Kdo byl na vojně - kde a kdy

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

FF

Příspěvek od FF »

Matěj píše:Taky 730, nejdřív Michalovce, pak Prachatice.

Není to sice k olejům, ale do tohohle threadu se to nebojím napsat.
Michalovce?! ...a Dukelské alebo Mestské kasárne???
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

Zvolen. Celý 2 roky. 517km domu. V tý době zelený město. Viz v mém příspěvku výše.
Matěj
Příspěvky: 180
Registrován: čtv zář 22, 2005 11:46

Příspěvek od Matěj »

Dukelské kasárny - Michalovce

Prachatice - Rutkay, Midlár, Lukáš kpt. Kovář mi nějak nezůstal v paměti ( možná obličej, ale na jméno si fakt nevzpomínám ).

Chodil jsem do nóbl restaurace "Ponorka" se to snad jmenovalo a jednou jsem i spal na hotelu na náměstí, ale nevím už jak se jmenoval.
Teď už na to vzpomínám s úsměvem, ale byly časy, kdy bych to tam nejradši vyhodil všechno do vzduchu. :D
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Matěj píše:......Prachatice - Rutkay, Midlár, Lukáš kpt. Kovář mi nějak nezůstal v paměti ( možná obličej, ale na jméno si fakt nevzpomínám ).

Chodil jsem do nóbl restaurace "Ponorka" se to snad jmenovalo a jednou jsem i spal na hotelu na náměstí, ale nevím už jak se jmenoval.
Teď už na to vzpomínám s úsměvem, ale byly časy, kdy bych to tam nejradši vyhodil všechno do vzduchu. :D
Já byl do Prachatic odvelen asi na měsíc a půl z toho Týna - právě na rotu ke kpt. Kovářovi.
A párkrát jsem tam byl v nějaké "hospůdce" na náměstí (jak se jmenovala už nevím), ale vzpomínám si na smažený sýr s hranolkama za 13,80,- a dohromady za dvacku k tomu byly i dvě piva :lol:
P.S. a ještě si matně vzpomínám, že "celému tomu zelenému" tam velel pplk. Šimek.
Michal

Příspěvek od Michal »

taky Michalovce, vu 8700, takze městský. Podzim 1984 až jaro 1985. Pak Mariánský Lázně.
Itall

Příspěvek od Itall »

18 měsíců, PS České Budějovice. Neukradl jsem tam nic. Jinak bez komentáře, v podstatě ztráta času. Nebo spíš - na vše pozitivní, co jsem tam získal, by stačily tak 2-3 měsíce.
C2H5OH

Příspěvek od C2H5OH »

2 ROKY. Rok Vú 5053 a rok vú 3274
FF

Příspěvek od FF »

C2H5OH píše:2 ROKY. Rok Vú 5053 a rok vú 3274
...mal si si podať žiadosť, že chceš slúžiť iba rok a to vo VÚ 8327! :wink: :lol:

P. S.: ...nie je tvoja najobľúbenejšia skladba Skratky od I. Mládka?!
C2H5OH

Příspěvek od C2H5OH »

nerozumím
C2H5OH

Příspěvek od C2H5OH »

Tož teda Karlovy Vary Dvory 1. A Kynšperk nad Ohří :wink:
FF

Příspěvek od FF »

"Tož" keď sčítaš jeden rok vo VÚ 5053 a jeden rok vo VÚ 3274, tak z toho "logicky" vychádza, že na uspokojenie vlasti by malo stačiť odslúžiť jeden rok vo VÚ 8327 (čo je 5053+3274 spolu)! :lol:
Moja

Příspěvek od Moja »

Čáslav VÚ 7508 1985-1987.Na dobrý vzpomínám.
C2H5OH

Příspěvek od C2H5OH »

FF píše:"Tož" keď sčítaš jeden rok vo VÚ 5053 a jeden rok vo VÚ 3274, tak z toho "logicky" vychádza, že na uspokojenie vlasti by malo stačiť odslúžiť jeden rok vo VÚ 8327 (čo je 5053+3274 spolu)! :lol:
Pán je vtipálek :lol:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

C2H5OH píše:2 ROKY. Rok Vú 5053 a rok vú 3274
Není to náhodou vojenské tajemství :?: :lol: Uvádět čísla vojenských útvarů. Co kdyby to četli imperialisté :?: :lol:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
C2H5OH

Příspěvek od C2H5OH »

Všichni isté mi můžou políbit pozadí.
Odpovědět