jaký olej do VW GOLF IV

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitrisi nezlob se na mě ale proč takhle nevyjedeš na FF?Tohle je přesně jeho styl humoru ale je to "kamarád"takže se nic něděje že?Bylo by potřeba brát na každého stejný metr!
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

ad1) s FF-em jsem se v životě neviděl, takže to nemůže být kamarád - on je "jen" řádně zaregistrovaný účastník fóra, který ví, a umí....ale taky máme občas rozdílné názory.
ad2) i FF-ho jsem se snažil "usměrnit", ať neblbne, když to přeháněl - neboj se....ale hledat to nebudu, to můžeš sám, ale je fakt, že on je, na rozdíl od nepodepsaných anonymů, identifikovatelný pro všechny, takže mezi ním, a tebou je (přinejmenším) tento rozdíl.....
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Anonymous píše:poradí někdo chtěl jsem dát CASTROL MAGNATEC 10W 40,ale nevím no dost ho lidi kritizujou,tak nevím no hlavně aby splňoval normu VW a byl kvalitní
Není to škoda peněz platit za reklamu? Za stejné prachy jsou 5W40 Divinol, Q8, Total, Texaco, Megol (=výše doporučovaný u nás předražený Liqui Moly Synthoil High Tech) a pokud chceš šetřit tak Cinol, Sunoco (beru 5l za 580), Lotos.
byloObrázek
je Obrázek
Stejsky77

Příspěvek od Stejsky77 »

Anonymous píše:Dej tam tohle a motor si bude "mlaskat" :lol: http://oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=1264

Musím se zastat Pitrise, kdybys tohle uvedl na foru expertů, kteří vědí o co jde tak se pobavíme, ale tady jsou často lidé, kteří nevědí absolutně o co se jedná, a při té ceně na tvém odkazu bych se nedivil, kdyby si ho někdo objednal. Ale na druhou stranu by mě zajímalo co by to udělalo s moderním motorem, nechceš to zkusit? :lol:
Stejsky77

Příspěvek od Stejsky77 »

ka-spel píše:
Anonymous píše:poradí někdo chtěl jsem dát CASTROL MAGNATEC 10W 40,ale nevím no dost ho lidi kritizujou,tak nevím no hlavně aby splňoval normu VW a byl kvalitní
Není to škoda peněz platit za reklamu? Za stejné prachy jsou 5W40 Divinol, Q8, Total, Texaco, Megol (=výše doporučovaný u nás předražený Liqui Moly Synthoil High Tech) a pokud chceš šetřit tak Cinol, Sunoco (beru 5l za 580), Lotos.
jj Q8 zní dobře :wink: . I u některých mechaniků se objevily motory, po používání Magnatecu a stav motoru nebyl zrovna k smíchu, ale otázka je, jak s tím majitelé jezdili, zda splnili vše co je nutné. Ale při takovém výběru jiných kvalitních (a levnějších) olejů bych si s tím takovou hlavu nedělal.
FF

Příspěvek od FF »

Anonymous píše:Pitrisi nezlob se na mě ale proč takhle nevyjedeš na FF?Tohle je přesně jeho styl humoru ale je to "kamarád"takže se nic něděje že?Bylo by potřeba brát na každého stejný metr!
...nezáviď! :lol: ...a okrem toho - ja (ne)nemám "štýl humoru"!
Pitris píše:ad1) s FF-em jsem se v životě neviděl, takže to nemůže být kamarád - on je "jen" řádně zaregistrovaný účastník fóra, který ví, a umí....ale taky máme občas rozdílné názory.
ad2) i FF-ho jsem se snažil "usměrnit", ať neblbne, když to přeháněl - neboj se....ale hledat to nebudu, to můžeš sám, ale je fakt, že on je, na rozdíl od nepodepsaných anonymů, identifikovatelný pro všechny, takže mezi ním, a tebou je (přinejmenším) tento rozdíl.....
...ako vieš, že si ma nikdy nevidel? Pred cca desiatimi rokmi som chodil často do Brna - mal som tam pi...ouihoiug frajerku, ale dostal som od nej kopačky (doteraz neviem prečo - asi nemala rada môj "štýl humoru" :lol: ) - takže sme sa kľudne niekde mohli vidieť!!! :wink:
...teraz náš dlhoročný vzťah zapieraš - "pekné" od teba...!!!...??? :cry:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Stejsky77 píše:
Anonymous píše:Dej tam tohle a motor si bude "mlaskat" :lol: http://oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=1264

