Kdo byl na vojně - kde a kdy

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

C2H5OH

Příspěvek od C2H5OH »

Ani jedna kasárna už nejsou. V Kynšperku,Tedy Kolové je vězení http://www.vscr.cz/veznice-kynsperk-78/ ... lish-1486/
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Oil Girls

Příspěvek od Pedro »

Jerome,ty máš počet příspěvků,jako jsem měl nástupnické číslo jako voják ZVS vo Zvolenu.
:mrgreen:
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Oil Girls

Příspěvek od jerome »

Kopec ludi tvrdi ze vojna bola zbytocna a ty si pamatas este aj nastupnicke cislo :wink:
Jak som pisal vyssie treba vsetko skusit a spomienky z vojny patria medzi tie :wink:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Oil Girls

Příspěvek od Pedro »

To teda nebyla,když vidim dnes zm.dy v toho věku,pěkná mazánština gumo vojna,neuškodila by.
Trochu to mělo vliv na srovnání si věcí v palici.
A naučilo chlapa se o sebe postarat.
Myslim tim trochu bojové oddíly,né nějaký ....

Si pamatuju č. sapíku i bodáku :!:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9850
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Oil Girls

Příspěvek od Colommbo »

jerome píše: ...a ty si pamatas este aj nastupnicke číslo...
Číslo 730 měli při nástupu všichni... :D
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Oil Girls

Příspěvek od Itall »

Tak, já jsem měl už jen 550. Pikantní bylo, že jsem ho náhodou měl i v adrese, kterou jsem tam musel nahlásit. Psal to nějaký mazák: CÓÓŽÉÉ ?
Zkrátka volové, no.
Vojna skutečně není na nic, resp. to "pozitivní" z ní by se dalo získat tak za 2-3 měsíce. Rok se dá vydržet bez následků. Dobře, že už není. Někomu by možná "prospěla", ale zas takoví na ní zhusta nešli. Armáda v našem státě je prakticky na nic. Navíc je to nestoudná "černá díra".
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Oil Girls

Příspěvek od Pedro »

Já jsem rozhodně pro ZVS s minimem možností opuštění kasáren.
99% postpubertálních pitomců by to potřebovalo.
:!:
NOP

Re: Oil Girls

Příspěvek od NOP »

PePe píše:Já jsem rozhodně pro ZVS s minimem možností opuštění kasáren.
99% postpubertálních pitomců by to potřebovalo. :!:
Naprostý souhlas :wink: :!: , já když dnes vidím některé ty nafoukané, jak říkáš postpubertální pitomce, kteří nic neumí, ale jejich sebevědomí se "nebes dotýká", vojna by jim velmi, ale velmi prospěla. Na druhé straně je mi některých až líto, až dostanou přes držku od života. :cry:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Oil Girls

Příspěvek od skodovkar »

A já bych to bral, alespoň základní výcvik. Rok pěkně o sobotách a nedělích. Dnes je člověk reálně ohrožen mnohem více než když byla železná opona.
Stav armády je tristní, vojáci shánějí oblečení po armyshopech, chodí zaflastrování... ale hlavně že máme nadzvukové letectvo :roll: A když jsem se koukal na aktivní zálohy, tak to už je čiré ochotnické divadlo :evil:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Oil Girls

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:Číslo 730 měli při nástupu všichni... :D
Od jara 1990 to bylo "jen" 548 - můj případ (a supráci i mazáci nám to dávali pěkně sežrat, bo oni ještě na 22 resp. 20 měsíců). A z vlákna o holkách jsem to dal sem do "gumenného".... :P Apropo, nebyl někdo v Humenném :?:
A jinak - ze sta těch dnešních (dříve)branců by opravdu aspoň na rok tu armádu potřebovalo tak 95 :evil:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Kdo byl na vojně - kde a kdy

Příspěvek od Pedro »

By z nich 94 neprezilo.
Bez elektronickych pomocniku a telek.systemu,nemaj sanci.
Nemluve o nutnosti,se o sebe starat,posluhovat,zehlit,sit,prat,bufet,sahara,...,vojak se stara,vojak ma. Ne? Ma ho.no.
bjukemen
Příspěvky: 4868
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Kdo byl na vojně - kde a kdy

Příspěvek od bjukemen »

ja som bol,tiez Jelsava dlzka zial iba 3 mesiace, mal som problema s pecenou,ale rok si nepamatam kuknem vo voj. knizke.. inak gumaren totalna :D
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
šulda

Re: Kdo byl na vojně - kde a kdy

Příspěvek od šulda »

skodovkar píše:A já bych to bral, alespoň základní výcvik. Rok pěkně o sobotách a nedělích. Dnes je člověk reálně ohrožen mnohem více než když byla železná opona.
2x hovínko, ty víkendy by tě sakra brzo přešly a člověk dnes není "mnohem" více ohrožen kvůli armádě a železná opona s tím nemá co dělat. 730, nástup na PŠ Kežmarok a pak Benešov u Prahy. Samozřejmě to člověku něco dá, ale to samý i život bez vojny. Zelený mozky s červeným diplomem byly hovada a za jednoho takovýho ubožáka sem si druhým rokem odseděl celkem slušnej počet vostrejch, jen v kasínu. Byl tak ubohej že to ani neřešil veřejně a jen mi nasolil několikrát 7 vostrejch, dohromady sem jich druhým rokem nasbíral 91 :mrgreen:
Odpovědět