Millers Oils

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
e1H

Re: Millers Oils

Příspěvek od e1H »

Na nanodrive.sk je aktuálne mierna zľava na oleje EE. Tak isto na aditíva.
šulda

Re: Millers Oils

Příspěvek od šulda »

Tak u millersoils.cz to šlo z 1551,-kč za 5l na 1690,-kč :x což je momentálně v přepočtu asi to samý jako na nanodrive.sk
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Millers Oils

Příspěvek od lefort »

Jsem rád, že jsem nakoupil ještě za staré ceny. Holt asi přirážka za nové flašky :?
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Millers Oils

Příspěvek od Hombre »

Tak má výměna Millers se odkládá. Když jsem dával Q8, tak jsem čučel na měrku jako puk, abych viděl na ní hladinu oleje. Přes léto jsem tam dal na zkoušku 10W-40 Valvoline a asi pokračovala debordelizace motoru, protože na měrce je olej černý jako luža a to samé na kozlicích ventilů. Tak budu muset nejprve dát nějaký na spláchnutí toho černého do vany a pak teprve dát ten plánovaný. :cry:
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Sniper_2003

Re: Millers Oils

Příspěvek od Sniper_2003 »

šulda píše:Tak u millersoils.cz to šlo z 1551,-kč za 5l na 1690,-kč :x což je momentálně v přepočtu asi to samý jako na nanodrive.sk
Sakra, jsem si ho měl koupit do zásoby. Takhle za 1/2 roku si ho koupím zase o něco dražší. Tedy v případě, že se nebude nadále ještě zdražovat. :x
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Millers Oils

Příspěvek od Pitris »

Hmmm, podražil i EE Semi Synthetic 10w40 :( ale alfi zatím zůstal na dřívějších cenách....
pětilitrovky 5w30 EE C3 - 1475,- Kč, 5w40 EE - 1470,- Kč, 10w40 EE - 1000,- Kč a 5w50 XF - 1368,- Kč
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Sniper_2003

Re: Millers Oils

Příspěvek od Sniper_2003 »

Domnívám se že nebude dlouho trvat, než-li se to změní. :wink:
Karel P.

Re: Millers Oils

Příspěvek od Karel P. »

Hmmm....:-( asi přejdu na jiný TOP olej, nebo budu měnit levnější častěji...bohužel, ale dávat 1700,- tak to ani náhodou :-)
e1H

Re: Millers Oils

Příspěvek od e1H »

Toto píšem už dosť dávno. Millers Oils je dobrý, ale predražený. Radšej budem dávať lacnejší olej a budem ho meniť častejšie.
Uživatelský avatar
Millers Oils
Příspěvky: 74
Registrován: pon bře 02, 2009 13:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Millers Oils

Příspěvek od Millers Oils »

Dobrý den,
chápu, že zdražení není nikdy příjemným krokem, ale trvalá změna kurzu Libry nás k tomu bohužel od 1.9. opět donutila :? Předejdu dotazu o zlevňování, ano před cca čtyřmi lety jsme při propadu kurzu o cca 10% zlevnili.
Děkuji za pochopení, zachovejte nám prosím přízeň.

Obrázek
Mav
Příspěvky: 87
Registrován: čtv pro 06, 2012 17:01

Re: Millers Oils

Příspěvek od Mav »

Pánové,
kluci z Milersu za to nemohou, poděkujte naší skvělé ČNB !!!

Nikdo před ní při devalvaci kurzu CZK /EUR / ...***/ v Praze nedemonstroval, ničeho jsem si alespoň nevšiml.

Toto udělat Francouzům, mají přinejmenším rozbitá okna a poničenou fasádu, nemluvě o tom, že pánové by do práce mohli jedině s ochrankou a nebo kanálem.

Tady jsme stále jenom Ovčani.

Jinak se chci Millerům omluvit, v příspěvku o výměně kroužků v BMV jsem je v zápalu psaní zcela neuváženě nařkl, že OBECNĚ využívají technologie výzkumníků z východu, aby celý zisk zůstal na tzv.: Bankéřům na Západě. (Xado)

Xado je založeno na tvrdé metalokeramice, Millers pracují s tzv.: měkkou technologií. Tímto se ještě jednou omlouvám.

Už ale určitě vím, jaký olej dám příště do mého metalokeramického motoru - bude to Millers Nanodrive, docela se těším na výsledek - další snížení spotřeby, zlepšení výkonu a akcelerace téměř zdarma bude podle mých zkušeností zcela reálné.
Fahrer
Příspěvky: 433
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Millers Oils

Příspěvek od Fahrer »

Mně se blíží další výměna a naopak nejsem přesvědčen, že to MO bude znova.Spotřeba se nijak nezměnila a naopak jsem, po cca 9500km zaznamenal citelně zvýšený zvuk motoru. A to jsem na tyhle mechanické zvuky poměrně hluchej. Ale možná jsem měl jen příliš velká očekávání.
Karel P.

Re: Millers Oils

Příspěvek od Karel P. »

Millers Oils píše:Dobrý den,
chápu, že zdražení není nikdy příjemným krokem, ale trvalá změna kurzu Libry nás k tomu bohužel od 1.9. opět donutila :? Předejdu dotazu o zlevňování, ano před cca čtyřmi lety jsme při propadu kurzu o cca 10% zlevnili.
Děkuji za pochopení, zachovejte nám prosím přízeň.

Obrázek
Zajímavé je na tom to, že drtivá většina výrobců olejů ceny nemění, asi mají jiný kurz než u Millerů :-) Nebo ČNB během posledních 30 dnů zase devalvovala korunu? Asi mě to uniklo :-) Každopádně já osobně s Millerem končím.
Sniper_2003

Re: Millers Oils

Příspěvek od Sniper_2003 »

Je pravdou,že 1700Kč za 5l oleje je už celkem raketa. Chápu že ceny se mění, ale vše je asi nejspíš o poptávce. :wink:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9915
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Millers Oils

Příspěvek od Colommbo »

Nechci se do toho moc montovat, ale souhlasím s vámi, chlapci... M-oleje nepoužívám, takže hodnotit je nemohu, nicméně obecně nemyslím, že by třeba v porovnání s oleji Mobil1 (jež jsou za zhruba polovic) byly takový (dvojnásobný) zázrak... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Odpovědět