Musím se zastat Pitrise, kdybys tohle uvedl na foru expertů, kteří vědí o co jde tak se pobavíme, ale tady jsou často lidé, kteří nevědí absolutně o co se jedná, a při té ceně na tvém odkazu bych se nedivil, kdyby si ho někdo objednal. Ale na druhou stranu by mě zajímalo co by to udělalo s moderním motorem, nechceš to zkusit? :lol:
S príspevkom, ako takým súhlasím. Ktoré fórum expertov máš na mysli?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

FF píše:.....ako vieš, že si ma nikdy nevidel? Pred cca desiatimi rokmi som chodil často do Brna - ..... - takže sme sa kľudne niekde mohli vidieť.....
Tak to jedině - a jestli si jezdil i MHD, mohl jsem Tě i svést :lol:
tak se nezlob, že zapírám..... :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:
FF píše:.....ako vieš, že si ma nikdy nevidel? Pred cca desiatimi rokmi som chodil často do Brna - ..... - takže sme sa kľudne niekde mohli vidieť.....
Tak to jedině - a jestli si jezdil i MHD, mohl jsem Tě i svést :lol:
tak se nezlob, že zapírám..... :lol: :lol: :lol:
V takýchto prípadoch aj Dr. Plzák radí : zatloukat, zatloukat, zatloukat :lol: :lol: :lol:
Stejsky77

Příspěvek od Stejsky77 »

Anonymous píše:
Stejsky77 píše:
Anonymous píše:Dej tam tohle a motor si bude "mlaskat" :lol: http://oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=1264

Musím se zastat Pitrise, kdybys tohle uvedl na foru expertů, kteří vědí o co jde tak se pobavíme, ale tady jsou často lidé, kteří nevědí absolutně o co se jedná, a při té ceně na tvém odkazu bych se nedivil, kdyby si ho někdo objednal. Ale na druhou stranu by mě zajímalo co by to udělalo s moderním motorem, nechceš to zkusit? :lol:
S príspevkom, ako takým súhlasím. Ktoré fórum expertov máš na mysli?
Nedovolím si žádné u nás provozované forum uvést jako forum expertů na danou problematiku, jen jsem to uvedl pro příklad, že na takovém (kdyby takové bylo),lze tyto fóry střílet jeden za druhým :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Člověk co položil dotaz na olej ten vtip pochopil.......nečekal jsem že blbej v for jenž pochopí snad i úplnej i.... rozpoutá takové "vášně" ale na druhou stranu je to sranda jak jste všichni "pohoršení" :lol: :lol: :lol: :wink:
Stejsky77

Příspěvek od Stejsky77 »

Anonymous píše:Člověk co položil dotaz na olej ten vtip pochopil.......nečekal jsem že blbej v for jenž pochopí snad i úplnej i.... rozpoutá takové "vášně" ale na druhou stranu je to sranda jak jste všichni "pohoršení" :lol: :lol: :lol: :wink:
Tak aspoň jsi za dobrýho borce ne :wink:
Golfík 2

Re: jaký olej do VW GOLF IV

Příspěvek od Golfík 2 »

Jaký motorový olej do vw golf IV 1.9 tdi 66 kw agr ? Mám ještě dvě starý vw auta a tam dávám total quartz 10-40 vw 501.01 / 505.00.Takže bych rád kupoval pořád total.Díky za odpověd.Aspon oživím tohle téma.
Máchal

Re: jaký olej do VW GOLF IV

Příspěvek od Máchal »

Švára jeden čas jezdil v Passatu B5 (motor stejný, jako tvůj) na Total Quartz 9000 5W40 a byl spokojený. Za cenu, za kterou se dá ten olej pořídit, myslím dobré :wink:
Golfík 2

Re: jaký olej do VW GOLF IV

Příspěvek od Golfík 2 »

Díval jsem se na ten stejný olej.Do caddy II 1.9 D a golf II 1.6 D davám 10/40 diesel 7000 už 7 let a jsem spokojený.
Odpovědět