitní Yacoo 5W-40 s C3-10, nebo Sunoco 5W-40 (žadné polské kopie) a měním je 2x častěji (po 7-8.000 km) za přibližně stejný peníz...kdyby dělal Mobil1 olej 5W-40 s normou 505.01 a ne omaštěnou vodu 5W-30 s normou 507.00, tak používám jenom ten...
A věř tomu, že na to mám, ale mám rozhodně jiné priority, než olej s TBN: 6.66 mg KOH/gm :-) :-) za 2.000,- kč....
Sniper_2003

Re: Millers Oils

Příspěvek od Sniper_2003 »

2 Colommbo
Bohužel takto to vůbec nebylo podáno. Pochopil jsi to špatně a pak jsi tu rozjel akorát hon na čarodějnice. Bylo to myšleno tak že nemůžeš soudit něco co jsi nevyzkoušel. :wink: Což ve většině případů některých komentátorů tak je. :wink:

2 renal
:D :D :D :D :D

Omlovám se Pitrisovi za Off topic, když tak to smázni. Děkuji.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9936
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Millers Oils

Příspěvek od Colommbo »

Sniper_2003 píše:...je vidět že jsi nikdy MO neměl a ani mít nejspíš s tímto přístupem nebudeš. Pokud na to nemáš tak si opravdu raději jak říkáš kup 2x levný olej. :wink: Ale nepiš sem příspěvky viz poslední 2. :roll:
Ach so, asi jsem to fakt pochopil špatně... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Sniper_2003

Re: Millers Oils

Příspěvek od Sniper_2003 »

Nevadí odpouštím ti. :lol: Mimochodem nemusíš mi citovat příspěvky jsem v nejlepších letech ještě si pamatuji co napíši. :wink:

Hauk za tímto výplachem. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Millers Oils

Příspěvek od Pitris »

@ MO EE LongLife VW504/507 TBN: 6.66 mg KOH/g :arrow: Je pravda, že toto není nijak závratná hodnota, která je ale bohužel zapříčiněna nikoliv samotným olejem, ale "požadavkem" filtru pevných částic :( Ono skloubit neskloubitelné holt nejde, ale tento olej má jiné vyzdviženíhodné vlastnosti....ale "miler" má naštěstí oleje i s poctivou hodnotou alkalické rezervy i k 10-ti mg KOH/g - záleží jen na prioritách.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět