Magnetizery

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

Já chci o červené karkulce....
luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

Na Aukru stojí 419Kč + pošta. Za tu cenu dostaneš jakousi věc, která je k ničemu (a ještě s neexistujícími čísly patentů - osobně jste to ověřoval). Žádný patent to nemá, protože patenty na blbosti se nadávají a sám prodávající tam nezmiňuje přímo číslo patentu, ale číslo nějakého hlášení patentovému úřadu. Takže to klidně může být interní číslo, kterým si odesílatel označuje a eviduje odeslanou poštu. Mohl tudíž na patentový úřad odeslat hlášení: Dobrý den, vymyslel jsem geniální magnetizéry a chci patent. Načež mu patentový úřad na toto hlášení odpověďě: Díky za dopis, ale je to pěkná blbost, a tak si polibte prd.. (tím se však prodejce ani výrobce chlubit nebudou).

Jestli chceš, poslu Ti číslo mého účtu. Pošli mi na něj 350Kč. Já ti za to sice nepošlu nic, ale můžu tě ujistit, že to nic ode mně bude mít stejný vliv na chod a spotřebu tvého motoru jako výše zmíněné magnetizéry :idea:
A ještě u mojí nabídky ušetříš 69 Kč oproti Aukru..... :lol:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Jej to je ale všelék, ještě by to mohlo zgenerálkovat motor :-D Jsou různé věci často i různě funkční, nic neodsuzuji, dokud nevyzkouším, ale moc se mi to nezdá. Poptal bych se třeba v autoservise nebo bych hledal na netu někoho, kdo to opravdu používal. :idea:
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Příspěvek od Brembo »

Tak toto je genialna blbost. Predavalo sa to uz za komunizmu za desatinovu cenu a malo to taky efekt,ze sa nepatrne zvacsila hmotnost vozidla. Najvacsi nezmysel,aky som kedy cital.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

hlavně ta spousta polských garantů :lol:
a když už si někdo dal práci se psaním sáhodlouhého popisu, mohl si to po sobě aspoň přečíst :lol:
Demo píše:Já chci o červené karkulce....
:wink:
mipesa
Příspěvky: 763
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

...ale jo, pro dobrý pocit kovaných tuningářů to je super věc :lol: :lol: :lol: :roll:
bastien
Příspěvky: 125
Registrován: stř srp 22, 2007 0:37

Příspěvek od bastien »

To se prodávalo už za totáče. Byly to červnený krabičky, vyrobené v ČSSR. Udávalo se, že úspora je cca 3-5%.
jc

Příspěvek od jc »

Silne magnety mam, upevnim na palivove potrubie a privod vzduchu a budem testovat :D Mam idealne podmienky na test, pretoze vzdy tankujem absolutne do plna a jazdim denne rovnaku trasu. Na jednej nadrzi zvyseny dojazd o 50 km hravo odhalim. Ak vobec nejaky bude :lol:
JosefJ

magnety

Příspěvek od JosefJ »

Mám MAN TGL a ze zvědavosti jsem dal 2magnety na přívodní plast. trubku a nic. A to jsou neodymové,průměr 25mm výška 15mm. jeden unese 13kg. takže silné až až.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Jenomže ti chybí to fluidum, které obohacuje benzín a dává ti skvělý pocit z jízdy :lol:
Pomůže to jen a tehdy, koupíš-li to profi v krabičce se skvělými nápisy a skálopevnou reklamou, nastane "Castrol efekt", tedy budeš mít pocit z "dobře utracených" peněz.
FF

Příspěvek od FF »

Podľa posledných poznatkov z ESA a NASA toto zariadenie dokáže ušetriť presne toľko paliva o koľko stúpne spotreba paliva samotnou hmotnosťou tohoto zariadenia.
Toto zariadenie, teda využíva petrochemický archimedov zákon.
Na výskume sa podielali také mená ako: Teller, Bethe, Fuchs, Kurčatov a Sacharov.
:mrgreen:
Brembo.SV

Příspěvek od Brembo.SV »

kdesi som videl relaciu,kde testovali podobne blbovinky vratane magnetov. Ani jeden druh pridavneho zazraku nemal pozitivny vplyv na vykon ci spotrebu. Vacsina z nich spotrebu zvisila,alebo znizila vykon. Magnetizer vysiel najepsie,mal ucinnost 0%.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

já těmhle lidem fandím.....když se najdou kokoti co to kupujou tak at se daří a magnety jdou na odbyt :wink:
kaskader

Re: Magnetizery

Příspěvek od kaskader »

Ďalší krám do chalupy :D Pozdravujem motoristických guru zákazníkov

http://aukro.sk/supertech-setric-paliva ... 16435.html

Obrázek

A video k tomu :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=-2ujMt_S_zE
Odpovědět