Kde můžu učit řídit auto?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..takže to letisko skúste je to asi najrozumnejšie :) vela štastia :wink:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

OT - tak dneska jsem s kolegou absolvoval jeho první "kondiční jízdy"...

Obrázek
nem
Příspěvky: 39
Registrován: čtv kvě 20, 2010 7:17
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od nem »

tak jsem tam včera byl a byla to paráda, hezký počasí, velkej plac... jezdili jsme tam asi 3/4 hoďky a uklidňovalo mě i to že se tam zaráz učily 3 holčiny! =)
FF

Příspěvek od FF »

Demo píše:OT - tak dneska jsem s kolegou absolvoval jeho první "kondiční jízdy"...

Obrázek
...dúfam, že ste mali počas jazdy dvere zatvorené... :lol:
Dafuq

Příspěvek od Dafuq »

Ikdyz uz je to stary tema, tak bych ho rad ozivil jednou otazkou..
Kde v Brne a blizkym okoli je naky vhodny misto na takovyhle uceni..? Nejlip naky stary nevyuzity letiste nebo parkoviste, pokud mozno s prijatelnym povrchem bez der atd.. Jde me o to, aby kamaradka nemohla odrit kola, lesni cesty a podobne taky nehrozi, kvuli vysce auta.. :lol:

Diky za napady :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Pokud už má řidičák, tak je celkem jedno kde - prázdnou dobrou silnic najdeš (třeba z Líšně kolem Velké Klajdovky na Ochoz), a pokud ho ještě nemá, tak je to "vo hubu" skoro všude.....
.....a nešlo by jen o odřený kola :cry: Jedině, že by třeba policajti pro ni zavřeli nějakou silnic :D
Existují i autoškoly, kde ji jezdit s autem naučí :wink: např. http://www.dpmb.cz/Default.aspx?seo=aut ... ladni-info
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
honzaj.
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 08, 2016 20:27

Re: Kde můžu učit řídit auto?

Příspěvek od honzaj. »

Ahoj.
letiště a prázdné parkoviště jsou sice fajn... ale realita silničního provozu je pak trochu jiná. sorry, ale radši si zaplať kondiční jízdy v autoškole, protože dalšího blázna na silnicích opravdu nepotřebujeme.
Koukni tady http://www.autostudy.cz najdi si nějakou levnou autoškolu a šup na jízdy.
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Kde můžu učit řídit auto?

Příspěvek od lefort »

Honziku, myslím že po 4 letech už řídit umí a tady na fóru jsou většinou lidi, které řízení baví, tak běž s tou reklamou do pídele :twisted:
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Itall

Re: Kde můžu učit řídit auto?

Příspěvek od Itall »

Dost nás asi jezdilo a učilo se dávno před tím, než jsme měli papíry a kdo k tomu potřeboval letiště? Já jsem první jízdy - na jedničku kousek a zpátky couvnout, což je docela účelný a bezpečný začátek - absolvoval na místní vesnické komunikaci (tehdy možná ještě prašné) u babičky 8) . Pak jsem taky nacvičoval s jednou slečnou (to se zas učila ona) jízdy na parkovišti u nich ve vsi. To bylo asi jen dopředu a nejen na jedničku :D . Nikdy mě nenapadlo hledat letiště, teda. Řekl bych, že na vesnici moc policajtů nenajdeš ani dnes, tak je lepčí se zašít někam tam.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Kde můžu učit řídit auto?

Příspěvek od Pitris »

Teda ty zas perlíš :( Víš, "ona vesnice se nám, mladý muži, změnila. My si už neříkáme teto a strejdo". A i tam už jezdí auta a je Policie....
A s tím letištěm že to tebe nenapadlo :?: :shock:
Vidíš, jeho ano :)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Kde můžu učit řídit auto?

Příspěvek od Itall »

Tož, samozřejmě, je to každého věc. Já klidné vísky nebo plácky u nás znám. Na brněnsku třeba nejsou, všude jen auta, policajti a semafory. Žádná teta a strejda. Ať si tedy tazatel najde nějaké klidné letiště, to bude lepči :wink: :D .
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Kde můžu učit řídit auto?

Příspěvek od Hombre »

V Brně za Olympii úplně až do zadu kde chrápou autobusáci MHD o přestávce. Tam je prázdný plac o velikosti třech fotbalových stadionů pro parkování s vjezdy a výjezdy, kde se může trénovat bez omezení zaparkovaných kár. Ale za světla, za tmy tam jezdí se zašívat i chlupatí a mladí si tam to jezdí rozdat po erotickém dojáku v cinema. :D
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: Kde můžu učit řídit auto?

Příspěvek od rousini »

Kdo se bojí sere v síni :mrgreen:

Opuštěná silnička na samotě, kus parkoviště daleko od vchodu do supermarketu, záložní vojenský letiště...
Já jsem za totáče posadil manželku za volant, samozřejmě až padla tma, aby neměla tendencce koukat na pedály a udělali jsme pár několikakilometrových vyjížděk mezi obcemi. Nějak podobně jsem to udělal i s dcerou. Člověk nesmí hned myslet na všechny trampoty neb si je přivolá a taky musí zvolit náročnost jízdy podle schopností adepta.
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9841
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Kde můžu učit řídit auto?

Příspěvek od Colommbo »

Teda ne že by to nebylo hezký... :wink: https://www.novinky.cz/auto/415511-cesk ... ilete.html
Obrázek
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Odpovědět